S 1000 XR

od 15.650 €
od 145 € mesačne s financovaním od BMW Financial Services

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 7 825€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 145,11€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Ten BMW S 1000 XR.

Objav svet. RÝCHLEJŠIE NEŽ KEDYKOĽVEK PREDTÝM.

Šport, zábava, jazda po ceste? Môžeš mať všetko. BMW S 1000 XR v sebe spája to najlepšie zo všetkých týchto svetov a vytvára tak prvý športový adventure motocykel BMW Motorrad: dokonalý pre každého, kto túži po výkone a komforte v rámci jednej motorky. Výkonný štvorvalcový sériový motor v kombinácii s agilným podvozkom a odpružením poskytuje skvelý výkon a dynamické reakcie. Uvoľnený posed a známa ergonómia GS zabezpečujú komfort a radosť z jazdy, ktorá vás nikdy neunaví. Čo s ňou budeš robiť, je len na tebe.

DIZAJN MODELU S 1000 XR

Vyber si svoj štýl.

Tento dynamický športový motocykel s dobrodružným srdcom je k dispozícii v troch farebných variantoch: jednofarebná červená Racing Red, čierna metalíza Black storm a - vo viacfarebnej kombinácii - HP Motorsport.

Štýl HP

To najlepšie zo všetkých troch svetov je vyjadrené lakom – športový, dynamický a prémiový.

Štýlová trojitá čierna Triple Black

Táto farba dodáva motocyklu elegantný charakter.

Červená farba Racing red

Ten správny červený odtieň, ktorý okamžite prezradí, že svoju DNA získal stroj S 1000 XR zo športového segmentu BMW.

Dizajn modelu S 1000 XR

Vyber si svoj štýl.

Tento dynamický športový motocykel s dobrodružným srdcom je k dispozícii v troch farebných variantoch: jednofarebná červená Racing Red, modrá matná metalíza Ocean Blue a – vo viacfarebnej kombinácii – jednofarebná biela Light White/modrá metalíza Racing Blue/jednofarebná červená Racing Red.

Biela farba Light White/modrá metalíza Racing Blue/červená farba Racing Red

To najlepšie zo všetkých troch svetov je vyjadrené lakom – športový, dynamický a prémiový.

Červená farba Racing Red

Ten správny červený odtieň, ktorý ako jedinečná DNA okamžite prezradí športový prvok, ktorý sa skrýva za modelom S 1000 XR.

Matná modrá metalíza Ocean Blue

Zvýrazňuje športové a dynamické vlastnosti modelu S 1000 XR stvárnené v modernom štýle.

Dokonalé splynutie.

Model S 1000 XR je výnimočný – a presne tak aj vyzerá. Vďaka syntéze športových, turistických a dobrodružných prvkov sa v tomto motocykli spájajú aj vizuálne vlastnosti a kvality, ktoré sú pre každú z týchto kategórií charakteristické, takže ide o jeden veľmi pôsobivo vyzerajúci motocykel. Športový tvar a typická rozdelená čelná strana modelu BMW S 1000 RR zvýrazňujú jeho superšportovú osobnosť, a jeho charakteristická pozdĺžna línia, výrazná predná časť a relatívne dlhý zdvih pružiny zároveň odrážajú vzhľad a ergonómiu radu GS. Všade, kde sa motocykel S 1000 XR objaví, všetky hlavy sa nepochybne otočia jeho smerom.
+ Čítaj viac

Štvorvalcový radový motor

121
kW (165 k) pri 11 000 ot./min.
114
maximálny krútiaci moment v Nm pri 9 250 ot./min.
999
zdvihový objem v cm3
59,8
Hmotnosť motora v kg
S 1000 XR Vodou/olejom chladený štvorvalcový štvortaktný radový motor

Pridaj plyn a vydaj sa za asfaltovým dobrodružstvom.

Pridaj plyn a vydaj sa za asfaltovým dobrodružstvom.

Silný štvorvalcový radový motor dosahuje impozantný výkon 121 kW (165 koní) pri 11 000 ot./min. a vyvíja maximálny krútiaci moment 114 Nm pri 9 250 ot./min. Kvapalinou chladený štvorvalcový radový motor poskytuje nadbytočný krútiaci moment, a to predovšetkým na požadované efektívne zrýchlenie pri nízkych a stredných otáčkach motora. Všetky tieto vlastnosti spoločne s voliteľným asistentom radenia Pro Shift Assistant ti umožnia zažiť uvoľnenú jazdu, ktorá bude rovnako dokonalá vtedy, keď smelo vyrazíš na športovú jazdu po vidieckych cestách, aj keď sa vydáš za dobrodružstvom so spolujazdcom.

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku S 1000 XR

Hlavné prvky modelu S 1000 XR

Výkon ide ruka v ruke s inováciami.

Výkon ide ruka v ruke s inováciami.

Model S 1000 XR je pôsobivý nielen vďaka potešeniu, ktoré poskytuje pri športovej jazde, ale aj svojou inovatívnou technológiou, ktorá ponúka vysokú úroveň pohodlia a bezpečnosti. Motocykel S 1000 XR je štandardne k dispozícii s dvoma režimami jazdy − „Rain“ a „Road“ – ktoré poskytujú  vodičovi možnosť optimálne sa prispôsobiť jazdným podmienkam. Štandardný systém ASC (Automatic Stability Control – automatická kontrola stability) zaisťuje vysokú úroveň jazdnej bezpečnosti založenú na optimálnej trakcii. Stručne povedané, motocykel S 1000 XR dokáže všetko – či už chceš uháňať vo vetre vidieckymi cestami, alebo cestovať vo dvojici na stroji plne naloženom batožinou.

+ Čítaj viac

Balík Dynamic

Rozbúchaj rýchlejšie svoje srdce pretekára.

Rozbúchaj rýchlejšie svoje srdce pretekára.

Pomocou voliteľného balíka Dynamic môžeš ešte zvýšiť športový charakter svojho motocyklu S 1000 XR. Asistent radenia Shift Assistant Pro urýchli a uľahčí každé radenie prevodového stupňa. Systém ABS Pro zlepšuje stabilitu a zaručuje bezpečnosť pri brzdení – v zákrutách alebo pri nakláňaní. Smerové svetlá LED ukážu všetkým tvoju nekompromisnú športovú stránku.

+ Čítaj viac

Balík Touring

Na dosiahnutie vyššieho komfortu a dokonalý priebeh jazdy.

Na dosiahnutie vyššieho komfortu a dokonalý priebeh jazdy.

Voliteľný balík Touring ponúka tvojmu motocyklu BMW S 1000 XR prvky zvyšujúce jazdný komfort. Balík obsahuje rad možností na dlhé, pohodové cesty − na ktoré sa vydáš buď osamote, alebo vo dvojici. Patrí medzi ne nosič batožiny, držiak kufrov a osvedčená elektronicky riadená technológia Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment – elektronické nastavenie podvozka), ktorá zaisťuje optimálne tlmenie a jazdný komfort. Motocykel navyše disponuje stredovým stojanom, ktorý ho umožňuje pevne a bezpečne postaviť na zem.

+ Čítaj viac

Dobrodružstvo, akcia a adrenalín

Rýchlejšie, ako dovoľuje ľad.

Robert Gull je držiteľom svetového rekordu v najrýchlejšej jazde na zadnom kolese uskutočnenej na ľade.

Príslušenstvo pre model S 1000 XR

Oblečenie na asfaltové dobrodružstvá

Oblečenie od spoločnosti BMW Motorrad.

Vysokokvalitné motocyklové oblečenie a vybavenie, ktoré môžeš využiť na každodenné dochádzanie do práce, ako aj na svoju ďalšiu veľkú výpravu.

K predajcovi

Ostatné modely Adventure