R nineT Scrambler

od 13.200 €
od 122 € mesačne s financovaním od BMW Financial Services

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 6 600€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 122,45€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW R nine T Scrambler.

ÚPRIMNÝ. NESPÚTANÝ. VZDUCHOM CHLADENÝ.

Cítiť vietor, položiť sa do každej zákruty a zažiť slobodu pri každom odjazdenom metre – BMW R nineT Scrambler ti umožní jazdiť si po svojom. Odolný motocykel s autentickým vzhľadom scramblera v kombinácii s inovatívnou technológiou a známou kvalitou BMW Motorrad.

Nech už jazdíš v meste, po kľukatých vidieckych cestách alebo po pláži, silný dvojvalcový motor s protibežnými piestami a vysoko umiestnenými dvojitými tlmičmi poskytuje silné zrýchlenia nezameniteľný zvuk. Vďaka pohodlnému posedu sú hračkou aj dlhé výlety vo dvoch ľuďoch. Svoj R nineT Scrambler si môžeš prispôsobiť už v pár jednoduchých krokoch.

Dizajn modelu R nine T Scrambler

Vyber si svoj štýl.

Tvoja motorka, tvoja voľba: máš na výber z troch rôznych farebných úprav.

Stereo matná metalíza

Matná metalíza podčiarkuje pravý charakter motocykla.

Opt. 719 čierna metalíza Black storm/zlatá Aurum

Elegantná súhra farieb.

Opt. 719 čierna metalíza Black storm/biela Light white

Zvýraznené línie v čiernej metalickej farbe Black storm na bielej Light white dodávajú nádrži jedinečný vzhľad.

Typický Scrambler.

Model R nineT Scrambler predstavuje návrat do éry legendárnych scramblerov a disponuje všetkými charakteristickými znakmi tohto mimoriadneho typu motocykla: teleskopickou vidlicou s manžetou, výrazne vyvýšeným výfukovým systémom a veľkým 19-palcovým predným kolesom. Kompaktná oceľová nádrž v jednoliatej matnej metalíze ešte vyzdvihuje puristický vzhľad stroja. Voliteľné vypletané disky kolies s terénnymi pneumatikami s hrotmi dávajú už na prvý pohľad jasne vedieť, že žiadna jazda sa nemusí končiť tam, kde sa začína cesta. Medzi ďalšie pútavé prvky patrí sedadlo v koženom štýle a tachometer s analógovým displejom. Vysokokvalitné detaily, ako sú okrúhle svetlomety so symbolom BMW, zdokonaľujú vzhľad tohto posla starej dobrej klasiky.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový motor typu boxer

116
max. krútiaci moment v Nm pri 6 000 ot./min.
220
hmotnosť prázdneho motocykla v kg, pri plnej nádrži
1.170
zdvihový objem v cm3
820
výška sedadla v mm
Vzduchom/olejom chladený dvojvalcový štvortaktný motor typu boxer

Výkonný boxer umožňuje užívať si dynamickú jazdu.

Výkonný boxer umožňuje užívať si dynamickú jazdu.

Motor a elektrický systém sú komponentmi, ktoré sa už osvedčili pri modeli BMW R nineT. Silou prekypujúci vzduchom chladený dvojvalcový motor typu boxer disponuje zdvihovým objemom 1 170 cm3 a výkonom 81 kW (110 koní), vďaka čomu zaisťuje skvelý zážitok pri dokonale dynamickej jazde. A vďaka štandardnému systému ABS a voliteľnému systému ASC môžeš s touto mohutnou silou kedykoľvek vyraziť do ulíc.

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku R nine T Scrambler

Hlavné prvky modelu R nine T Scrambler

Pozornosť upriamená na detaily.
Okrúhle svetlomety modelu R nineT Scrambler
Teleskopická vidlica s manžetou.
Teleskopická vidlica s manžetou modelu R nineT Scrambler
Kompaktná oceľová palivová nádrž.
Oceľová palivová nádrž modelu R nineT Scrambler
Tachometer s analógovým displejom.
Tachometer modelu R nineT Scrambler
Opierky nôh s hrubým zúbkovaním.
Opierky nôh modelu R nineT Scrambler
Sedadlo v patentovanom koženom štýle.
Sedadlo modelu R nineT Scrambler
Moderné zadné svetlo LED.
Zadné svetlo LED modelu R nineT Scrambler
Zvýšený výfukový systém.
Výfukový systém modelu R nineT Scrambler

Nenútený duch scramblera.

Nenútený duch scramblera.

Jednou z kľúčových vlastností scramblera je možnosť uvoľneného vzpriameného sedu pri jazde. Nielenže uvoľnene vyzerá, ale prispieva aj k uvoľnenému pocitu pri jazde. Vďaka riadidlám, ktoré sú v porovnaní s modelom R nineT vyššie, mierne zníženej výplni sedadla a opierkam nôh, ktoré sú umiestnené o niečo nižšie a ďalej dozadu, sú dokonca aj dlhé jazdy na najbližšiu pláž skvelým osviežením.

+ Čítaj viac
Súčasťou je zaistenie bezpečnosti – vďaka systému ABS a voliteľnému systému ASC.

Typický Scrambler. Typický BMW Motorrad. Model R nineT Scrambler sa z hľadiska bezpečnosti, spoľahlivosti a kvality nachádza na najvyššej priečke. Model R nineT Scrambler je štandardne vybavený systémom BMW Motorrad ABS. K zaisteniu bezpečnosti pri zvyšovaní rýchlosti prispieva aj voliteľný systém ASC.
Sedadlo v patentovanom koženom štýle.

Prešívané sedadlo v koženom štýle je nepremokavé a s vysokou úrovňou kvality spracovania s dôrazom na autentickosť povrchu a s tým súvisiaci vizuálny vzhľad.

Viac osobitosti

Bez obmedzení.

Bez obmedzení.

Nekonečné možnosti prispôsobenia: Model R nineT Scrambler poskytuje celý rad spôsobov zmeny vizuálneho vzhľadu. Staň sa preto tvorcom charakteru dynamického boxera podľa svojho vkusu. Sortiment prispôsobeného, exkluzívneho značkového voliteľného vybavenia z kolekcie BMW Motorrad Spezial a príslušenstvo Original BMW Motorrad ti poskytujú možnosť upraviť si svoj stroj presne podľa vlastných preferencií. Dokonca aj profesionálni úpravcovia sa môžu pri úpravách skutočne odviazať: vďaka vysokej miere možností prispôsobenia neexistujú v prípade modelu R nineT Scrambler prakticky žiadne obmedzenia. 

+ Čítaj viac

BMW Motorrad Spezial

Vdýchni motocyklu rysy svojej osobnosti.
Žiadne fušovanie, žiadne prekvapenia, žiadne kompromisy. S výbavou BMW Motorrad Spezial získaš motorku s jedinečným charakterom, ktorá spĺňa štandardy najvyššej kvality.

V ponuke programu BMW Motorrad Spezial nájdeš mimoriadne kvalitné konštrukčné doplnkové vybavenie, napr. exkluzívnu súpravu frézovaných dielov radu Option 719 a farby Spezial alebo príslušenstvo na zvyšovanie výkonnosti z kolekcie Diely HP.

Zosúladenie dlhoročných vývojových zručností spoločnosti BMW Motorrad a interakcia komplexných výrobných procesov v spojení s tradičným remeselným spracovaním uľahčujú vytváranie novej úrovne dôležitosti a exkluzivity.

Zistiť viac

Príbehy motokrosového motocykla

Príslušenstvo pre model R nine T Scrambler

Oblečenie v duchu scramblera

Ďalšie modely Heritage

Súvisiace podujatia

Pure&Crafted Festival 2017

Nové miesto, starí priatelia: Dejisko podujatia Pure&Crafted Festival, ktorým bol dva roky po sebe berlínsky areál Postbahnhof, sa mení. Ďalší Pure&Crafted Festival sa bude konať 26. a 27. augusta 2017 v historickej elektrárni Rummelsburg. Toto historické miesto ležiace na rieke Spree, ktoré očaruje svojím priemyselným šarmom takým typickým pre Berlín, je dokonalým prostredím pre tých, ktorí sa chystajú prežiť dva dni plné kultúry v štýle vintage, skvelej hudby a upravených nesériových motoriek. Po Pure&Crafted festivale konanom v roku 2015 už určite neexistujú žiadne pochybnosti: Hudba a motocykle jednoducho patria k sebe. Názov hovorí za všetko: Milovníci čistej, priamočiarej, alternatívnej hudby sprevádzanej zvukom gitár sa na treťom ročníku festivalu, ktorý sa môže pochváliť účasťou ďalších medzinárodne uznávaných kapiel, majú skutočne na čo tešiť. Tentoraz budú na nedeľnej časti festivalu viac v centre pozornosti motocykle a nový model Heritage. Na festivale zažijete bohatú prehliadku motocyklistického životného štýlu, nadchne vás vášeň nespočetných zástupov konštruktérov vlastných, upravovaných motocyklov, čaká na vás vzrušujúca jazda na motockyloch a na svoje si vďaka pripravenému špeciálnemu programu prídu aj deti. Jedna vec je však istá: V nedeľu spoločne zažijeme aj kopec nezabudnuteľnej hudby. Znie to ako ponuka skvelej zábavy? Tak príď a presvedč sa!

Prejsť na akciu
spinner