Collection Ride
Kombinéza ProRace

KOMBINÉZA PRORACE.

TOP VÝKON PRE SKUTOČNÝCH PRETEKÁROV.

Keď s tvojím strojom pôjde zase raz niekedy do tuhého, budeš potrebovať chladnú hlavu – a správnu pretekársku kombinézu. ProRace ti ponúka všetko, čo potrebuješ na to, aby si splnil tvoje vysoké športové nároky. Pritom ti poskytuje maximálnu voľnosť pohybu a bezpečnostné prvky, ktoré sú pri pretekaní nepostrádateľné. ProRace je k dispozícii aj ako kombinéza na mieru. Vďaka tomu máš možnosť si ju individualizovať podľa tvojich potrieb a preferencií – a demonštrovať tvoju osobnosť na pretekárskej trati. 

Príťažlivá sila kvality, bezpečnosti a športovosti.

Príťažlivá sila kvality, bezpečnosti a športovosti.

ProRace nielenže spĺňa najvyššie športové nároky, ale je špičkou aj v otázkach kvality a bezpečnosti. Jednodielna kombinéza s presne lícujúcim strihom, ktorá je vyrobená z hovädzej kože Nappa (voliteľne aj z kengurej kože), ponúka kompletný bezpečnostný balík s chráničmi v oblastiach ramien, lakťov, bedier a kolien. Pre ochranu tvojho chrbta ponúka BMW Motorrad samostatne dostupný chránič chrbta alebo ochrannú vestu. Chrbtový hrb zaisťuje dokonalú aerodynamiku a kolenné slidery, ako aj slidery na predlaktiach a ramenách ťa podporia aj pri jazdení na limite. O to, aby si sa pri horúcich motocyklových súbojoch o pozíciu vedúceho pretekára nezapotil a mal k dispozícii prvotriedne vetranie, sa starajú 3D dištančná tkanina v oblasti chrbta a perforované kožené plochy na rukách, v oblasti hrude a na stehnách.ProRace má pritom samozrejme certifikáciu CE a spĺňa najvyššie kvalitatívne nároky. 

+ Čítaj viac

Tvoj jazdecký štýl je jedinečný. Tvoja kombinéza tiež.

Tvoja osobná kombinácia predstavuje jednoznačné prehlásenie – a jasne ťa odlišuje od iných jazdcov. Môžeš rozhodnúť, akú farbu má mať tvoja kombinéza ProRace, pridať ďalšie chrániče, tvoje meno alebo tvoje osobné logo a vybrať si medzi hovädzou kožou Nappa alebo kengurou kožou. Okrem toho si ju môžeš nechať urobiť na mieru presne podľa tvojich potrieb: Zadaj jednoducho tvoje rozmery a dostaneš pretekársku kombinézu zhotovenú na mieru. Tak si môžeš byť úplne istý: Táto kombinéza je unikátna – a rovnako individuálna ako ty. 

ProRace Made-to-Measure: Ako stvorená pre teba.

Jedna kombinéza, tisícky farebných možností.

Daj do hry farbu: Pri ProRace rozhoduješ ty, s akým dizajnom sa budeš pohybovať po pretekárskej trati. Vyber si v konfigurátore spomedzi mnohých farieb a dizajnových prvkov. 

Ochrana, akú potrebuješ.

V konfigurátore pre kombinézu ProRace Made-to-Measure rozhoduješ, na ktorých miestach chceš mať špeciálnu ochranu. 

Tvoje meno na tvojej kombinéze ProRace.

Keď si na trati, tak každý by mal vedieť, s kým má tú česť, no nie? Tak potom si jednoducho nechaj na kombinézu ProRace napísať tvoje meno. S konfigurátorom žiadny problém. 

Vhodné logo? Takže logo!

Ukáž, z ktorej pretekárskej stajne pochádzaš. Vyber si v konfigurátore spomedzi rôznych log pre tvoju osobnú pretekársku kombinézu. 

Otázka materiálu.

Môžeš si vybrať buď hovädziu kožu s hrúbkou 1,3 mm, ktorá predstavuje dobrú rovnováhu medzi komfortom a odolnosťou proti odieraniu, alebo kengurou kožou s hrúbkou 1,0 mm (za príplatok), ktorá je ľahšia a disponuje vyššou odolnosťou proti oderu a ďalšiemu roztrhnutiu. 

Tvoja kombinéza na mieru.

Kombinéza ProRace Made to Measure nedostala svoj názov len tak. V jej prípade dostaneš kombinézu na mieru, ktorej strih presne lícuje s tvojimi kontúrami. 

UROB Z NEJ TVOJU KOMBINÉZU

S týmto môžeš skombinovať kombinézu ProRace.

Aby si bol kompletne vybavený pre každé preteky, tak potrebuješ aj správne čižmy, rukavice a vhodnú prilbu. Tu nájdeš produkty, ktoré možno dokonale skombinovať s pretekárskou kombinézou ProRace.

Prilba Race.

S touto prilbou s extra veľkým zorným poľom sa môžeš naplno koncentrovať na trať a bleskovo reagovať. S veľkým spojlerom, ktorý garantuje stabilnú a pokojnú polohu aj pri rýchlostiach presahujúcich 300 km/h.

Rukavice ProRace.

Táto vysokokvalitná ochrana rúk je nielen bezpečná, ale aj pohodlná.

Čižmy ProRace.

Tieto čižmy sú určené pre športovo orientovaného jazdca. Bočné a pätové slidery z plastu, anatomicky tvarovaná ochrana holennej kosti a vnútorné vystuženie pre špičky prstov zaisťujú dodatočnú ochranu a stabilitu.

VHODNÝ SUPERBIKE PRE PRORACE

S 1000 RR

ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO

spinner