Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Nové BMW F 900 XR.

Vyššie, rýchlejšie, ďalej.

XR stelesňuje nekompromisné spojenie športového charakteru a výkonu stavaného na dlhé jazdy. Adrenalín celé dni, zákruta za zákrutou. Na novej motorke F 900 XR môžeš naháňať zákruty bez prestávky – kilometer za kilometrom. Už len jej uchvacujúci dizajn sľubuje absolútny výkon. Vzpriamené, uvoľnené sedenie, ako aj ochrana pred vetrom a nepriaznivým počasím vyjadrujú: O tom, kedy sa jazda skončí, rozhoduješ iba ty. 

Vďaka bohatej výbave budeš na tomto stroji rovnako dobre vybavený na športové výkony a cesty, ako aj do mesta. F 900 XR je motorka, ktorá sa hodí k tebe a tvojmu športovému duchu. #NeverStopChallenging

(Upozorňujeme, že niektoré z farieb zobrazených vo videu už nie sú dostupné v aktuálnej palete modelov.)

Jednoznačná reč tela – nezameniteľná XR.

Potenciál výkonu F 900 XR vidieť na prvý pohľad. Výrazné LED svetlovody novovyvinutého svetlometu vyzdvihujú vyzývavý výraz F 900 XR – pocit, ktorý dôverne poznáš. Kapotáž toto dynamické napätie ešte stupňuje. Presne tvarované hrany definujú výbojný dizajn. Štíhla a opticky krátka zadná časť pritom predurčuje športové gény tohoto preborníka na dlhé trasy.

+ Čítaj viac

Intenzívne farby.

Všetky tri dizajny zdôrazňujú precízne osadené žliabky a definujú plochy F 900 XR. Rovnako všetky varianty spoločne: čistá túžba vyraziť.

Sport

Nadšený a plný túžby po činnosti prijíma F 900 XR Sport v neprehliadnuteľnej metalíze Racing blue 2 každú novú výzvu.

Triple Black

Maximálny pôžitok z jazdy a vždy na honbe za ďalšou zákrutou: Metalíza Black storm ešte podčiarkuje výkonnosť modelu F 900 XR.

Biela farba Lightwhite uni

Puristický, odhodlaný, cool: BMW F 900 XR s lakovaním v bielej farbe Light white uni s čiernymi ráfikmi na seba magicky priťahuje všetky pohľady.

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

Vzpriamene a uvoľnene.

Vzpriamene a uvoľnene.

Na konci dňa budeš mať pocit, že ešte stále nemáš dosť a nebudeš veriť údaji na tachometri: to je ergonómia F900 XR. Táto motorka je dokonale stvorená pre športovú jazdu na dlhých trasách. Za ochrannou prednou kapotážou tak budeš zdolávať zákrutu za zákrutou. Maximálnu variabilitu pritom poskytujú nielen rôzne výšky sedadla od 775 mm do 870 mm, ale aj plne nastaviteľná ručná páčka a dvojstupňové nastavovanie čelného štítu. Vďaka optimálnej pozícii opierok nôh a polohy sedenia si každý kilometer jazdy parádne užije aj spolujazdec.

+ Čítaj viac

Dvojvalcový radový motor

77
kW (105 k) max. výkon
pri 8 500 ot./min
92
Nm
max. krútiaci moment
pri 6 500 ot./min
895
cm³
zdvihový objem
775
775 až 870 mm
výška sedadla

Tvoj pokojový pulz: 92 Nm

Tvoj pokojový pulz: 92 Nm

S ideálnou líniou pred očami a výhľadom doďaleka sa do každej zákruty púšťaš sebavedomo a pokojne. Jedna po druhej, znovu a znovu. Jednoducho typicky #NeverStopChallenging. Úžasné, keď táto neukojiteľná chuť na každú rovinku, toto nutkanie ísť stále ďalej natrafí na správneho partnera: F 900 XR s dvojvalcovým radovým motorom s veľkým krútiacim momentom ti dá od 4 500 do 8 500 ot./min nad 92 Nm. Voliteľný systém Dynamic ESA sa pritom postará o optimálne tlmenie a veľmi stabilné jazdné vlastnosti. Kto ide takto vpred, necháva ostatných často za sebou. 

+ Čítaj viac

XR od začiatku: Variant A2 motocykla F 900 XR

XR od začiatku: Variant A2 motocykla F 900 XR

Jazdíš len krátko? Nie je dôvod vzdávať sa dlhých trás a intuitívneho ovládania: Dostupný variant 95 k motocykla F 900 XR možno obmedziť tak, že na ňom môžeš jazdiť aj s vodičským preukazom A2.

+ Čítaj viac

Jasný výhľad vpred – doslova

Jasný výhľad vpred – doslova

Aj pri téme svetlo udáva F 900 XR nový štandard. Má adaptívny svetlomet do zákrut – prvýkrát v strednej triede. Umiestnený v novovyvinutom výraznom hlavnom LED svetlomete ti od náklonu 7° optimálne osvetlí zákrutu: jasná výhoda pri jazde v noci alebo zlej viditeľnosti.

+ Čítaj viac

Systémová bezpečnosť

Systémová bezpečnosť

Viaceré ďalšie inovácie zabezpečujú pôžitok z jazdy a pohodu: Brzdový asistent Dynamic Brake Control (DBC) a regulácia brzdného účinku motora (MSR) zaručujú vyššiu bezpečnosť pri nebezpečnom brzdení a náhlom pustení plynu, ako aj pri prudkom podradení.

+ Čítaj viac

Vychutnaj si zvuk F 900 XR

To najlepšie z F 900 XR

Dvojvalcový radový motor
Dvojvalcový radový motor
Dynamic ESA
Dynamic ESA.
Adaptívne svetlomety do zákrut
Adaptívne svetlomety do zákrut BMW F 900 XR.
Výšky sedadla: rozmanitosť, ktorá absolútne vyhovuje
Sedadlo BMW F 900 XR.
Výškovo nastaviteľný čelný štít
Výškovo nastaviteľný čelný štít BMW F 900 XR.
Aktuálne informácie s konektivitou BMW Motorrad a displejom TFT
TFT displej BMW F 900 XR.
Pohodlný úložný priestor.
Batožinový priestor BMW F 900 XR.
ECALL, upokojujúci spoločník.
ECALL - F 900 XR

Oblečenie

Ďalšie modely

spinner