Inteligentné okuliare Connected Ride

Inteligentné okuliare Connected Ride

Chytrá perspektíva

Neprekonateľný nástroj na krátke a dlhé trasy: Inteligentné okuliare ConnectedRide BMW sú tvoj head-up displej pre motocykel. Okuliare premietajú príslušné informácie o jazde, ako sú rýchlosť alebo navigácia, do tvojho zorného poľa. Tvoja výhoda: menej rozptyľovania, viac bezpečnosti. Vďaka svojmu štíhlemu tvaru sa okuliare perfektne nosia pod prilbou. Dodávajú sa s vymeniteľnými tónovanými a priehľadnými sklami a sú dostupné v dvoch veľkostiach.

: Sivá

: M

ID produktu: 76507108501

Ceny vrátane DPH

*

*Nezáväzné cenové odporúčanie výrobcu. Ceny predajcov na mieste sa môžu líšiť od cien, ktoré sú tu uvedené.

Detaily o produkte
  • Tenké inteligentné okuliare pre motocyklistov
  • Menej rozptýlenia, pohľad upretý na cestu
  • Zobrazenie rýchlosti, obmedzenie rýchlosti, pokyny o prevodoch a navigácii v zornom poli jazdca
  • Prepojenie s motocyklom cez aplikáciu BMW Motorrad Connected
  • Zobrazenie je možné konfigurovať prostredníctvom aplikácie
  • Dodané vymeniteľné šošovky, tónované a 85 % priehľadné šošovky
  • Integrovaný svetelný snímač automaticky prispôsobí displej
  • Športový vzhľad.
  • Veľkosť: stredné

Sústredenie v premávke

Head-up displej, ktorý môžeš zapnúť alebo vypnúť kedykoľvek. Optický modul projekcie je umiestnený nad pravým sklom okuliarov na vnútornej strane. Počas jazdy ti v priamom zornom poli zobrazuje informácie o rýchlosti, obmedzení rýchlosti, prevodovom stupni a navigácii. Všetko v dôverne známom dizajne BMW Motorrad. Tak sa môžeš plne koncentrovať na premávku. A ak práve nepotrebuješ informácie, jednoducho vypni zobrazenie tlačidlom na ľavej stranici alebo v aplikácii BMW Motorrad Connected. Na stranici sa nachádza aj rozhranie nabíjania, prostredníctvom ktorého zaistíš napájanie okuliarov cez nabíjací kábel.

+ Čítaj viac

Hodí sa k tvojmu mobilnému životu

Hodí sa k tvojmu mobilnému životu

Inteligentné okuliare s ochranou proti UV žiareniu vyzerajú ako športové slnečné okuliare a vďaka štíhlemu tvaru a nízkej hmotnosti vyhovujú tvojim potrebám. Jedno zo štyroch rozličných sediel zaisťuje perfektné prispôsobenie. V závislosti od počasia siahni buď po 85 % priehľadných alebo tónovaných sklách. Svetelný snímač automaticky zaisťuje, aby si vždy dobre rozpoznával informácie o jazde a nebol oslnený.

+ Čítaj viac

Nosíš okuliare? Adaptér RX je dostupný samostatne a zapadne do vnútornej časti inteligentných okuliarov. Po premeraní u optika si môžeš objednať korekčné sklá priamo u dodávateľa okuliarov a pripnúť ich na inteligentné okuliare.

+ Čítaj viac

Aplikácia BMW Motorrad Connected

Aplikácia BMW Motorrad Connected

Aplikácia BMW Motorrad Connected spojí tvoj smartfón cez bluetooth s okuliarmi a motocyklom. Tak budeš vždy zosieťovaný a budeš môcť ovládať všetky funkcie. Napríklad môžeš flexibilne prispôsobovať polohu zobrazovania údajov podľa svojho zorného poľa a polohy pri sedení na motocykli. A určiť, ktoré informácie o jazde chceš zobraziť alebo skryť.

+ Čítaj viac

Návod na stiahnutie

Skrátený návod pre inteligentné okuliare ConnectedRide
PDF   |   0.66 MB   |   SK
This is disclaimer text for gpx download files.

Spoj sa so svojím motocyklom

Vyskúšaj ich

Prebudili sme tvoju zvedavosť? Potom zaži inteligentné okuliare ConnectedRide priamo u svojho predajcu.

Nájsť predajcu

Poznámka

Zodpovednosť za používanie ConnectedRide Smartglasses a za dodržiavanie príslušných zákonov spočíva výlučne na vás ako používateľovi. Preto je vhodné skontrolovať zákonnosť v príslušnej krajine používania pred prvým použitím a potom v pravidelných intervaloch (ako aj keď prekročíte hranicu).

Viac štýlu BMW Motorrad

spinner