R 1200 RS

od 13.850 €
od 128 € mesačne s financovaním 3asy Ride

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 6 925€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 128,48€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW R 1200 RS.

Ten najlepší športový touring.

Dynamika jazdy spojená s vhodnosťou na cestovanie – na tej najvyššej úrovni: to je BMW RS. Tento športový motocykel vybavený silným motorom a stabilným odpružením ponúka oveľa viac, než len obrovské množstvo pôžitku z jazdy. Vďaka uvoľnenej, športovej polohe posedu jazdca a dokonalej ochrane proti vetru a poveternostným podmienkam poskytuje táto motorka úplne nový pocit z rýchlej jazdy pri jazde po vidieckych ciestách športovým štýlom.

Dizajn modelu R 1200 RS

Vyber si svoj štýl.

Môžete si navrhnúť ešte individuálnejšiu verziu svojho motocykla R 1200 RS podľa svojich farebných a štýlových variantov.

Sivá metalíza Light Grey/sivá matná metalíza Magellan Grey

Náter pomocou sivej metalízy Light Grey/sivá matná metalíza Megellan Grey a rám v kontrastnej červenej umocňujú pôsobivosť.

Bronzová metalíza Frozen/čierna metalíza Storm

Táto kombinácia dynamicky motocykel R 1200 RS na ceste zvýrazní.

Čierna metalíza Black Storm

Pokiaľ ide o výkonnosť, je optickým vyjadrením čierna metalíza Storm.

Výkon ide ruka v ruke s dizajnom.

Rovnako je vizuálne demonštrovaný moderný koncept dynamického spojenia športového a cestného motocyklu symetrickými svetlometmi v polovičnom kryte, ktoré vychádzajú z dvoch generácií RR. Elegantne tvarované riadidlá s pripojenou kovanou hliníkovou časťou dokonale spájajú funkčnosť a ergonómiu.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový motor typu boxer

92
kW (125 k) pri 7 750 ot./min.
125
Max. krútiaci moment v Nm pri 6,500 ot./min.
3,3
so zrýchlením 0 – 100 km/h
820
výška sedadla v mm
Vzduchom/kvapalinou chladený dvojvalcový štvortaktný motor typu boxer

Dynamické využitie výkonu.

Dynamické využitie výkonu.

Športovo ladený cestovný motocykel získava svoju prvotriednu silu vďaka výkonu 92 kW (125 koní). O ten sa stará vzduchom/kvapalinou štvortaktný dvojvalcový motor typu boxer s dvojitým visutým vačkovým hriadeľom a vyvažovacím hriadeľom poháňaným prednými ozubenými kolieskami. Za účelom zaistenia stability na akejkoľvek vidieckej ceste je súčasťou štandardnej výbavy vysokoúčinný, elektronicky riadený podvozok ESA (elektronické nastavenie odpruženia). Tento systém je doplnený jazdnými režimami "Rain" a "road", ktoré sú rovnako súčasťou štandardnej výbavy pre optimálny pôžitok z jazdy.

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku R 1200 RS

Hlavné prvky modelu R 1200 RS

Celkový dynamický vzhľad.
Úchvatný pohľad spredu.
Pohľad na krátke riadidlá.
Nastaviteľné čelné sklo.
Komfortné sedenie.
Aerodynamický deflektor
Obrátená teleskopická vidlica.
Skriňa a vrchná skrinka

Výbava a príslušenstvo dodávajú dokonalú záverečnú úpravu.

Výbava a príslušenstvo dodávajú dokonalú záverečnú úpravu.

Široké rozpätie výbavy z továrne siaha od držiakov skriniek a nosiča batožiny po tempomat a pohodlný systém bezkľúčového štartovania "Keyless Ride". Spolu so skriňou systému a praktickou vrchnou skrinkou je tento športovo ladený cestovný motocykel ucelený. Využíva ergonómiu dokonalej zladenej skrinky, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou vzhľadu motocyklu, ponúkajú úroveň pohodlia na cestách, čo by ste pôvodne od športovo ladeného cestovného motocyklu nečakali.

Špeciálne jazdné režimy Pro zahŕňajú najmä prídavné jazdné režimy ABS Pro a dynamické brzdové svetlo (prispôsobené pre konkrétnu krajinu).

+ Čítaj viac

Viac osobitosti

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Rozsiahla škála originálneho príslušenstva BMW Motorrad ponúka ešte viac osobitosti. Model R 1200 RS je preto možné ešte vhodnejšie prispôsobiť tvojim požiadavkám.

Zistiť viac

Pohľad zo zákulisia

Vytváranie pocitu

Dizajnový proces BMW Motorrad.

Úžasní ľudia pracujú v dizajnovom tíme BMW Motorrad. Každý dizajnér má svoj vlastný štýl a cíti sa ako doma na vlastnej motocyklistickej scéne. A každý z nich dodáva svoju vlastnú inšpiráciu a vášeň. Tieto rôzne formy sú potom spojené v procese návrhu: prejavujú sa v každej novej tvorbe BMW Motorrad. Edgar Heinrich, hlavný dizajnér spoločnosti BMW Motorrad, predstavil dizajnérsky tím BMW Motorrad a dizajnový proces.

Čítaj viac

Príslušenstvo pre model R 1200 RS

Komplet pre vašu ďalšiu výpravu