Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 6 600€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 122,45€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW R nineT Urban G/S.

Pútavý. Výkonný. Chladený vzduchom.

Uži si sebavedomý pocit z usporiadania valcov boxer spojeného s inovatívnou technológiou vo vzpriamenom a pohodlnom posede pri jazde. Vyber si z mnohých možností prispôsobenie svojim jedinečným nápadom. R nineT Urban G/S sa vyjadruje jasne: ide o poctu začiatkom úspešného príbehu G/S BMW Motorrad. Už na prvý pohľad je jasné, že R nineT Urban G/S zachytáva terénneho ducha vtedajšej doby. Zároveň je vďaka svojim jazdným vlastnostiam skutočným členom súčasného radu nineT. Odráža spôsob života vtedajšej doby: ľudia vedeli, kam chcú ísť a aj to, ako sa tam dostať. Je to ako dnes.

Dizajn modelu R nineT Urban G/S

Zdroj inšpirácie: nepochybný.

Model R nineT Urban G/S sa vyznačuje pútavým dizajnom. Charakteristické štylistické prvky z neho robia výkonný, robustný motocykel, ktorý vzdáva hold dizajnu pôvodného modelu G/S: prednú časť motocykla definuje 19-palcové predné koleso, teleskopická vidlica so známymi manžetami, maska svetlometu s veterným štítom a zvýšený predný blatník. Jeho profil zvýrazňuje výrazná horizontálna línia. Biele prvky karosérie a úzke, mierne predĺžené červené sedadlo sú oživením ducha legendárneho modelu R 80 G/S z roku 1980. Tento efekt je zvýraznený čiernym motorom a rámom. To, že model Urban G/S patrí do rodiny nineT, dokazujú aj nové klasické okrúhle prístroje. Motocykel R nineT Urban G/S exceluje na každom povrchu, od nespevnených cestičiek až po štrkovité cesty. Túto skutočnosť funkčne aj vizuálne podčiarkujú voliteľné pneumatiky s hrotmi a lúčové kolesá, enduro stúpačky, skrutkovaný tepelný štít a oceľová páka nožnej brzdy.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový motor typu boxer

116
max. krútiaci moment v Nm pri 6 000 ot./min.
221
hmotnosť prázdneho motocykla v kg, pri plnej nádrži
1.170
zdvihový objem v cm3
850
výška sedadla v mm
Vzduchom/olejom chladený dvojvalcový štvortaktný motor typu boxer

Technológia na nefalšovanú zábavu pri jazde.

Technológia na nefalšovanú zábavu pri jazde.

Model R nineT Urban G/S je svojím vzhľadom verný minulosti, svojimi modernými technológiami však preukazuje rovnaký rešpekt aj prítomnosti. Je vybavený osvedčeným motorom a elektrickým systémom modelu BMW R nineT. Model R nineT Urban G/S vďaka svojim najmodernejším technológiám spĺňa aj požiadavky stanovené v norme Euro 4. Jeho výkonný vzduchom chladený dvojvalcový motor typu boxer disponuje zdvihovým objemom 1 170 cm3 a výkonom 81 kW (110 koní), vďaka čomu dokáže aj pri nízkych rýchlostiach podať výrazný dynamický výkon. To všetko slúži na to, aby si mohol jazdiť ľahko a moderným spôsobom. Štandardný systém ABS a voliteľný systém automatickej kontroly stability ASC sa starajú o tvoje bezpečie pri vyvinutí výkonu na vozovke alebo na štrku. Ešte posledný odkaz na enduro korene modelu G/S: vyvýšený výfukový systém z nehrdzavejúcej ocele.

+ Čítaj viac

Hlavné prvky modelu R nineT Urban G/S

Vzpriamený a dominujúci.

Vzpriamený a dominujúci.

Vyvážený ergonomický trojuholník modelu Urban G/S ti poskytne agilnosť a sebaistotu na ceste: O niečo vyššie umiestnené riadidlá, dlhá plocha sedadla a mierne hlbšie a širšie, vzadu umiestnené stúpačky zaručujú uvoľnenejší a sebaistejší zážitok z jazdy. Štandardná výška sedadla sériových modelov je 850 mm. Model R nineT Urban G/S ponúka vďaka voliteľnému zníženému sedadlu stabilitu pre jazdcov takmer všetkých typov postáv.

Ďalším výrazným vizuálnym prvkom je sedadlová lavica v koženom vzhľade. Je nepriepustná a spracovaná na vysokej úrovni so zameraním na autentický povrch a sfarbenie. Preto oblečenie, napríklad tmavé džínsy, môže sedadlovú lavicu zafarbiť. Tento efekt patiny obvykle nie je možné vylúčiť. Nepredstavuje však žiadnu chybu.

+ Čítaj viac

Duch legendy.

Atmosféra Paríž-Dakar s motorkou R nineT Urban G/S.

Rally Paríž-Dakar je legendárna, podobne ako ľudia a stroje, ktoré sa jej zúčastňujú. Joy Lewisová skúma prvé dni veľkolepej púštnej rally v mestách, kde štartovala a končila. Jej dvaja spoločníci: Hubert Auriol, ktorý v 80-tych rokoch dvakrát vyhral Rally Paríž-Dakar na motorke BMW; a R nineT Urban G/S - motorka, ktorej dizajn pripomína legendárny stroj R 80 G/S.  

Čítaj viac

Viac osobitosti

Prispôsobovanie prakticky bez obmedzení.

Prispôsobovanie prakticky bez obmedzení.

 

Či už chceš vyzerať ako terénny jazdec alebo obľubuješ retro štýl, model R nineT Urban G/S vyjadruje tvoju špecifickú mentalitu. Možnosti prispôsobenia sú prakticky nekonečné. Dôkazom toho sú nespočetné dobrodružstvá známe z histórie modelu G/S. Model R nineT Urban G/S sa dá vďaka rámu zadného sedadla rýchlo premeniť na jednomiestny stroj.

Okrem toho je k dispozícii sortiment prispôsobeného príslušenstva Original BMW Motorrad a exkluzívne prémiové voliteľné vybavenie z kolekcie BMW Motorrad Spezial. Stručne povedané: tvoja individualita je rovnako neobmedzená ako tvoja radosť z jazdy.   

+ Čítaj viac

BMW Motorrad Spezial

Vdýchni motocyklu rysy svojej osobnosti.
Žiadne fušovanie, žiadne prekvapenia, žiadne kompromisy. S výbavou BMW Motorrad Spezial získaš motorku s jedinečným charakterom, ktorá spĺňa štandardy najvyššej kvality.

V ponuke programu BMW Motorrad Spezial nájdeš mimoriadne kvalitné konštrukčné doplnkové vybavenie, napr. exkluzívnu súpravu frézovaných dielov radu Option 719 a farby Spezial alebo príslušenstvo na zvyšovanie výkonnosti z kolekcie Diely HP.

Zosúladenie dlhoročných vývojových zručností spoločnosti BMW Motorrad a interakcia komplexných výrobných procesov v spojení s tradičným remeselným spracovaním uľahčujú vytváranie novej úrovne dôležitosti a exkluzivity.

Zistiť viac

Príslušenstvo pre nový model R nine T Urban G/S

Štýl: príťažlivo čistý a jednoduchý

Ďalšie modely Heritage

Pure&Crafted Festival 2017

Nové miesto, starí priatelia: Dejisko podujatia Pure&Crafted Festival, ktorým bol dva roky po sebe berlínsky areál Postbahnhof, sa mení. Ďalší Pure&Crafted Festival sa bude konať 26. a 27. augusta 2017 v historickej elektrárni Rummelsburg. Toto historické miesto ležiace na rieke Spree, ktoré očaruje svojím priemyselným šarmom takým typickým pre Berlín, je dokonalým prostredím pre tých, ktorí sa chystajú prežiť dva dni plné kultúry v štýle vintage, skvelej hudby a upravených nesériových motoriek. Po Pure&Crafted festivale konanom v roku 2015 už určite neexistujú žiadne pochybnosti: Hudba a motocykle jednoducho patria k sebe. Názov hovorí za všetko: Milovníci čistej, priamočiarej, alternatívnej hudby sprevádzanej zvukom gitár sa na treťom ročníku festivalu, ktorý sa môže pochváliť účasťou ďalších medzinárodne uznávaných kapiel, majú skutočne na čo tešiť. Tentoraz budú na nedeľnej časti festivalu viac v centre pozornosti motocykle a nový model Heritage. Na festivale zažijete bohatú prehliadku motocyklistického životného štýlu, nadchne vás vášeň nespočetných zástupov konštruktérov vlastných, upravovaných motocyklov, čaká na vás vzrušujúca jazda na motockyloch a na svoje si vďaka pripravenému špeciálnemu programu prídu aj deti. Jedna vec je však istá: V nedeľu spoločne zažijeme aj kopec nezabudnuteľnej hudby. Znie to ako ponuka skvelej zábavy? Tak príď a presvedč sa!

Prejsť na akciu