Nadčasová

Stále v dokonalom štýle

R nineT vo farebnom variante Option 719 Aluminium vyžaruje nadčasovú eleganciu, ktorú môžeš pomocou balíka frézovaných dielov Classic vyrobeného z hliníka doviesť do dokonalosti. V kontraste s tým sú vysokokvalitné čierne karbónové kryty sacej trubice a zámok zapaľovania a riadenia. S kolesami z liatiny Option 719 Bicolor dáš svojmu stroju športový vzhľad. Adaptívne svetlomety do zákrut naproti tomu výrazne zvýšia bezpečnosť a zväčšia radosť z jazdy.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Hliníkový balík

Option 719 Aluminium vďaka priesvitnému laku naplno ukazuje materiálový charakter kefovaného hliníka.

Option 719 balík frézovaných dielov Classic

Option 719 balík frézovaných dielov Classic urobí z tvojho motocykla a jeho vysokokvalitných komponentov s čisto hliníkovým vzhľadom exkluzívnu pastvu pre oko.

Kolesá Option 719 Sport

Exkluzívne dvojfarebné kolesá Option 719 Sport prinášajú s kontrastným frézovaním akcenty zvýrazňujúce dizajn.

Karbónový kryt nasávacieho potrubia

Vysokokvalitný karbónový kryt pre nasávacie potrubie v sebe spája elegantný vzhľad a dokonalosť ľahkého hi-tech materiálu.

Adaptívne svetlomety do zákrut

Adaptívne svetlomety do zákrut garantujú výrazne lepšie osvetlenie jazdnej dráhy pri prejazde zákrut.

Plná kontrastov

Pre dynamický prejav

Chceš ukázať svoju športovú stránku? Potom si vyber R nineT pomocou Option 719 v lakovaniach matnej nočnej čiernej farbe uni/Aluminium matné. Pretože s červeno lakovaným hlavným rámom a moderným pásikovým dizajnom budeš určite pútať pozornosť. Option 719 balík frézovaných dielov Shadow, ako aj Option 719 balík frézovaných dielov Shadow II ti umožnia vďaka vysokokvalitným frézovaným dielom mať na ceste ešte športovejší vzhľad. Kolesá Option 719 Classic a držiak na športový tlmič výfuku dokonale dopĺňajú dynamický zjav tohto stroja.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Option 719 matná nočná čierna/Aluminium matné

Option 719 matná nočná čierna farba uni/Aluminium matné kombinujú ušľachtilé povrchové vlastnosti materiálu s moderným štýlom.

Option 719 balík frézovaných dielov Shadow

Balík frézovaných dielov Shadow v rámci Option 719 zdôrazňuje vysokokvalitnými hliníkovými komponentmi v čiernej/striebornej farbe športový charakter tohto motocykla.

Option 719 balík frézovaných dielov Shadow II

Balík frézovaných dielov Shadow II v rámci Option 719 zdôrazňuje vysokokvalitnými hliníkovými komponentmi v čiernej/striebornej farbe športový charakter tohto motocykla. Balík zahŕňa nastaviteľné ručné páky a stúpadlá, ako aj frézované veká na vyrovnávacie nádrže a stúpadlá pre spolujazdca. Mimoriadnou technickou špecialitou sú frézované zrkadlá na koncoch riadidiel.

Kolesá Option 719 Classic

Kolesá Option 719 Classic sú kolesá so špicami a bezdušovými pneumatikami s moderným dizajnom a o 3 kg ľahšie ako kolesá s normálnymi pneumatikami s dušami.

Držiak na tlmič výfuku vysoký

Držiak slúži na bezpečné upevnenie vysoko umiestneného športového tlmiča výfuku na rám.

Vytvor si svoju vlastnú BMW R nineT

R nineT je stavaná pre individuálne prispôsobenie. Vytvor si s veľkým programom špeciálnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad stroj, ktorý bude stelesňovať tvoj charakter.

Prejsť na konfigurátor
spinner