BMW R nineT 100 Years

Limitovaný model edície

Pred 100 rokmi začal úspešný príbeh s R 32. Dnes oslavujeme našu pohnutú históriu s novou ikonou: BMW R nineT 100 Years.

Limitovaná na 1 923 kusov je skutočným modelom milovníka, ktorý nesie pocit nostalgie. Vybavená množstvom exkluzívnych frézovaných dielov a, samozrejme nezameniteľným boxerovým motorom vo výbave Option 719, reprezentuje #SoulFuel vo svojej najexkluzívnejšej podobe. Veľká osobitosť edície je lakovanie v čiernej metalíze Blackstorm na pochrómovanej nádrži. Táto tradičná technika paint on chrome je poctou pre R 75/5 z roku 1969.

„ 

100 rokov skutočnej vášne

 “
Koláž s fotografiami R nineT 100 Years od BMW Motorrad

Jeden z 1 923

Lesk desiatich dekád môže byť tak nadčasový a moderný. Tento motocykel bol, je a zostáva ikonou dizajnu. Výrok. Táto limitovaná edícia sa stala objektom milovníkov a zberateľov vďaka láske k historickým detailom. Je výrazná a nápadná. Frézované diely výbavy Option 719 v čiernej farbe jej dodávajú dominantný, kvalitný vzhľad. Skutočný majstrovský kúsok. Vďaka emblému 100 rokov to je oficiálne: „1 of 1 923“ hovorí. A znamená to: To nie je bajk pre každého. Ale len pre skutočných fanúšikov.

+ Čítaj viac

Bajk 100 Years v detailoch

Exkluzívny a výrazný

Elegantný vzhľad: Model 100 Years prichádza vrátane kvalitnej výbavy Option 719 s balíkmi frézovaných dielov Shadow a Shadow II. Tieto obsahujú napríklad zrkadlo na riadidlách, stúpadlá a množstvo ďalších dielov. K tomu sa pridáva balík komfortnej výbavy, ktorý prináša užitočné funkcie ako adaptívny svetlomet do zákrut.

Klasický chróm

Lakovanie klasický chróm vytvára vzrušujúce highlighty. Technika paint on chrome sa postará o kvalitný vzhľad. Biele línie podčiarkujú jeho historický pôvod.

Galéria s fotografiami a videami R nineT 100 Years od BMW Motorrad.

Taý exkluzívne ako nikdy predtým

Ako zakladateľ sveta Heritage má R nineT v sebe vždy kúsok minulosti BMW a napriek tomu zostáva moderný. BMW R nineT 100 Years predvádza ikonické komponenty ešte nápadnejšie. Výbava Option 719 Shadow a Shadow II Parts mu dodáva výrazný, veľmi exkluzívny vzhľad. Vďaka množstvu čiernych akcentov vzniká vzrušujúci kontrast k samostatnému sedadlu v medenej červenej a koleso výbavy Option 719 Classic dotvára tento exkluzívny vzhľad.

+ Čítaj viac

Príslušenstvo v štýle 100 Years

Príslušenstvo v dizajne 100 Years dotvára tvoj štýl. S taškou z kolekcie Edition 100 Years budeš na cestách štýlový. A koberec na motocykel s logom 100 Years premení garáž na výstavnú plochu pre tvoj nineT 100 Years.

+ Čítaj viac

Viac o jubileu

spinner