BMW R 18 100 Years

Limitovaný model edície

Pred 100 rokmi začal úspešný príbeh s R 32. Dnes oslavujeme našu pohnutú históriu s novou ikonou: BMW R 18 100 Years. Limitovaná na 1 923 kusov je skutočným modelom milovníka, ktorý nesie pocit nostalgie.

Model edície predstavuje historické prvky s množstvom chrómu. Napríklad nádrž v tvare kvapky s bielymi linkami, ktoré už v roku 1936 charakterizovali R 5. A, samozrejme, jedinečný boxerový motor. #SoulFuel vo svojej najexkluzívnejšej podobe.

„ 

100 Years of Soul v jednom bajku

 “

Jeden z 1 923

Lesk desiatich dekád môže byť tak nadčasový a moderný. Tento motocykel bol, je a zostáva ikonou dizajnu. Výrok. Táto limitovaná edícia sa stala kultovým objektom vďaka láske k historickým detailom. A túžbe po lesku. Skromnosť vyzerá inak. Veľkorysé použitie chrómu jej dodáva vyžarovanie. Skutočný majstrovský kúsok. Vďaka emblému 100 rokov to je oficiálne: „1 of 1 923“ hovorí. A znamená to: To nie je bajk pre každého. Ale len pre skutočných fanúšikov.

+ Čítaj viac

Bajk 100 Years v detailoch

Všetko chrómové, čo žiari

Žiarivý výstup: Model 100 Years prichádza vrátane dizajnovej voliteľnej verzii s mnohými ušľachtilými chrómovými dielmi, ako sú ručná a nožná páka, upnutie riadidiel, predný kryt motora alebo zrkadlá.

Klasický chróm

Lakovanie klasický chróm vytvára vzrušujúce highlighty. Technika paint on chrome sa postará o kvalitný vzhľad. Biele línie podčiarkujú historický pôvod.

Legenda žije

Model edície stelesňuje nostalgiu a napriek tomu zostáva moderný. R 18 začal svoju cestu ako moderná interpretácia našich historických bajkov. BMW R 18 100 Years predvádza ikonické komponenty ešte nápadnejšie. Nespočetné chrómové diely odrážajú slnko, kým ty sa spolu s ním kĺžeš smerom k horizontu. Rovný pochrómovaný koncový tlmič výfuku Akrapovic s integrovaným logom BMW Motorrad a prešívaným sedadlom v medenej červenej ho robia jedinečným.

+ Čítaj viac

Príslušenstvo v štýle 100 Years

Príslušenstvo v dizajne 100 Years dotvára tvoj štýl. S taškou z kolekcie Edition 100 Years budeš na cestách štýlový. A koberec na motocykel s logom 100 Years premení garáž na výstavnú plochu pre tvoj R 18 100 Years.

+ Čítaj viac

Viac o jubileu

spinner