Bunda Tokyo Connect GORE-TEX

Bunda Tokyo Connect GORE-TEX

Štýlová ochrana

Bunda Tokyo Connect GORE-TEX poskytuje perfektnú kombináciu štýlu, funkčnosti a ochrany. Vďaka aktívnemu osvetleniu na chrbte a rukávoch, dotykovom paneli, ktorý je integrovaný v pravom rukáve a nabíjacom vrecku pre smartfón budeš mať novú úroveň bezpečnosti a pohodlia. Parka odolná voči vode a vetru z trojvrstvového laminátu Gore-Tex sa vďaka integrovanému systému AirVent a vyberateľnej vnútornej bunde môže používať celý rok. Rovnako vyberateľné chrániče NP-Flex na ramenách a lakťoch sú ľahké a takmer ich necítiť. O väčšiu slobodu pohybu a úložný priestor sa navyše postará priebežný zips a dve veľké predné vrecká.

Stvorená pre mestský život

Bunda Tokyo Connect GORE-TEX sa so svojím pohodlným tvarom a uvoľneným štýlom úplne prirodzene integruje do tvojich bežných dní. Nezáleží na tom, či cestou do kancelárie, kaviarne, alebo na šport. Pružné a priliehavé chrániče ti poskytnú dostatok ochrany bez toho, aby boli opticky nápadné. Priedušný materiál Gore-Tex, vyberateľná vnútorná bunda a nastaviteľná kapucňa ťa po celý rok ochránia pred vetrom a počasím. V dvoch veľkých predných vreckách máš kedykoľvek na dosah peňaženku, kľúče a slúchadlá, zmestí sa tam dokonca aj iPad. Väčšie pohodlie pri sedení si užiješ vďaka dvojcestným zipsom na obidvoch bundách, ktoré môžeš otvoriť zhora aj zdola, a navyše sú zipsy aj po stranách.

+ Čítaj viac

Aktívne osvetlenie

Aktívne osvetlenie

Svetlovody zapracované plošne do chrbta a rukávov sú vodotesné a flexibilne sa prispôsobia tvojim pohybom. Zvyšujú tvoju viditeľnosť pri zlých svetelných podmienkach spôsobených dažďom, hmlou alebo smogom cez deň a aj v tme v noci. Zabezpečia, aby ťa v premávke neprehliadli, a poskytujú ti väčšiu bezpečnosť. Zapneš a vypneš ich jednoducho cez aplikáciu BMW Motorrad Connected alebo dotykový panel integrovaný v rukávoch. A môžeš ich bez problémov prať s bundou.

+ Čítaj viac

Integrovaný Touch Panel

Integrovaný Touch Panel

V pravom dolnom rukáve nájdeš neviditeľný dotykový panel, ktorý je označený len grafikou. Pomocou neho zapneš a vypneš jednoduchým dotykom aktívne osvetlenie svojej bundy. Alebo mu v aplikácii BMW Motorrad Connected priradíš inú obľúbenú funkciu. Pomocou dotykového panelu môžeš napríklad vyvolať obľúbenú položku navigácie, preskočiť pesničku alebo obsluhovať a nastavovať iné produkty Connected Rider Gear.

+ Čítaj viac

Nabíjacie vrecko a napájanie elektrickou energiou

Nabíjacie vrecko a napájanie elektrickou energiou

Nabíjacie vrecko sa nachádza v ľavom vnútornom vrecku bundy. Keď odídeš z domu, dáš smartfón do tohto vrecka a bude sa automaticky nabíjať. Už si viac nemusíš robiť starosti pre vybitú batériu. Vrecko sa napája cez powerbanku, ktorá je takisto integrovaná v bunde. Prípadne môžeš bundu spojiť s motocyklom aj cez napájací kábel. Potom sa cez aplikáciu BMW Motorrad Connected rozhodneš, či chceš nabíjať smartfón alebo powerbanku.

+ Čítaj viac

Aplikácia BMW Motorrad Connected

Aplikácia BMW Motorrad Connected

Naša aplikácia BMW Motorrad Connected spojí tvoj smartfón cez bluetooth s Gear Control Unit bundy a motocyklom. Tak budeš vždy zosieťovaný a budeš môcť ovládať všetky funkcie. U svetlovodov môžeš okrem zapnutia a vypnutia meniť aj ich farbu. S funkciou obľúbené položky dotykového panelu ich môžeš kedykoľvek prispôsobiť podľa svojich potrieb. A vďaka kontrole napájania prúdom zaistíš, aby ťa vždy zastihli na tvojom mobilnom telefóne.

+ Čítaj viac

Spoj sa so svojím motocyklom

Vyskúšaj ju

Prebudili sme tvoju zvedavosť? Vyskúšaj bundu Tokyo Connect GORE-TEX priamo u svojho predajcu.

Nájsť predajcu
spinner