C 650 GT

od 11.800 €
od 110 € mesačnes s financovaním od BMW Financial Services

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 5 925€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 109,92€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW C 650 GT.

SEBAVEDOMÁ JAZDA MESTSKOU DŽUNGĽOU.

BMW C 650 GT je najnovším a najexkluzívnejším maxiskútrom od BMW Motorrad. Jeho štýlová a aerodynamická silueta zdôrazňuje jeho elegantný charakter. Komplexný aerodynamický kryt, pohodlné sedlo a vysoké čelné sklo ti umožní uraziť dlhé vzdialenosti pri pocite pohodlia, a to bez ohľadu na počasie. Navyše ti veľký batožinový priestor umožní bezpečne uloženie svojich vecí, nákupov, batožiny alebo až dvoch heliem. Inovačnú bezpečnostnú funkciu predstavuje voliteľná funkcia Asistencia bočného výhľadu (Side View Assist – SVA). Táto funkcia sa obzvlášť zíde v mestskom prostredí. Upozorní na vozidlá, ktoré sa blížia v tvojom mŕtvom uhle pri rýchlosti až do 80 km/h.

Dizajn modelu C 650 GT

Vyber si svoj štýl.

Máš na výber – model C 650 GT je k dispozícii v troch atraktívnych farebných variantoch: strieborná metalíza Hockenheim, čierna metalíza Black storm a Option 719 metalíza Sparkling storm.

Strieborná metalíza Hockenheim

Perfektná do mestskej džungle: Nová strieborná metalíza Hockenheim dodá siluete C 650 GT novú dynamiku.

Čierna metalíza Black Storm

Vyzdvihuje elegantný charakter vozidla.

Option 719 metalíza Sparkling storm

Option 719 metalíza Sparkling storm dodá tvojmu skútru jedinečný lesk.

Pritiahne pohľady okoloidúcich.

Nový model C 650 GT sa vyznačuje výraznou a modernou zadnou časťou s atraktívnym vzhľadom a novým zadným svetlom. Tento stroj vyniká zaujímavými detailmi. Je to napr. logo „GT“ vyšité na sedadle a nový kryt riadidiel s vysoko lesklou stredovou časťou a chrómovými prvkami. Tieto detaily zvýrazňujú mimoriadne sofistikovaný a exkluzívny charakter modelu C 650 GT. Vyššie zrkadlá tak nevibrujú a zároveň je na nich lepší pohľad zozadu.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový radový motor

44
kW (60 koní) pri 7 750 ot./min.
180
maximálna rýchlosť v km/h
647
zdvihový objem v cm3
4,6
spotreba podľa WMTC na 100 km v litroch
Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Výkonne zostrojený.

Výkonne zostrojený.

Dynamický a výkonný vodou chladený dvojvalcový radový motor, ktorý ponúka krútiaci moment 63 Nm, výkon 44 kW (60 k) a maximálnu rýchlosť 180 km/h, robí z tohto skútra agilné vozidlo do mesta a statného spoločníka na dlhé cesty.

Vďaka prepracovanej spojke a CVT skúter teraz dokáže rýchlejšie zrýchliť pri nižších rýchlostiach, napr. na semafore.

Verzia so zníženým výkonom 35 kW (48 k) poskytuje držiteľom európskych vodičských preukazov vo veku do 25 rokov možnosť užívať si vlastníctvo modelu C 650 GT.

+ Čítaj viac

Nový vzhľad. Mohutný zvuk.

Nový vzhľad. Mohutný zvuk.

Model C 650 GT je vybavený novým výfukovým systémom vyrobeným z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vyzerá mimoriadne oslnivo, hrdí sa oveľa nižšou hmotnosťou ako jeho predchodca a má nižšie emisie a hlučnosť. Navyše dokáže obohatiť jazdu o plnší, mohutnejší zvuk.

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku C 650 GT

Hlavné prvky modelu C 650 GT

Zhutnená predná strana.
C 650 GT Predná časť
Nové kryty riadidiel.
Kryty riadidiel modelu C 650 GT
Vysokokvalitná prístrojová doska.
Prístrojová doska modelu C 650 GT
Mnoho atraktívnych detailov.
C 650 GT Detaily
Optimalizovaný stredový stojan.
Stredový stojan modelu C 650 GT
Nový tlmič výfuku.
Tlmič výfuku modelu C 650 GT
Elegantná zadná časť.
Zadná časť modelu C 650 GT
Štedrý odkladací priestor.
Odkladací priestor modelu C 650 GT

Pohodlne mestom.

Pohodlne mestom.

Model C 650 GT je najexkluzívnejší maxiskúter z dielne spoločnosti BMW Motorrad. Vďaka elektricky nastaviteľnému veternému štítu a voliteľnému príslušenstvu, ako sú vyhrievané rukoväte, si teraz môžeš užívať jazdu vo väčšom pohodlí. Tento motocykel vyniká medzi ostatnými skútrami aj vďaka najväčšiemu odkladaciemu priestoru, ktorý je neviditeľne začlenený do dlhej siluety.

+ Čítaj viac
Asistencia bočného výhľadu (SVA)

Je dobre vidieť, čo sa deje okolo.
Inovačnú bezpečnostnú funkciu predstavuje voliteľná funkcia Asistencia bočného výhľadu (Side View Assist – SVA). Táto funkcia sa obzvlášť zíde v mestskom prostredí. Upozorní na vozidlá, ktoré sa blížia v tvojom mŕtvom uhle pri rýchlosti až do 80 km/h.
Súčasťou štandardnej výbavy sú systémy ABS a ASC.

Najvyššia možná úroveň bezpečnosti pri brzdení a zrýchľovaní.
Okrem systému ABS (protiblokovací systém) je teraz súčasťou štandardnej výbavy motocykla C 650 GT aj plnohodnotný systém ASC (protiprešmyková regulácia). Systém ASC zvyšuje bezpečnosť jazdca predovšetkým vtedy, keď sa na ceste vyskytnú nepredvídateľné podmienky. V prípade potreby aktívne zasiahne do systému riadenia motora. Napríklad zabraňuje prekĺzaniu zadného kolesa pri jazde v daždi.
Nové nastavenie pružiny a tlmiča nárazov.

Nové, vyhovujúcejšie nastavenie.
Úprava podvozka a pruženia modelu C 650 GT bola kompletne prepracovaná. Tuhosť pružín prednej vidlice a zadnej pružinovej vzpery sa znížila o 10 %. Vozidlo vďaka tomu citlivejšie reaguje bez toho, aby sa znížila úroveň jeho stability.
Adaptívne denné svietenie.

Automaticky zabezpečuje najlepšie osvetlenie.
Svetlá denného svietenia sa automaticky prispôsobia okolitému prostrediu. Pri vstupe do tunela sa napríklad automaticky prepínajú na nízke lúče a pri opúšťaní tunela sa zas prepnú späť. Jazdec už nemusí ručne upravovať svetlá. Môže sa tak ľahšie sústrediť na premávku.
Optimalizovaný stredový stojan.

Ľahšie sa zdvíha.
Model C 650 GT sa ešte ľahšie zdvíha. Prepracovala sa kinematika hlavného stojana a tým sa o 30 percent znížila sila potrebná na zdvihnutie skútra.

Viac osobitosti

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Široká škála špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad umožňuje tento dôsledne premyslený elektrický maxiskúter ešte dotvoriť.

Zistiť viac

Rozhovor s Edgarom Heinrichom

Z Indie naspäť v Bavorsku.

Rozhovor s Edgarom Heinrichom, šéfdizajnérom BMW Motorrad.

Po krátkej úlohe v Indii sa Edgar Heinrich vrátil do Mníchova, aby viedol dizajnérsky tím BMW Motorrad. Bol to šťastný návrat pre motocyklového nadšenca, ktorý začal svoju kariéru v BMW v roku 1986. Bol priekopníkom dizajnu mnohých motocyklov BMW: motorka na rally Paríž-Dakar, K 1200 S a R, HP2 Enduro, R 1150 GS, R 1200 GS a najaktuálnejšie S 1000 RR.

Pred obdobím u indického výrobcu automobilov Bajaj sa tiež zúčastnil návrhu turistických motoriek K 1600 GT a GTL, ako aj maxiskútrov C 600 Sport a C 650 GT. Všetky z nich boli úspešnými produktami, ktoré rozšírili obzory na tomto zavedenom trhovom segmente a pritiahli ku značke mnohých nových zákazníkov. V exkluzívnom rozhovore s BMW Motorrad rozpráva Edgar Heinrich o svojej vášni pre dizajn, zberateľstvo a obnovovanie motocyklov všetkých druhov.

Čítaj viac

Príslušenstvo pre model C 650 GT

Stredne veľký skúter – pocit z jazdy

Oblečenie od spoločnosti BMW Motorrad.

Oblečenie a vybavenie dokonale vhodné pre maxiskúter – takže si poistený pre všetky prípady z módneho aj funkčného hľadiska.

NÁJSŤ PREDAJCU

Ostatné modely Urban Mobility

spinner