F 800 R

od 9.300 €
od 86 € mesačne s financovaním od BMW Financial Services

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 4 650€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 86,26€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW F 800 R.

Moderný špecialista.

S týmto aktívnym roadsterom môžeš podniknúť čokoľvek – od jazdy po meste až po cestovanie alebo ambicióznu športovú jazdu po kľukatých vidieckych cestách. V športovom balíku BMW F 800 R kombinuje agilitu, každodennú praktickosť a zábavu. Vďaka jeho energickému motoru so silou 66 kW (90 k) pocítiš, na čo bol stvorený. Pocítiš to pri každom pridaní plynu. Prvotriedne ovládanie a úplná kontrola na ceste. F 800 R však dáva viac než športový výkon a jednoduché ovládanie. Je vybavený inovatívnou technológiou: Ride-by-Wire a radom režimov jazdy, štandardným ABS a voliteľnými systémami, akými sú ASC alebo Dynamické ESA, ktoré zabezpečia, že sa na cestu dostane úplne celý výkon.

Dizajn modelu F 800 R

Vyber si svoj štýl.

Tri farby podčiarkujú dynamický dizajn. Farby motoristického športu BMW dodávajú modelu F 800 R mimoriadne športový a dynamický vzhľad. Môžeš sa rozhodnúť pre červené lemovanie diskov kolies na počesť modelu S 1000 RR – ikonického motocykla.

*/-->

Jednofarebná biela Light White/modrá metalíza Lupin Blue/jednofarebná červená Racing Red

V klasických pretekárskych farbách BMW pôsobí model F 800 R ľahko a agilne.

*/-->

Červená farba Racing Red bez metalického efektu

V tejto pútavej farebnej kombinácii vyzerá model F 800 R obzvlášť športovo.

*/-->

Čierna metalíza Black Storm

Čierny lak dodáva modelu F 800 R obzvlášť výbojný a dynamický vzhľad.

Dizajn, ktorý si môžeš vychutnať.

Už jeho vzhľad napovedá: Model F 800 R je dokonalým motocyklom, ak túžiš jednoducho nasadnúť a užiť si to. Presné línie a minimalistické ozdobné prvky mu dodávajú charakter ľahkej pohyblivosti, zatiaľ čo obrátená vidlica naznačuje dynamický ťah dokonca aj mimo jazdy. Vysokovýkonná prístrojová doska má nový číselníkový dizajn a prehľadný multifunkčný displej ti teraz poskytne ešte viac informácií. Ďalším výrazným prvkom je nový zadný tlmič výfuku, ktorý vyzerá rovnako dobre ako znie a zároveň spĺňa požiadavky stanovené v norme Euro 4.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový radový motor

86
max. krútiaci moment v Nm pri 5 800 ot./min.
203
hmotnosť prázdneho motocykla v kg, pri plnej nádrži
798
zdvihový objem v cm3
790
výška sedadla v mm
Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Výkonný dvojvalec na dosiahnutie dynamického ťahu.

Výkonný dvojvalec na dosiahnutie dynamického ťahu.

Výkonný vodou chladený dvojvalcový radový motor s objemom 798 cm3 zaisťuje dynamický pohon vpred. Motor s výkonom 66 kW (90 k) pri 8 000 ot./min. je charakteristický rýchlou odozvou, pôsobivou údernosťou a vynikajúcou spotrebou paliva – a spĺňa požiadavky novej normy Euro 4. Pre začínajúcich jazdcov vo veku do 25 rokov je k dispozícii aj verzia so zníženým výkonom 35 kW (48 k).

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku F 800 R

Hlavné prvky modelu F 800 R

Bezpečne vpred.

Bezpečne vpred.

Model F 800 R je určený na poskytnutie nefalšovaného a jednoduchého pôžitku z jazdy, prioritou je však aj bezpečnosť: Všetky modely sú vybavené systémom BMW Motorrad ABS a stabilným, vyváženým odpružením, vďaka čomu je možné dosiahnuť najvyšší výkon a získať absolútnu kontrolu nad cestou. Ďalšou voliteľnou výbavou sú systémy ASC (automatická kontrola stability) a Dynamic ESA (elektronické nastavenie pruženia), ktoré slúžia na dosiahnutie ešte vyššej úrovne bezpečnosti, výkonu a pohodlia. Technológia Ride-by-Wire ti umožňuje jemnejšie ovládanie škrtiacej klapky. Vďaka štandardným režimom Rain a Road a voliteľnému režimu Dynamic je možné model F 800 R ešte lepšie prispôsobiť akémukoľvek povrchu vozovky a štýlu jazdy.

+ Čítaj viac

Neobmedzená personalizácia.

Neobmedzená personalizácia.

Motocykel si môžeš vďaka štandardným nastaviteľným páčkam spojky a brzdy a širokému výberu variantov sedadiel prispôsobiť presne podľa svojich ergonomických potrieb. BMW Motorrad ponúka na personalizáciu motocykla F 800 R aj širokú škálu voliteľného vybavenia a príslušenstva. Môžeš sa napríklad rozhodnúť pre nové vyvýšené riadidlá. Táto voľba je v spojení s nízkym sedadlom dokonalým riešením na zaistenie uvoľnenejšej pozície počas jazdy, najmä pre nižších jazdcov.

+ Čítaj viac

Viac osobitosti.

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Vďaka širokej škále špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad si môžeš prispôsobiť model F 800 R tak, aby čo najlepšie vyhovoval tvojim požiadavkám.

Zistiť viac

Portrét Chrisa Pfeiffera

Od učiteľa ku kaskadérskej legende.

Chris Pfeiffer a revolúcia kaskadérstva.

Príslušenstvo pre model F 800 R

Tvoj roadster, tvoje oblečenie

Ďalšie modely roadsterov