* Obrázky môžu zobrazovať špeciálnu výbavu a príslušenstvo za príplatok. Nezáväzne odporúčaná cena výrobcu vrátane DPH bez dopravy a balenia. Zmeny a chyby vyhradené.

BMW K 1600 B

Špeciálny model Option 719 Midnight

Si skôr individuálny alebo radšej skutočne jedinečný? Tvoje rozhodnutie. Naša odpoveď: Po prvý raz v sériovej výrobe motocyklov používame komplexný postup vodnej prenosovej tlače a vďaka tomuto lakovaniu je každý motocykel unikátny. Option 719 Midnight pritom tvorí celú galaxiu. Označuje nekonečne veľa miest a miestností, ktoré treba objaviť. Každá z tvojich hviezd je individuálna a predsa tvorí časť veľkého celku.

Pohľad do manufaktúry

Vrstva po vrstve

Vrstva po vrstve

Lakovanie, náročné na čas a prácu, nám umožnilo starostlivo premyslieť každý krok už od prvého pigmentu: grafiky sú vypočítané tak, aby po montáži vznikol zladený celkový obraz. Ako základ slúži metalíza Meteoric Dust II. Vlastný motív galaxie sa nachádza na prenosovej fólii, ktorá sa aktivuje vo vodnom kúpeli. Pritom sa uvoľnia pigmenty z prenosového materiálu. A vyplávajú hore.

+ Čítaj viac

Ponor do nových sfér

Ponor do nových sfér

Pri lakovaní ponoríme príslušný diel do tohto kúpeľa, takže pigmenty zostanú na ňom držať. Pre vlastnosti vody, umiestnenie grafiky a tvar dielov je potrebné vykonať tento postup ručne. Dôležité sú citlivosť materiálu, uhol a rýchlosť ponorenia. V skratke: jemnocit. Z každého dielu je tak unikát a kúsok celej galaxie. To sa nakoniec ešte dokončí vysokolesklým krycím lakom.

+ Čítaj viac

Vodná prenosová tlač nám umožnila dosiahnuť úplne nové efekty lakovania a grafiky a ako prvý výrobca ju používame v sériovej výrobe motocyklov.

 “

Theresa Stukenbrock

Dizajnérka farieb, grafík a povrchovej úpravy

6
vrstiev do úplného nalakovania
340000
hviezd
1
proces ponorenia – a žiadna druhá šanca
1
Galaxia

Ďalšie vychytávky Option 719 Midnight

Ďalšie vychytávky Option 719 Midnight

Okrem lakovania ponúka Option 719 Midnight ešte ďalšie exkluzívne prvky: na kryte palivovej nádrže sa nachádza vysokokvalitná plaketa Midnight vyrobená z hliníka. Čierne sedadlo Option 719 má vzor oblakov a názov modelu ako nápis. Lišty čelného štítu a závažia do riadidiel sú v čiernej farbe. A blatník predného kolesa, deflektory a kryt palivovej nádrže vynikajú v metalíze Meteoric Dust II: Exkluzivita až do detailov.

+ Čítaj viac

Pozri si Performance Touring

BMW K 1600 B

Špeciálny model Option 719 Midnight bol vyvinutý pre skutočných individualistov, ktoré oceňujú úplnú osobitosť. Zisti tu, čo ti môže model K 1600 B so svojim legendárnym šesťvalcom ešte ponúknuť okrem nenúteného, luxusného splynutia v charakteristickom dizajne Baggera.

Prejsť na K 1600 B
spinner