Collection Ride
System 7 Carbon

System 7 Carbon

Nekompromisne pripravený na všetko, čo príde.

V každej zákrute, na každej rovine – po celom svete alebo na ceste do práce: BMW Motorrad znamená čisté potešenie z jazdy. Bezpečnosť a pohodlie by mali byť tvojimi stálymi spoločníkmi. Nová prilba System 7 Carbon splní všetky tvoje túžby. Plne uhlíková prilba je obzvlášť ľahká a pevná. A tiež vykazuje extrémne vysokú mieru absorpcie nárazu. Nekonečne nastaviteľné tienidlo proti slnku ti umožňuje úplne sa uvoľniť počas meniacich sa svetelných podmienok. Vynikajúce odvetrávanie a tienidlo s dvojitým sklom ako štandardná výbava tu tiež nie sú na škodu: vždy zaisťujú skvelý výhľad. Celkový vzhľad prilby je navyše veľmi kompaktný vďaka mechanizmu štyroch závesov. A pomocou pár krátkych pohybov ruky môžeš premeniť integrálnu časť prilby na jet prilbu. Prakticky ide o prilbu stvorenú na čistú zábavu z jazdy.

Odnímateľný chránič brady

Odnímateľný chránič brady

Dve prilby v jednej. Jednoducho jedinečná.

Tvoja cesta, tvoja sloboda. A prilba ti v tom nesmie brániť. Takže môžeš prilbu System 7 Carbon rýchlo a pohodlne a bez použitia akéhokoľvek náradia zmeniť na takú prilbu, akú chceš, napr. z tvárovej prilby na jet prilbu. Stačí rozopnúť dva gombíky na chrániči brady. Tienidlo potom slúži ako šilt vo verzii jet. Prilba System 7 Carbon ti umožní získať dve homologizované prilby podľa ECE 22-05 v jednej. Pri oboch variantoch môžeš použiť voliteľne dostupný integrovaný komunikačný systém. Naša inovácia, tvoja sloboda.
+ Čítaj viac

PLÁŠŤ PRILBY ZO 100 % UHLÍKA

Plášť prilby zo 100 % uhlíka

Ľahšia, bezpečnejšia, športovejšia.

Len jeden materiál bol od začiatku ten správny: uhlík. Technológia karbónových vlákien má v BMW dlhú tradíciu. Vďaka tejto skúsenosti a odbornosti sme dokonca dokázali znížiť hmotnosť plášťa prilby v porovnaní s ostatnými prilbami vyrobenými z uhlíka o ďalších 25 %. Na tento účel sme použili vysoko výkonné uhlíkové vlákno v kombinácii s inovatívnym, komplexným procesom spracovania.
Výsledok: mimoriadne ľahká plná karbónová prilba v dvoch veľkostiach, ktorá vďaka optimalizovanej tuhosti a bezpečnosti v každej zóne nárazu pôsobí optimálne.
+ Čítaj viac

OPTIMALIZOVANÁ AERODYNAMIKA

Optimalizovaná aerodynamika

Zjednodušená a tichá.

Pocíť vietor, ale len koľko potrebuješ. To je dôvod, prečo naši BMW odborníci z rôznych oddelení spojili svoje sily na vývoj prilby System 7 Carbon. Mali sme možnosť začleniť výsledky z testov v našich ultramoderných aerodynamických tuneloch v Mníchove a Miláne priamo do nášho vývojového a projektového procesu.
Intenzívne analýzy a optimalizácie dosiahnuté geometriou spojlera sú nielen vizuálne pôsobivé, ale aj funkčné: prilba System 7 Carbon sa vyznačuje obrovskou aerodynamikou. Krútiaci moment je veľmi nízky, a to aj pri bočnom pohľade – a pôsobivá aeroakustika. Je to jedna z najtichších skladacích prilieb na trhu.
+ Čítaj viac

Stručný prehľad všetkých vlastností

Komunikácia cez Bluetooth

Zostaň pripojený.

Zostaň pripojený.

Zažite spolu viac. Voliteľne dostupný komunikačný systém BMW Motorrad umožňuje takmer všetko: spoj sa cez Bluetooth so svojím spolujazdcom, pripoj sa k mobilnému telefónu, MP3 prehrávaču a zároveň k svojmu navigačnému systému BMW Motorrad. Je možné pripojiť až tri pripojenia, takže môžete telefonovať a počúvať hudbu a zároveň zostať na trase – s očami na ceste.

+ Čítaj viac

Najbližšie predajne.

Nájdi najbližšiu predajňu a spýtaj sa na prilbu System 7 Carbon.

Nájsť predajcu BMW

C.A.R.E.

C.A.R.E. znamená Concept of Advanced Rider Equipment (koncept pokročilého jazdného vybavenia) a predstavuje neoddeliteľný záväzok k bezpečnosti, inovácii, komfortu a kvalite, ktoré sa premietajú do konštrukcie každej položky vybavenia jazdcov BMW Motorrad.

Zistiť viac
spinner