Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 7 725€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 143,26€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW R nine T.

Nezameniteľný. Originálny. Chladený vzduchom.

Jazda na motorke ako symbol čistej slobody: terén, zákruty, rovinky. Počíta sa každý meter. Ide predsa len o tvoju cestu. R nineT je dokonalým spoločníkom, a keď ide o tvoje osobné naplnenie, nemá vďaka nespočetným možnostiam úprav takmer žiadne limity. Charakter jeho vzduchom chladeného motoru spolu s použitím najmodernejších technológií ťa neodolateľne poháňa vpred spôsobom, ktorý zreteľne pocítiš v plnom krútiacom momente. Už od štartu model R nineT fascinoval motocyklových nadšencov po celom svete. Stimuluje, inšpiruje a infikuje.

Dizajn modelu R nine T

Vyber si svoj štýl.

Okrem čiernej metalízy Black storm sú k dispozícii ďaľšie 3 farby z ponuky BMW Motorrad Spezial.

Čierna metalíza Black storm

Elegantný a klasický: model R nineT pôsobí puristicky a neodolateľne aj súhrou svojich farieb.

Opt. 719 čierna metalíza Black storm/Vintage

Okrem čalúnených bočných strán je ručne brúsená aj jednotná žltá aplikácia so štartovným číslom „21“: stará klasika skĺbená do jedného dokonalého celku.

Opt. 719 metalíza Pollux/Hliník

Metalická farba Pollux v spojení s hliníkom vytvára na tvojej nádrži klasickú súhru svetla a tmy.

Opt. 719 matná červená metalíza Mars red/matná modrá metalíza Cosmic blue

Farba Spezial Opt. 719 matná červená metalíza Mars red/matná modrá metalíza Cosmic blue ukazuje perfektnú súhru farieb, ktorú dopĺňa logo Option 719.

Nezameniteľný R nineT.

Model R nineT sa vyznačuje jednoduchším štýlom a napriek tomu má úplne nezameniteľný charakter. Už viac ako 90 rokov výroby motocyklov je stelesnením vášne a inovácií – pochopiteľne spolu s klasickými proporciami BMW Motorrad: výrazný motor typu boxer, kompaktná palivová nádrž, štíhla zadná časť. Všetky materiály sa vyznačujú trvalo vysokou kvalitou; povrchy sú starostlivo vybrúsené. K tomu sa pridáva obrovský diel pozornosti upriamenej na detail a skutočné remeselné spracovanie. Napríklad kryt predného kolesa je priskrutkovaný k vidlici pomocou dvoch kovaných konzol. A samotný držiak svetlometu je vyrobený z hliníka.
+ Čítaj viac

Stvorený na prispôsobenie.

Stvorený na prispôsobenie.

Vývoj modelu R nineT bol už od samého počiatku zameraný na jeho modulárny koncept: na dosiahnutie najvyššej možnej miery prispôsobenia. Bezpočet profesionálnych a súkromných úprav svedčí o tom, aký veľký potenciál v sebe model R nineT ukrýva. Otvorené rozhrania v elektronike uľahčujú a zmierňujú náročnosť inštalácie elektrických komponentov. K tomu sa pridáva dômyselný demontovateľný rám. Koncový diel zadného rámu sa dá ľahko demontovať: ak chceš dosiahnuť puristický a štýlový osobitný vzhľad, alebo využiť alternatívne možnosti sedenia. 

+ Čítaj viac

Dvojvalcový motor typu boxer

116
Nm pri 6 000 ot./min.
1170
zdvihový objem v cm3
222
Pohotovostná hmotnosť vozidla v kg, plne natankovaného/pripraveného na cestu
805
výška sedadla v mm
Vzduchom/olejom chladený dvojvalcový štvortaktný motor typu boxer

Klasický boxer.

Klasický boxer.

Jeho výkonný vzduchom chladený dvojvalcový motor typu boxer disponuje zdvihovým objemom 1 170 cm3 a výkonom 81 kW (110 koní), vďaka čomu dokáže aj pri nízkych rýchlostiach podať výrazný dynamický výkon. Výsledok: každá jazda je jedinečným zážitkom. V meste aj na poľnej ceste. Model R nineT zároveň spĺňa aj požiadavky platnej emisnej normy Euro 4. Štandardne dodávaný systém BMW Motorrad ABS a voliteľný systém automatickej kontroly stability ASC umožňujú vždy bezpečný prenos nezameniteľnej dynamiky na vozovku. Vidlica typu Upside-down sa dá ručne nastaviť na individuálnu koordináciu: predpätie pružiny, fáza tlaku a fáza stláčania sú prispôsobené jazdcovi aj štýlu jeho jazdy. Dvojitý prístroj s tachometrom a otáčkomerom v novej úprave spoľahlivo informuje o všetkom, čo je okrem pôžitku z jazdy potrebné vedieť.

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku R nineT

Hlavné prvky modelu R nine T

Dvojvalcový motor typu boxer.
Motor typu boxer modelu R nine T
Tlmiče riadenia.
Tlmiče riadenia.
Typový štítok
Typový štítok
Variabilná zadná časť.
Variabilná zadná časť
Držiaky sedadla.
Držiaky sedadla
Čistý hliník.
Čistý hliník
Systém ABS.
Systém ABS
Držiak blatníka.
Držiak blatníka

Uvoľnený sed, jazda bez napätia.

Uvoľnený sed, jazda bez napätia.

Dokonca aj ergonomika modelu R nineT j v dokonalom súlade s jeho celkovým neformálnym vzhľadom a dynamickými jazdnými vlastnosťami. Znie to takmer ako paradox, avšak navzdory výkonnosti motora zámerom je tu dosiahnuť uvoľnené zníženie rýchlosti – sprevádzané maximálnym pôžitkom. Vyvážený ergonomický trojuholník a stále o niečo plochejší uhol hlavy riadenia ti umožnia jazdiť po ešte neobjavených trasách vo vzpriamenom, zároveň však uvoľnenom sede. Ergonómia modelu R nineT tak ide doslova ruka v ruke s jeho vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami.

+ Čítaj viac

Viac osobitosti

Pravý R nineT. Celkom ako ty.

Každý motorkár je jedinečný. Tak prečo by nemohla byť jedinečná aj každá motorka? Model R nineT ti poskytuje mnoho spôsobov prispôsobenia: môžeš napríklad využiť súpravu prémiových frézovaných dielov ponúkaných v rámci programu BMW Motorrad Spezial alebo originálne príslušenstvo BMW Motorrad.

Zistiť viac

BMW Motorrad Spezial

Vdýchni motocyklu rysy svojej osobnosti.
Žiadne fušovanie, žiadne prekvapenia, žiadne kompromisy. S výbavou BMW Motorrad Spezial získaš motorku s jedinečným charakterom, ktorá spĺňa štandardy najvyššej kvality.

V ponuke programu BMW Motorrad Spezial nájdeš mimoriadne kvalitné konštrukčné doplnkové vybavenie, napr. exkluzívnu súpravu frézovaných dielov radu Option 719 a farby Spezial alebo príslušenstvo na zvyšovanie výkonnosti z kolekcie Diely HP.

Zosúladenie dlhoročných vývojových zručností spoločnosti BMW Motorrad a interakcia komplexných výrobných procesov v spojení s tradičným remeselným spracovaním uľahčujú vytváranie novej úrovne dôležitosti a exkluzivity.

Zistiť viac

R Nine T Zákazkové motocykle

Jedinečné exempláre.

Prestavby modelu R nineT.

Model R nineT predstavuje dokonalý základ pre individuálnu prestavbu. Pomocou niekoľkých krokov ho možno z dvojmiestnej motorky premeniť na jednomiestnu a vďaka oddeleniu elektroniky vozidla od elektroniky motora ponúka pre kutilov nekonečné možnosti.

Niekoľkí z najznámejších úpravcov motoriek sa vyšantili na R nineT. So svojím nezameniteľným rukopisom ukazujú, čo možno pomocou know-how, kreativity a moderného klasického boxera vytvoriť.

Čítaj viac

Príslušenstvo pre nový model R nine T

Štýl: príťažlivo čistý a jednoduchý

Ďalšie modely Heritage

Súvisiace podujatia

Pure&Crafted Festival 2017

Nové miesto, starí priatelia: Dejisko podujatia Pure&Crafted Festival, ktorým bol dva roky po sebe berlínsky areál Postbahnhof, sa mení. Ďalší Pure&Crafted Festival sa bude konať 26. a 27. augusta 2017 v historickej elektrárni Rummelsburg. Toto historické miesto ležiace na rieke Spree, ktoré očaruje svojím priemyselným šarmom takým typickým pre Berlín, je dokonalým prostredím pre tých, ktorí sa chystajú prežiť dva dni plné kultúry v štýle vintage, skvelej hudby a upravených nesériových motoriek. Po Pure&Crafted festivale konanom v roku 2015 už určite neexistujú žiadne pochybnosti: Hudba a motocykle jednoducho patria k sebe. Názov hovorí za všetko: Milovníci čistej, priamočiarej, alternatívnej hudby sprevádzanej zvukom gitár sa na treťom ročníku festivalu, ktorý sa môže pochváliť účasťou ďalších medzinárodne uznávaných kapiel, majú skutočne na čo tešiť. Tentoraz budú na nedeľnej časti festivalu viac v centre pozornosti motocykle a nový model Heritage. Na festivale zažijete bohatú prehliadku motocyklistického životného štýlu, nadchne vás vášeň nespočetných zástupov konštruktérov vlastných, upravovaných motocyklov, čaká na vás vzrušujúca jazda na motockyloch a na svoje si vďaka pripravenému špeciálnemu programu prídu aj deti. Jedna vec je však istá: V nedeľu spoločne zažijeme aj kopec nezabudnuteľnej hudby. Znie to ako ponuka skvelej zábavy? Tak príď a presvedč sa!

Prejsť na akciu
spinner