Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 6 150€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 114,10€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW R nine T pure.

Model Pure. Zredukovaný. Chladený vzduchom.

Model BMW R nineT Pure je dokonalou voľbou pre každého, kto miluje dizajn klasických roadsterov a hľadá nefalšovaný motocyklový zážitok. Dizajn inšpirovaný priamo prvými motocyklami. Pripomínajúci éru sedemdesiatych a osemdesiatych rokov. Jeho korene však idú ešte hlbšie. Už prvý motocykel od BMW bol jednoduchý, dynamický a úsporný. V roku 1923 se stal protiľahlý dvojitý motor BMW srdcom celého konceptu. Súčasne ponúka mnohé možnosti prispôsobenia svojho motocyklu. Môžeš si splniť sny: o svojej motorke či o svojom životnom štýle. Ucítiš jeho originalitu, ktorú sám vytvoríš alebo si užiješ pri jej prispôsobovaní alebo pri burácaní plného plynu.

Dizajn modelu R nine T Pure

Vyber si svoj štýl.

Máš na výber od elegantnej šedej Catalano grey až po voliteľné položky z ponuky BMW Motorrad Spezial: Opt. 719 čierna metalíza Black storm/zlatá Aurum alebo Opt. 719 čierna metalíza Black storm/biela Light white.

*/-->

Šedá Catalano grey

Čisté potešenie: šedá farba Catalano grey zvýrazňuje čistý charakter.

*/-->

Opt. 719 čierna metalíza Black storm/zlatá Aurum

Elegantná súhra farieb.

*/-->

Opt. 719 čierna metalíza Black storm/biela Light white

Zvýraznené línie v čiernej metalickej farbe Black storm na bielej Light white dodávajú nádrži jedinečný vzhľad.

Zbavený všetkého, čo nie je podstatné

Dizajn modelu R nineT Pure pripomína typický roadster. Okrúhly svetlomet s chrómovou obručou, lakované puzdro a nový kruhový tachometer majú pôsobivý účinok na vzhľad prednej časti. Vzájomný pomer rozmerov určuje trojdielny mostový rám spolu s novou teleskopickou vidlicou v klasickom vyhotovení. A motor s protibežnými piestami slúžiaci ako podporný prvok len čaká na to, aby už mohol zaburácať. Oceľová palivová nádrž a typicky úzka zadná časť završujú celkovú štýlovú a elegantnú siluetu: vzhľad motocykla srší agilitou a sebaistotou – to všetko sa s hrdosťou nesie na nápadných liatych 5-lúčových kolesách.
Dizajn, ktorý je úplne zbavený všetkého nepodstatného, však nemá nič spoločné s náladovou nostalgiou. Presnejšie povedané, model R nineT Pure ti umožní kompletne si prispôsobiť motorku: tak ju vybav, uprav ju a zostav si ju – tvoja motorka, tvoj štýl. Základ motorky: osvedčený koncept a samozrejme zvyčajná kvalita poskytovaná spoločnosťou BMW Motorrad.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový motor typu boxer

116
max. krútiaci moment v Nm pri 6 000 ot./min.
219
pohotovostná hmotnosť vozidla v kg, plne natankovaného/pripraveného na cestu
1.170
zdvihový objem v cm3
805
výška sedadla v mm
Vzduchom/olejom chladený dvojvalcový štvortaktný motor typu boxer

Osvedčený motor s protibežnými piestami zaisťuje dokonale osobitú jazdu.

Osvedčený motor s protibežnými piestami zaisťuje dokonale osobitú jazdu.

Motor a elektrický systém, ktorými je vybavený model R nineT Pure, už nadchli fanúšikov motocyklov pri modeli R nineT. Vzduchom/olejom chladený dvojvalcový motor s protibežnými piestami, ktorý dosahuje výkon 81 kW (110 k), sľubuje svieži jazdný zážitok plný živelnosti a svoj sľub aj skutočne dodržiava – typický dvojvalec. Výfukový systém 2 v 1 s typickými črtami roadstera zvýrazňuje tento sebavedomý štýl svojím plným, mohutným zvukom. Vďaka štandardnému systému ABS a voliteľnému systému ASC môžeš s touto mohutnou silou vyraziť do ulíc.

+ Čítaj viac

Hlavné prvky modelu R nine T Pure

Ergonómia: štýl a sebavedomie.

Ergonómia: štýl a sebavedomie.

Model R nineT Pure ti poskytne možnosť zrealizovať svoj sen – mať motocykel upravený podľa seba. Úplne podľa vlastných nápadov. Vytvor si motorku – vo svojom štýle. Motocykel je vďaka pomerne nízkej výške sedadla vhodný pre rôzne typy postáv. Okrem toho si svoj motocykel môžeš ešte znížiť R nineT Pure. Pomôže ti pri tom voliteľné vybavenie priamo z výrobného závodu. Hlboké, úzke a s pevným čalúnením. Budeš jazdiť tým najlepším spôsobom v štýle roadstera – sebavedome, s istotou a nezameniteľne.

+ Čítaj viac
  • Model R nineT Pure je plne otvorený tvojim nápadom. Pokiaľ ide o bezpečnosť, úplne zreteľne odráža naše myšlienky: preto je súčasťou jeho štandardnej výbavy systém BMW Motorrad ABS. A voliteľný systém ASC (automatická kontrola stability) zabráni otáčaniu zadného kolesa a zaistí účinnejší prenos energie: tým sa dosiahne ešte väčšia aktívna bezpečnosť pri jazde v extrémnych situáciách. Je k dispozícii aj počas cesty na požiadanie.
  • Model R NineT Pure ponúka tieto tri možnosti – samozrejme ak budeš chcieť: motocykel je štandardne vybavený sedadlom spolujazdca spolu s rámom sedadla. Ak sa chystáš na sólovú jazdu, sedadlo spolujazdca môžeš rýchlo demontovať. Tým sa odkladací priestor pod malým výstupkom sedadla trochu rozšíri. Alebo jazdi na motocykli R nineT Pure veľmi športovo a puristicky: bez sedadla spolujazdca a jeho rámu.

Tak, ako to máš rád.

Dopĺňaj si motocykel R nineT Pure tak, ako to chceš. Jednoducho kúsok po kúsku. Napríklad exkluzívnym a prémiovým voliteľným vybavením a príslušenstvom z ponuky BMW Motorrad Spezial a príslušenstvom z kolekcie Original BMW Motorrad.

Zistiť viac

BMW Motorrad Spezial

Vdýchni motocyklu rysy svojej osobnosti.
Žiadne fušovanie, žiadne prekvapenia, žiadne kompromisy. S výbavou BMW Motorrad Spezial získaš motorku s jedinečným charakterom, ktorá spĺňa štandardy najvyššej kvality.

V ponuke programu BMW Motorrad Spezial nájdeš mimoriadne kvalitné konštrukčné doplnkové vybavenie, napr. exkluzívnu súpravu frézovaných dielov radu Option 719 a farby Spezial alebo príslušenstvo na zvyšovanie výkonnosti z kolekcie Diely HP.

Zosúladenie dlhoročných vývojových zručností spoločnosti BMW Motorrad a interakcia komplexných výrobných procesov v spojení s tradičným remeselným spracovaním uľahčujú vytváranie novej úrovne dôležitosti a exkluzivity.

Zistiť viac

Zákazkové motorky na festivale Glemseck 101

Príslušenstvo pre nový model R nine T Pure

Štýl: príťažlivo čistý a jednoduchý

Ostatné modely Heritage

Pure&Crafted Festival 2017

Nové miesto, starí priatelia: Dejisko podujatia Pure&Crafted Festival, ktorým bol dva roky po sebe berlínsky areál Postbahnhof, sa mení. Ďalší Pure&Crafted Festival sa bude konať 26. a 27. augusta 2017 v historickej elektrárni Rummelsburg. Toto historické miesto ležiace na rieke Spree, ktoré očaruje svojím priemyselným šarmom takým typickým pre Berlín, je dokonalým prostredím pre tých, ktorí sa chystajú prežiť dva dni plné kultúry v štýle vintage, skvelej hudby a upravených nesériových motoriek. Po Pure&Crafted festivale konanom v roku 2015 už určite neexistujú žiadne pochybnosti: Hudba a motocykle jednoducho patria k sebe. Názov hovorí za všetko: Milovníci čistej, priamočiarej, alternatívnej hudby sprevádzanej zvukom gitár sa na treťom ročníku festivalu, ktorý sa môže pochváliť účasťou ďalších medzinárodne uznávaných kapiel, majú skutočne na čo tešiť. Tentoraz budú na nedeľnej časti festivalu viac v centre pozornosti motocykle a nový model Heritage. Na festivale zažijete bohatú prehliadku motocyklistického životného štýlu, nadchne vás vášeň nespočetných zástupov konštruktérov vlastných, upravovaných motocyklov, čaká na vás vzrušujúca jazda na motockyloch a na svoje si vďaka pripravenému špeciálnemu programu prídu aj deti. Jedna vec je však istá: V nedeľu spoločne zažijeme aj kopec nezabudnuteľnej hudby. Znie to ako ponuka skvelej zábavy? Tak príď a presvedč sa!

Prejsť na akciu