Kombinéza M Pro Race Comp

Kombinéza M Pro Race Comp

Top Performance pre skutočných pretekárov

Tvoj pulz: zrýchľuje. Tvoje oči: tunelový pohľad – zameranie výlučne na cieľ. Tvoja druhá koža: kombinéza M Pro Race Comp. Vyvinutá pre vynikajúci výkon na pretekárskej trati. Farby M Motorsport signalizujú, čo dokáže. Premyslené detaily a špičkové materiály ti poskytnú bezpečnosť. Pritom je pohodlná a aerodynamická. Nič pre konformistov: lebo ty definuješ jej jedinečný dizajn.

Bezpečne k špičkovým výkonom

Naše milimetre pre tvoje milisekundy. Hrúbka a vysoká odolnosť voči oderu hovädzej usne (k dispozícii na želanie s kožou z kengury) ti poskytnú istotu. Tento pocit umocňujú početné detaily. Na prvý pohľad sú to chrániče ramien, lakťov, bokov a kolien s triedou ochrany AAA. Na druhý pohľad objavíš vrecko pre prídavný chránič chrbta. Na želanie si môžeš vybrať chránič hrudníka.

+ Čítaj viac

Naše majstrovské dielo pre tvoje najlepšie časy

Každý detail na M Pro Race Comp je navrhnutý na tvoju ochranu a zvýšenie tvojho výkonu. No až s možnosťami individualizácie si tento jednodielny kúsok zmeníš na svoj charakteristický unikát – nezameniteľný aj pre tvojich kolegov z tímu. Vďaka Made-to-Measure máš k dispozícii množstvo možností konfigurácie: od rozmerov a materiálov cez farby a výber loga až po potlač tvojho mena.

+ Čítaj viac

Ako vyzerá tvoja kombinéza M Pro Race Comp?

Zostav si v konfigurátore kombinézu na mieru a nechaj si poslať individuálnu ponuku.

Konfigurovať teraz external-link-arrow-slim

Dokonči svoj outfit

spinner