Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 4 650€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 86,26€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW F 800 R.

Moderný špecialista.

S týmto aktívnym roadsterom môžeš podniknúť čokoľvek – od jazdy po meste až po cestovanie alebo ambicióznu športovú jazdu po kľukatých vidieckych cestách. V športovom balíku BMW F 800 R kombinuje agilitu, každodennú praktickosť a zábavu. Vďaka jeho energickému motoru so silou 66 kW (90 k) pocítiš, na čo bol stvorený. Pocítiš to pri každom pridaní plynu. Prvotriedne ovládanie a úplná kontrola na ceste. F 800 R však dáva viac než športový výkon a jednoduché ovládanie. Je vybavený inovatívnou technológiou: Ride-by-Wire a radom režimov jazdy, štandardným ABS a voliteľnými systémami, akými sú ASC alebo Dynamické ESA, ktoré zabezpečia, že sa na cestu dostane úplne celý výkon.

Dizajn modelu F 800 R

Vyber si svoj štýl.

Tri farby podčiarkujú dynamický dizajn. Farby motoristického športu BMW dodávajú modelu F 800 R mimoriadne športový a dynamický vzhľad. Môžeš sa rozhodnúť pre červené lemovanie diskov kolies na počesť modelu S 1000 RR – ikonického motocykla.

*/-->

Jednofarebná biela Light White/modrá metalíza Lupin Blue/jednofarebná červená Racing Red

V klasických pretekárskych farbách BMW pôsobí model F 800 R ľahko a agilne.

*/-->

Červená farba Racing Red bez metalického efektu

V tejto pútavej farebnej kombinácii vyzerá model F 800 R obzvlášť športovo.

*/-->

Čierna metalíza Black Storm

Čierny lak dodáva modelu F 800 R obzvlášť výbojný a dynamický vzhľad.

Dizajn, ktorý si môžeš vychutnať.

Už jeho vzhľad napovedá: Model F 800 R je dokonalým motocyklom, ak túžiš jednoducho nasadnúť a užiť si to. Presné línie a minimalistické ozdobné prvky mu dodávajú charakter ľahkej pohyblivosti, zatiaľ čo obrátená vidlica naznačuje dynamický ťah dokonca aj mimo jazdy. Vysokovýkonná prístrojová doska má nový číselníkový dizajn a prehľadný multifunkčný displej ti teraz poskytne ešte viac informácií. Ďalším výrazným prvkom je nový zadný tlmič výfuku, ktorý vyzerá rovnako dobre ako znie a zároveň spĺňa požiadavky stanovené v norme Euro 4.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový radový motor

86
max. krútiaci moment v Nm pri 5 800 ot./min.
203
hmotnosť prázdneho motocykla v kg, pri plnej nádrži
798
zdvihový objem v cm3
790
výška sedadla v mm
Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Výkonný dvojvalec na dosiahnutie dynamického ťahu.

Výkonný dvojvalec na dosiahnutie dynamického ťahu.

Výkonný vodou chladený dvojvalcový radový motor s objemom 798 cm3 zaisťuje dynamický pohon vpred. Motor s výkonom 66 kW (90 k) pri 8 000 ot./min. je charakteristický rýchlou odozvou, pôsobivou údernosťou a vynikajúcou spotrebou paliva – a spĺňa požiadavky novej normy Euro 4. Pre začínajúcich jazdcov vo veku do 25 rokov je k dispozícii aj verzia so zníženým výkonom 35 kW (48 k).

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku F 800 R

Hlavné prvky modelu F 800 R

Bezpečne vpred.

Bezpečne vpred.

Model F 800 R je určený na poskytnutie nefalšovaného a jednoduchého pôžitku z jazdy, prioritou je však aj bezpečnosť: Všetky modely sú vybavené systémom BMW Motorrad ABS a stabilným, vyváženým odpružením, vďaka čomu je možné dosiahnuť najvyšší výkon a získať absolútnu kontrolu nad cestou. Ďalšou voliteľnou výbavou sú systémy ASC (automatická kontrola stability) a Dynamic ESA (elektronické nastavenie pruženia), ktoré slúžia na dosiahnutie ešte vyššej úrovne bezpečnosti, výkonu a pohodlia. Technológia Ride-by-Wire ti umožňuje jemnejšie ovládanie škrtiacej klapky. Vďaka štandardným režimom Rain a Road a voliteľnému režimu Dynamic je možné model F 800 R ešte lepšie prispôsobiť akémukoľvek povrchu vozovky a štýlu jazdy.

+ Čítaj viac

Neobmedzená personalizácia.

Neobmedzená personalizácia.

Motocykel si môžeš vďaka štandardným nastaviteľným páčkam spojky a brzdy a širokému výberu variantov sedadiel prispôsobiť presne podľa svojich ergonomických potrieb. BMW Motorrad ponúka na personalizáciu motocykla F 800 R aj širokú škálu voliteľného vybavenia a príslušenstva. Môžeš sa napríklad rozhodnúť pre nové vyvýšené riadidlá. Táto voľba je v spojení s nízkym sedadlom dokonalým riešením na zaistenie uvoľnenejšej pozície počas jazdy, najmä pre nižších jazdcov.

+ Čítaj viac

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Vďaka širokej škále špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad si môžeš prispôsobiť model F 800 R tak, aby čo najlepšie vyhovoval tvojim požiadavkám.

Zistiť viac

Portrét Chrisa Pfeiffera

Od učiteľa ku kaskadérskej legende.

Chris Pfeiffer a revolúcia kaskadérstva.

Pozdvihol kaskadérstvo na úplne novú úroveň: Chris Pfeiffer so svojimi dych vyrážajúcimi trikmi fascinoval publikum a je idolom pre mnohých kaskadérov, ktorí sa ho snažia napodobniť. Chris na dvoch kolesách desať rokov úspešne súťažil vo farbách BMW Motorrad – vlastne väčšinu času iba na jednom.

Všetko sa to začalo v záhrade. Tu Christian Pfeiffer preskakoval cez pne a jazdil na zadnom kolese okolo zeleninového záhonu. Prvé preteky na seba nenechali dlho čakať. Vo veku desiatich rokov sa postavil na štart svojich prvých pretekov. Keď mal 20, tak jeho policu doma zdobilo už 300 trofejí. A to ešte stále nebol profesionál. Namiesto toho študoval za učiteľa športu a biológie. Po absolvovaní prvých štátnic rýchlo zmenil svoje plány. A stal sa kaskadérom.

Čítaj viac

Príslušenstvo pre model F 800 R

Tvoj roadster, tvoje oblečenie

Ďalšie modely roadsterov