C 650 Sport

od 11 650 €
od 108 € mesačne s financovaním od BMW Financial Services

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 5 825€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 108,07€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

C 650 Sport.

KAŽDÝ DEŇ VYŠŠÍ KRÚTIACI MOMENT.

Nový BMW C 650 Sport je dokonalý pre každodenný život v meste a dokonca premení na potešujúci zážitok aj každodenné dochádzanie. Výkonný 44 kW (60 k) dvojvalcový radový motor, ktorý sa môže pýšiť maximálnou rýchlosťou 180 km/h ti umožní dostať sa z bodu A do bodu B rýchlo a pohodlne. Moderný dizajn zameraním na dynamickosť zdôrazňuje športové ambície skútra. Nový výfukový systém z nehrdzavejúcej ocele nie len že vytvára atraktívnejší vzhľad, no vydáva ešte impozantnejší zvuk. A jemne agilný podvozok ti umožní brať zákruty bez námahy a prepletať sa medzerami v hustej mestskej premávke.

Dizajn modelu C 650 Sport

Vyber si svoj štýl.

Máš na výber – model C 650 Sport je k dispozícii v troch atraktívnych farebných variantoch: žltá metalíza Austin Yellow, biela farba Light White a čierna metalíza Black Storm.

Žltá metalíza Austin Yellow

Dodá motocyklu C 650 Sport dynamický a moderný vzhľad s kontrastnými plochami.

Biela farba Light White

Zmení model C 650 Sport na stroj s veľmi technickým, kompaktným a ľahkým vzhľadom.

Čierna metalíza Black Storm

V kombinácii s kontrastujúcimi odtieňmi sa dosiahne harmonická súhra farieb.

Moderný vzhľad.

Dizajn modelu C 650 Sport má jednoznačne za cieľ vyzdvihnúť dynamický, moderný vzhľad. Vďaka prepracovanej prednej časti sa maxiskúter pýši mimoriadne športovým vzhľadom. Maxiskúter vyzerá s novými krytmi riadidiel s vysokým leskom v strednej časti a chrómovými prvkami mimoriadne atraktívne. Tento skvelý vzhľad ešte obohacujú rôzne detaily, napríklad zámok odkladacieho priestoru s vysokokvalitným chrómovým povrchom, nové švy sedadiel a nový nápis s označením modelu C 650 Sport. Absolútne všetko, čím skúter C 650 Sport disponuje, vyjadruje agilitu a dynamizmus.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový radový motor

44
kW (60 koní) pri 7 750 ot./min.
180
maximálna rýchlosť v km/h
647
zdvihový objem v cm3
4,6
spotreba podľa WMTC na 100 km v litroch
C 650 Sport Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Výkonne zostrojený.

Výkonne zostrojený.

Dynamický a výkonný vodou chladený dvojvalcový radový motor s krútiacim momentom 63 Nm, výkonom 44 kW (60 k) a maximálnou rýchlosťou 180 km/h je zárukou, že sa na svojom stroji C 650 Sport dostaneš všade, kde budeš chcieť.

Vďaka prepracovanej spojke a CVT skúter teraz dokáže rýchlejšie zrýchliť pri nižších rýchlostiach, napr. na semafore.

Verzia so zníženým výkonom 35 kW (48 k) poskytuje držiteľom európskych vodičských preukazov vo veku do 25 rokov možnosť užívať si jazdu na modeli C 650 Sport.

+ Čítaj viac

Nový vzhľad. Mohutný zvuk.

Nový vzhľad. Mohutný zvuk.

Model C 650 Sport je vybavený novým výfukovým systémom vyrobeným z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nielenže sa vyznačuje športovým vzhľadom, ale v porovnaní s predchádzajúcim modelom dosiahol aj výrazné zredukovanie, pokiaľ ide o hmotnosť, emisie a hlučnosť. Navyše dokáže obohatiť jazdu o plnší, mohutnejší zvuk.

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku C 650 Sport

Hlavné prvky modelu C 650 Sport

Športová jazda mestom s veľkou dávkou komfortu.

Športová jazda mestom s veľkou dávkou komfortu.

Tento model C 650 Sport vyniká ponúkaným komfortom. Medzi jeho voliteľné príslušenstvo patria napríklad vyhrievané rukoväte a vyhrievané sedadlo. Bonusom navyše je veľký odkladací priestor. Bez problémov pojme napríklad dve prilby, nákup či kabelky.

+ Čítaj viac
 • Najvyššia možná úroveň bezpečnosti pri brzdení a zrýchľovaní.
  Model C 650 Sport už svojou funkciou BMW Motorrad ABS, ktorá patrí k jeho štandardnej výbave, nastavuje nové, vyššie štandardy. Teraz je vybavený aj plne funkčným systémom ASC, ktorý sa tiež dodáva v rámci štandardnej výbavy. Systém ASC zvyšuje bezpečnosť vodiča predovšetkým vtedy, keď sa na ceste vyskytnú nepredvídateľné podmienky. V prípade potreby aktívne zasiahne do systému riadenia motora.
 • Nové, vyhovujúcejšie nastavenie.
  Úprava podvozka a pruženia modelu C 650 Sport bola kompletne prepracovaná. Tuhosť pružín prednej vidlice a zadnej pružinovej vzpery sa znížila o 10 %. Vozidlo je vďaka tomu citlivejšie pri ovládaní bez toho, aby sa znížila úroveň jeho stability.

 • Automaticky zabezpečuje najlepšie osvetlenie.
  Svetlá denného svietenia sa automaticky prispôsobia okolitému prostrediu. Pri vstupe do tunela sa napríklad automaticky prepínajú na nízke lúče a pri opúšťaní tunela sa zas prepnú späť. Jazdec už nemusí ručne upravovať svetlá. Môže sa tak ľahšie sústrediť na premávku.
 • Ľahšie sa zdvíha.
  Model C 650 Sport sa ešte ľahšie zdvíha. Stojan má predĺženú nosnú tyč s optimalizovanou polohou. Tým sa sila potrebná na vyzdvihnutie skútra zníži o 30 percent.

Viac osobitosti

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Široká škála špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad umožňuje tento dôsledne premyslený elektrický maxiskúter ešte dotvoriť.

Zistiť viac

S maxiskútrom cez Madrid

Od svetobežníka k majiteľovi hostelu.

Alfonso a The Hat.

Alfonso je úspešný majiteľ a manažér The Hat, výnimočného hostelu v srdci Madridu. Jazdí na novom BMW C 650 Sport. Tento skúter je agilný, vrtký a dostatočne malý pre úzke uličky v meste a predstavuje perfektný dopravný prostriedok pre rýchly, jednoduchý a pohodlný presun z bodu A do bodu B.

Čítaj viac

Príslušenstvo pre model C 650 Sport

Stredne veľký skúter – pocit z jazdy

Oblečenie od spoločnosti BMW Motorrad.

Oblečenie a vybavenie dokonale vhodné pre maxiskúter – takže si poistený pre všetky prípady z módneho aj funkčného hľadiska.

NÁJSŤ PREDAJCU

Ostatné modely Urban Mobility