Collection Ride
DoubleR Race Air

Double R Race AIR

Nie je nič rýchlejšie.

Vedeli ste, že naším najrýchlejším produktom je motocyklový oblek? S časom aktivácie iba 45 milisekúnd je DoubleR Race AIR motorkárskou kombinézou s tou najrýchlejšou automatickou aktiváciou ochrany, ktorú kedy mali motorkári na pretekárskej dráhe k dispozícii. Súčasne je DoubleR Race AIR synonymom certifikovanej jazdnej bezpečnosti: motocyklový oblek s inteligentnou technológiou a integrovaným nafukovacím chráničom je certifikovaný podľa prísnych špecifikácií TÜV SÜD.

DoubleR Race AIR ponúka dokonalú ergonómiu a ochranu pre jazdcov s rôznou postavou a zabezpečuje, že nositeľ má po celý čas telo dobre chránené – bez akéhokoľvek narušenia alebo prekážok. Aby sme zaručili presnosť prispôsobenia kombinézy, odmeriame každého, kto si kupuje DoubleR Race AIR u vybraných partnerov BMW Motorrad, aby sme mu našli dokonale padnúci model.

Systém API – Active Protection Inflatable (Aktívna nafukovacia ochrana) – bol dôsledne optimalizovaný na použitie na pretekárskej trati. Posudzuje závažnosť pádu a podľa toho sa aktivuje. Z tohto dôvodu je DoubleR Race AIR s aktivovaným rozhraním API homologovaný iba na použitie na pretekárskej dráhe. Po aktivovaní systému API môžu kombinézu DoubleR Race AIR nosiť len pretekári. Nosenie kombinézy na verejných komunikáciách je povolené len bez aktivovaného systému API.

+ Čítaj viac

Od 0 po ochranu za 45 milisekúnd.

Inteligentná ochrana a zároveň skvelý tvar: kombinéza DoubleR Race AIR bola vyvinutá na použitie na pretekárskej dráhe, takže vyzerá ako pretekárska kombinéza – dokáže však oveľa viac. Ochranný systém integrovaný v hornej zadnej časti ochráni krk a ramená do 45 milisekúnd. Koniec koncov, ak jazdíte na súčasných pretekárskch dráhach, potrebujete čo najrýchlejšiu ochranu.
+ Čítaj viac

Inteligentný aktivačný algoritmus.

Inteligentný aktivačný algoritmus.

V pozadí je veľmi zložitý elektronický systém, ktorý zabezpečuje, že nafukovací chránič kombinézy DoubleR Race AIR sa naozaj spustí iba v nebezpečnej situácii. Sedem senzorov v systéme hardvéru po celý čas analyzuje pohyby jazdca. Vzhľadom na inteligentný algoritmus je systém API (Active Protection Inflatable) schopný posúdiť závažnosť pádu. Systém sa spustí iba v prípade potreby. Neaktivuje sa napríklad pri páde pri rýchlostiach nižších ako 50 km/h, ani nemá účinok v situáciách, kedy dynamika nevyžaduje dodatočnú ochranu nafukovacieho chrániča. Poskytuje účinnú ochranu oblasti ramien a krku do 45 milisekúnd.

+ Čítaj viac

Najbližšie predajne BMW.

Originálne vybavenie BMW Motorrad zmení tvoju ďalšiu výpravu na jedinečný zážitok. Navštív nás a poradíme ti.

Nájsť predajcu BMW
spinner