Predobjednajte si model R18

BMW R 18.

BMW R 18.

BUĎTE PRVÍ - PREDOBJEDNAJTE SI MODEL R 18.

Toto je svetová premiéra, na ktorú custom scéna netrpezlivo čakala - „Concept R 18“ - tento elegantný, uhladený a štíhly motocykel dáva tušiť, čo má BMW Motorrad v ponuke pre segment cruiserov.

Naštartovať najväčší boxer motor, aký bol kedy vyrobený. Bol by to viac ako len jeden splnený amatérsky sen. Jeho 1800 cm3 je partnerským prísľubom a výnimočným charakterom. A vy ste len pár kliknutí od toho, aby ste boli medzi prvými, ktorí ho spoznajú.

+ Čítaj viac

Predobjednajte si model R 18 a buďte medzi prvými objednávateľmi.

Predobjednajte si model R 18 a buďte medzi prvými objednávateľmi.

1. Predobjednávku uskutočníte zložením zálohy vo výške 1000 € u vášho predajcu a budete medzi prvými, ktorým bude motocykel dodaný (objednávku máte možnosť kedykoľvek zrušiť).

2. Získajte množstvo informácií o vývoji modelu a dostanete pozvánku na prvé predstavenie modelu za zatvorenými dverami.

3. Po začatí prijímania objednávok v roku 2020 si nakonfigurujete motocykel, dokončíte nákup u svojho predajcu a budete medzi prvými, ktorým bude motocykel dodaný.

+ Čítaj viac
ČASTÉ OTÁZKY
  • Predobjednávka vám umožní využiť prioritné dodanie (podľa konečnej konfigurácie vášho motocykla). Predobjednávka nie je konečná a môžete ju kedykoľvek zrušiť.

  • Technické údaje a obrázky motocykla BMW Motorrad R 18 Concept uvedené v rôznych médiách sú špecifikáciami a obrázkami konceptu motocykla. Sériový model sa môže líšiť od koncepčného motocykla dizajnovými estetickými prvkami alebo technickými špecifikáciami. Informácie o sériovom modeli budú poskytnuté, keď budú k dispozícii.

    Cenové a modelové špecifikácie modelu R 18 budú známe v čase začatia prijímania objednávok v roku 2020. Vtedy vás bude kontaktovať váš predajca, aby vám pomohol definitívne nakonfigurovať a objednať motocykel. V tej chvíli budete mať prístup ku všetkým technickým špecifikám modelu, ako aj k jeho cene podľa vašej konfigurácie. 

  • Váš predajca vás bude kontaktovať v čase začatia prijímania objednávok. V tej chvíli si budete môcť nakonfigurovať motocykel a podpísať objednávkový formulár.

  • Záloha vo výške 1 000 € bude splatná pri podpise predobjednávky u vášho predajcu. Táto záloha nepredstavuje pevný a definitívny záväzok a máte možnosť kedykoľvek predobjednávku zrušiť. Po začatí prijímania objednávok modelu BMW R 18 vás bude kontaktovať váš predajca: budete si môcť nakonfigurovať motocykel a podpísať objednávkový formulár. Výška zálohy bude odpočítaná z konečnej ceny vášho motocykla.

  • Predobjednávku môžete zrušiť kedykoľvek, záloha nepredstavuje definitívny záväzok. V prípade potreby jednoducho pošlite e-mail svojmu predajcovi. On zabezpečí zrušenie predobjednávky a vráti vám sumu uhradenú v čase podpisu predobjednávky. Kontakt na vášho predajcu nájdete na nasledujúcej strane. Odkaz na vyhľadávač predajcov.

  • Nie, neplatia sa žiadne storno poplatky.

  • Predobjednávka a záloha spojená s koncesiou sa nedá v rámci predobjednávky preniesť od jedného predajcu k druhému. Riešením bude zrušenie vašej predobjednávky a vytvorenie novej u nového predajcu podľa vášho výberu.

spinner