LIMITOVANÁ EDÍCIA BMW R 1250 GS.

S EŠTE VÄČŠOU TÚŽBOU PO DOBRODRUŽSTVE.

S EŠTE VÄČŠOU TÚŽBOU PO DOBRODRUŽSTVE.

BMW R 1250 GS kombinuje výkon s pôsobivou efektivitou. Či už v meste, na diaľnici, alebo v teréne: každý meter vám dáva viac slobody a viac radosti z jazdy. 

Teraz s BMW vario bočnými kuframi a horným kufrom za zvýhodnenú cenu pre zákazníka až do 1300 €*

+ Čítaj viac

LIMITOVANÁ EDÍCIA BMW R 1250 GS ADVENTURE.

VAŠA CESTA JE CIEĽ.

VAŠA CESTA JE CIEĽ.

BMW R 1250 GS Adventure je stvorené pre výzvy. Náročné terény, nepriaznivé podmienky a tie najvzdialenejšie ciele nepredstavujú pre kráľovnú cestovných endúr žiadny problém. 

Teraz s BMW hliníkovými bočnými kufrmi a horným kufrom za zvýhodnenú cenu pre zákazníka až do 1600 €* 

+ Čítaj viac

*Ponuka platí pre nové motocykle u zúčastnených dílerov BMW Motorrad, v rámci dostupných skladových zásob. Ponuka sa nedá kombinovať s inou komerčnou ponukou platnou pre modely BMW R 1250 GS a BMW R 1250 GS Adventure. Pre viac informácií kontaktujte vaše dílerstvo BMW Motorrad.

+ Čítaj viac

Horúci deal na cool veci.

Aktuálna kolekcia za top cenu!

Aktuálna kolekcia za top cenu!

Či už si vyberiete prilbu GS alebo bowler alebo sa rozhodnete pre niektoré z nášho vybraného enduro či touringového oblečenie, tak od nás získate minimálne 20%* zľavu pri nákupe.
K dispozícii sú aj zodpovedajúce rukavice, čižmy a oblečenie do dažďa za výhodnú cenu.

Naše produkty ponúkajú bezpečnú radosť z jazdy po celý rok a optimálnu ochranu za každého počasia. Vysoko kvalitné a inovatívne materiály ako aj množstvo malých detailov vás na vašich cestách pohodlne podporia. 
 #makelifearide

*Akcia trvá: od 1. do 30. septembra 2020 výlučne pre partnerov BMW Motorrad až do vypredania zásob. Viac informácii získate od svojho partnera BMW Motorrad.

+ Čítaj viac
spinner