F 750 GS

od 11.150 €
od 103 € mesačne s financovaním od BMW Financial Services

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu líšiť.
Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu líšiť.
Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 5 575€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 103,43€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

BMW F 800 GT.

Naskoč a choď. Dobrodružstvo začína.

Jednoducho nasadni a vyraz. Nechaj svoju každodennú rutinu za sebou a užívaj si rýdzi pôžitok z jazdy: Inovovaný BMW F 800 GT je ešte športovejší a dynamicky cestovne vhodný na každú jazdu po idylických cestách, kľukatých alpských priesmykoch alebo nekonečných diaľniciach. Vďaka energickému dvojvalcovému radovému motoru s úchvatným výkonom 66 kW (90 k) bude každá jazda ubiehať rýchlo – zároveň bude spĺňať nový štandard EURO 4. Motorka prichádza aj s technológiou Ride-by-Wire, radom jazdných režimov a ABS ako štandardnými funkciami. Komfort je zväčšený prostriedkami pokročilej ochrany pred vetrom a poveternostnými vplyvmi. A motor k cestovnej kvality prispieva tiež tichým, no zároveň výkonným hladkým chodom, ktorý sa dokonale hodí k vašej ceste. Iné možnosti zahŕňajú ASC (automatická kontrola stability) a praxou overené Dynamic ESA (elektronické nastavenie pruženia). V krátkosti sa dá povedať, že na ňu stačí nasadnúť a dobrodružstvo môže začať. Klasické GT. Nezastaviteľná jazda.

Dizajn modelu F 800 GT

Vyber si svoj štýl.

Na dosiahnutie výrazného vzhľadu sú k dispozícii tri možnosti výberu farby. Každá dodá modelu F 800 GT odlišný charakter, a to od elegantného až po superšportový. Je na tebe sa rozhodnúť, ktorá je vhodná pre teba a tvoj jazdný štýl.

Matná modrá metalíza Gravity Blue

Na dosiahnutie elegantnejšieho vzhľadu.

Biela Light White bez metalického efektu

Obzvlášť nápadný a športový vzhľad.

Čierna metalíza Black Storm

Vzhľad tvojho športového turistického motocyklu bude ešte dynamickejší.

Ľahký a elegantný s výkonným charakterom.

Kapotáž sa vyznačuje dynamickým dizajnom, vďaka ktorému je tento motocykel ideálnym spoločníkom na turistiku v akomkoľvek počasí. Čisté línie sú prísľubom nefalšovaného pôžitku z jazdy – prísľubom, ktorý sa zakaždým splní. Kokpit je vybavený číselníkmi v novom vyhotovení a poskytuje širší rad informácií. Pekné detaily, akými je nové čelné sklo s matným logom GT alebo galvanizovaný bočný panel s nápisom F 800 GT, zdôrazňujú nový dizajn. Ďalším pútačom je nový zadný tlmič, ktorý je nie len atraktívny, ale aj spĺňa štandard EURO 4.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový radový motor

66
kW (90 k) pri 8 000 ot./min.
86
maximálny krútiaci moment v Nm pri 5 800 ot./min.
206
kg zaťaženie (so špeciálnym vybavením)
83
odkladací priestor v litroch
Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Výkonný dvojvalec na dynamickú turistiku.

Výkonný dvojvalec na dynamickú turistiku.

Otočenie plynom a 90 konských síl (66 kW) zabezpečí, že sa ti nedostaví každodenná rutina. Vodou chladený dvojvalcový radový motor s objemom 798 cm2 poskytuje pozoruhodný pohyb pri každom výlete, kedy dodáva dokonalý výkon vďaka ozubenému hnaciemu pásu s nízkym opotrebovaním. Dlhé kyvné ramenu zadného kolesa a pevné zavesenie zabezpečujú vysokú úroveň stability jazdy, čo zaručuje dokonalý zážitok.

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku F 800 GT

Hlavné prvky modelu F 800 GT

Nový veterný štít.
Veterný štít modelu F 800 GT
Rôzne jazdné režimy.
Rôzne jazdné režimy modelu F 800 GT.
Nástroje s novým dizajnom.
Prístrojová doska modelu F 800 GT
Mnoho atraktívnych detailov.
Atraktívne detaily modelu F 800 GT
Riadidlá s izoláciou vibrácií.
Riadidlá modelu F 800 GT
Ľahké kolesá v dynamickej úprave.
Kolesá modelu F 800 GT
Široký výber variantov sedadiel.
Varianty sedla F 800 GT
Prepracovaný štandardný tlmič výfuku.
Štandardný tlmič výfuku

Komfort a bezpečnosť sú najlepšími spolucestujúcimi.

Komfort a bezpečnosť sú najlepšími spolucestujúcimi.

Tento výkonný zábavný stroj zabezpečuje aj dokonalé riadenie a pohodlie: široký rad sediel a nastaviteľné páčky spojky a brzdy ti umožnia prispôsobiť si motorku na mieru individuálnym ergonomickým potrebám. Dynamické ESA (Elektronické nastavenie podvozku) ti umožní nastaviť tvrdosť a útlm zadného kolesa pre optimálnu činnosť tlmičov a pohodlie pri jazde. Vďaka systému Ride-by-Wire môžeš odteraz plyn ovládať omnoho jemnejšie. Vďaka štandardným režimom Rain a Road a voliteľnému režimu Dynamic je možné model F 800 GT ešte lepšie prispôsobiť akémukoľvek povrchu vozovky a štýlu jazdy.

Štandardnou súčasťou je aj ABS od BMW Motorrad, ktoré vám pomôže s každým brzdným manévrom. Voliteľná kontrola trakcie (ASC) ponúka ešte viac bezpečnosti, a to najmä na mokrých cestách.

+ Čítaj viac

Viac osobitosti: voliteľné vybavenie a príslušenstvo.

Viac osobitosti: voliteľné vybavenie a príslušenstvo.

Štandardná F 800 GT už takmer dokonale zachytáva ideál Gran Turismo kombinácie športového charakteru a pohodlia pri cestovaní. BMW Motorrad ponúka na personalizáciu motocykla F 800 GT aj širokú škálu voliteľného vybavenia a príslušenstva. Ponúkame napríklad množstvo praktických úložných riešení. Vďaka týmto riešeniam si so sebou môžeš zobrať čokoľvek bez ohľadu na to, či ideš na dlhý výlet, krátky výjazd alebo každodenne jazdíš do práce.

+ Čítaj viac

Pohľad zo zákulisia

Vytváranie pocitu

Dizajnový proces BMW Motorrad.

Úžasní ľudia pracujú v dizajnovom tíme BMW Motorrad. Každý dizajnér má svoj vlastný štýl a cíti sa ako doma na vlastnej motocyklistickej scéne. A každý z nich dodáva svoju vlastnú inšpiráciu a vášeň. Tieto rôzne formy sú potom spojené v procese návrhu: prejavujú sa v každej novej tvorbe BMW Motorrad. Edgar Heinrich, hlavný dizajnér spoločnosti BMW Motorrad, predstavil dizajnérsky tím BMW Motorrad a dizajnový proces.

Čítaj viac

Príslušenstvo pre model F 800 GT

Oblečenie vhodné na turistiku

Oblečenie od spoločnosti BMW Motorrad.

Funkčné motocyklové oblečenie a vybavenie, ktoré môžeš využiť na každodenné dochádzanie do práce, ako aj na svoju ďalšiu veľkú výpravu.

K predajcovi
spinner