Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 6 720€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 124,77€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW R nine T Racer.

Pevný charakter. Dynamický. Chladený vzduchom.

BMW R nineT Racer ti umožní oživiť éru legendárnych superbajkov. Ďaleko od obsedantného retro-romantizmu je prispôsobiteľný motocykel s inovatívnymi technológiami a obvyklou vysokou kvalitou BMW Motorrad. Prikrčený na polokapotáži a s obomi rukami pevne na rukoväti riadidiel pocítiš silný boxer a nezameniteľný zvuk výfuku. Už dávno vieš, že s pretekárskou líniou sa môže rovnať len silný charakter. Na ceste, ale aj v živote.

Dizajn modelu R nine T Racer

Vyber si svoj štýl.

Nápadný motocykel vyžaduje nápadité farby.

*/-->

Biela Light white

Táto farba zvýrazňuje športový charakter modelu R nineT Racer.

*/-->

Opt. 719 čierna metalíza Black storm/zlatá Aurum

Elegantná hra farieb: efekt čiernej metalickej farby Black storm a zlatej Aurum je mimoriadne výrazný.

Štýl v rýchlom pruhu.

Dizajn modelu R nineT Racer nepochybne čerpá inšpiráciu z motoristického športu sedemdesiatych rokov. Predĺžené proporcie sa tiahnu celým dizajnom a sú prísľubom nefalšovaného zvyšovania rýchlosti. Charakteristická polovičná aerodynamická kapotáž, nádrž a sedadlo formujú jeho štíhlu siluetu. Dlhý rázvor a nízke riadidlá umiestnené ďaleko dopredu završujú nízku a športovú polohu sedenia. A nakoniec vysoko a ďaleko vzadu umiestnené stúpačky: pri jazde budeš na motocykli doslova ležať. Motocykel obklopuje biela kapotáž, ktorá výrazne kontrastuje s tmavými dielmi podvozka a ostatnými technologickými prvkami. Dokonca aj dekoračná páska, ktorá sa tiahne po celej dĺžke motocykla vo farbách BMW Motorsport, neustále nabáda k ďalšiemu zvyšovaniu rýchlosti.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový motor typu boxer

116
maximálny krútiaci moment v Nm pri 6 000 ot./min.
220
hmotnosť vozidla v kg, plne natankovaného/pripraveného na cestu
1.170
zdvihový objem v cm3
805
výška sedadla v mm
Vzduchom/olejom chladený dvojvalcový štvortaktný motor typu boxer

Výkonný boxer, ktorý túži po brázdení pretekárskej dráhy.

Výkonný boxer, ktorý túži po brázdení pretekárskej dráhy.

Technológia modelu R nineT Racer je rovnako spoľahlivá a silná ako jeho konštrukcia: pohon a elektrický systém vozidla získali od čias modelu BMW R nineT nové impulzy. Model R nineT Racer vďaka svojim najmodernejším technológiám spĺňa aj požiadavky stanovené v norme Euro 4. Jeho výkonný vzduchom chladený dvojvalcový motor typu boxer disponuje zdvihovým objemom 1 170 cm3 a výkonom 81 kW (110 koní), vďaka čomu dokáže aj pri nízkych rýchlostiach podať výrazný dynamický výkon. Jednoducho typický boxer.

Vďaka polovičnej aerodynamickej kapotáži a nízkej polohe sedenia si môžeš dokonca vychutnávať nepretržite vysokú rýchlosť. Štandardný systém ABS a voliteľný systém ASC zaisťujú, aby si bol aj pri plnom vyvinutí výkonu na vozovke vždy v bezpečí. Výfukový systém 2 v 1 v typickom dizajne kaviarenského pretekára je dôkazom toho, že technológia sa nemusí skrývať.

+ Čítaj viac

Hlavné prvky modelu R nine T Racer

Jazdíš tak, ako sedíš.

Jazdíš tak, ako sedíš.

Športovo a dynamicky: riadidlá modelu R nineT Racer sú umiestnené nízko na hornom mostíku vidlice. Ich miernym sklonom sa chránia zápästia. Stúpačky zas ustupujú smerom dozadu a nahor, čím poskytujú podporu pri športovej polohe sedenia. Voliteľné zákazkové sedadlo jazdca navyše zníži výšku sedadla z 805 mm na 795 mm.

Výplň sedadla jazdca je v zadnej časti mierne vyvýšená. Tým sa chrbát počas dlhých jázd znateľne uvoľní. Presne ako v prípade dynamicky skonštruovanej polovičnej aerodynamickej kapotáže – najmä pri rýchlostiach presahujúcich 90 km/h.

+ Čítaj viac
  • Model R nineT Racer predstavuje spojenie atmosféry dávnych pretekárskych časov a najmodernejších technológií. Preto je štandardnou súčasťou výbavy systém BMW Motorrad ABS. A voliteľný systém ASC (automatická kontrola stability) zabráni otáčaniu zadného kolesa a zaistí účinnejší prenos energie: tým sa dosiahne ešte väčšia aktívna bezpečnosť pri jazde v extrémnych situáciách. Je k dispozícii aj počas cesty na požiadanie.
  • Model R nineT Racer čerpá inšpiráciu z motoristického športu dávnych čias. Preto má štandardne priestor len pre teba – dokonale samostatný a jednoduchý. Je sústredený – a prejavuje to. Vďaka rámu zadného sedadla, ktorý je možné dodatočne namontovať, sa rýchlo zmení na dvojmiestny. To je len jedna z mnohých možností, ktoré ti umožnia vytvoriť vzhľad motorky podľa vlastných predstáv.

Prispôsobenie podľa štýlu zákazníka.

Široká škála exkluzívneho voliteľného vybavenia z ponuky BMW Motorrad Spezial ti poskytujú možnosť vyťažiť zo svojho pretekára ešte viac – môžeš sa napríklad rozhodnúť pre súpravu frézovaných dielov klasického značkového dodatočného vybavenia označeného ako Option 719. Vďaka HP dielom získaš väčší výkon. A na všetko ostatné je k dispozícii originálne príslušenstvo BMW Motorrad.

Zistiť viac

BMW Motorrad Spezial

Vdýchni motocyklu rysy svojej osobnosti.
Žiadne fušovanie, žiadne prekvapenia, žiadne kompromisy. S výbavou BMW Motorrad Spezial získaš motorku s jedinečným charakterom, ktorá spĺňa štandardy najvyššej kvality.

V ponuke programu BMW Motorrad Spezial nájdeš mimoriadne kvalitné konštrukčné doplnkové vybavenie, napr. exkluzívnu súpravu frézovaných dielov radu Option 719 a farby Spezial alebo príslušenstvo na zvyšovanie výkonnosti z kolekcie Diely HP.

Zosúladenie dlhoročných vývojových zručností spoločnosti BMW Motorrad a interakcia komplexných výrobných procesov v spojení s tradičným remeselným spracovaním uľahčujú vytváranie novej úrovne dôležitosti a exkluzivity.

Zistiť viac

R nineT Racer v Japonsku

Pretekanie s radosťou.

R nineT Racer v Japonsku.

Pretekanie nie je vždy len vecou rýchlosti a výkonu. Ide aj o zábavu a štýl, priateľstvo a slobodu. Japonskí pretekári na klasických motorkách oslavujú presne tohto pretekárskeho ducha. V metropole Tokio sa Joy Lewis spoznáva s úpravcom motocyklov Daisukom Mukasom a jeho klubom Curry Speed Club. Na svojom R nineT Racer jazdí naprieč veľkomestom a mieri na opustené horské cesty neďaleko hory Fudži a na preteky klasických motocyklov na okruhu Fudži.  

Čítaj viac

Príslušenstvo pre model R nine T Scrambler

Štýl: príťažlivo čistý a jednoduchý

Ostatné modely Heritage

Pure&Crafted Festival 2017

Nové miesto, starí priatelia: Dejisko podujatia Pure&Crafted Festival, ktorým bol dva roky po sebe berlínsky areál Postbahnhof, sa mení. Ďalší Pure&Crafted Festival sa bude konať 26. a 27. augusta 2017 v historickej elektrárni Rummelsburg. Toto historické miesto ležiace na rieke Spree, ktoré očaruje svojím priemyselným šarmom takým typickým pre Berlín, je dokonalým prostredím pre tých, ktorí sa chystajú prežiť dva dni plné kultúry v štýle vintage, skvelej hudby a upravených nesériových motoriek. Po Pure&Crafted festivale konanom v roku 2015 už určite neexistujú žiadne pochybnosti: Hudba a motocykle jednoducho patria k sebe. Názov hovorí za všetko: Milovníci čistej, priamočiarej, alternatívnej hudby sprevádzanej zvukom gitár sa na treťom ročníku festivalu, ktorý sa môže pochváliť účasťou ďalších medzinárodne uznávaných kapiel, majú skutočne na čo tešiť. Tentoraz budú na nedeľnej časti festivalu viac v centre pozornosti motocykle a nový model Heritage. Na festivale zažijete bohatú prehliadku motocyklistického životného štýlu, nadchne vás vášeň nespočetných zástupov konštruktérov vlastných, upravovaných motocyklov, čaká na vás vzrušujúca jazda na motockyloch a na svoje si vďaka pripravenému špeciálnemu programu prídu aj deti. Jedna vec je však istá: V nedeľu spoločne zažijeme aj kopec nezabudnuteľnej hudby. Znie to ako ponuka skvelej zábavy? Tak príď a presvedč sa!

Prejsť na akciu