* Obrázky môžu zobrazovať špeciálnu výbavu a príslušenstvo za príplatok. Nezáväzne odporúčaná cena výrobcu vrátane DPH bez dopravy a balenia. Zmeny a chyby vyhradené.

BMW K 1600 GTL

Spoločne na cestách

V jednom prísloví sa hovorí: náročný cestovateľ nikdy necestuje sám. O to viac to platí, keď si na cestách so spoločnosťou. Oboje vyjadruje BMW K 1600 GTL. Ponúka Performance Touring, ktorý nenechá nesplnené žiadne želania. Jeho silný šesťvalec teraz ponúka ešte viac dynamiky a suverénnosti: Vďaka pohodlne dimenzovanej geometrii vozidla si môžeš naplno užiť každý kilometer. A aj kokpit bol navrhnutý nanovo. Aby si si každú cestu mohol užívať ešte vedomejšie a intenzívnejšie, je absolútne orientovaný na interakciu s tebou. Pretože už tu začína spoločné cestovanie – úplne v zmysle #RideAndShare.

To najlepšie na K 1600 GTL

Motor, ktorý nadchne
Zaostrené na šesťvalcový motor.
Integrovaná priehradka na nabíjanie smartfónu
Integrovaná nabíjacia priehradka s mobilom.
Konfigurovateľné tlačidlo pre obľúbené položky
Zaostrené na štyri očíslované tlačidlá pre obľúbené položky.
Vysokokvalitné kované koleso Option 719 Classic
Čierne koleso Option 719 modelu K 1600 GTL.
Špičkový displej 10,25" TFT
Zaostrené na TFT displej modelu K 1600 GTL.
Veľkorysý batožinový a odkladací priestor
Zaostrené na otvorené bočné tašky modelu K 1600 GTL.
Vysokointenzívny predný LED svetlomet
Zaostrené na LED svetlomet.
Zvučný audiosystém 2.0
Zaostrené na TFT displej a boxy modelu K 1600 GTL.

Niekedy sú to maličkosti, pre ktoré je cesta nezabudnuteľná. Preto nájdete v modeli K 1600 GTL exkluzívnosť až do najmenších detailov: Či už ide o lakťovú opierku pre tvojho spolujazdca, premyslené vnútorné tašky pre kufor, horný kufor alebo početné chrómové diely, ktoré tvoj motocykel ukážu v perfektnom svetle. A ty máš vďaka LED svetlometu s adaptívnym svetlom do zákrut k dispozícii najlepšie osvetlenie, aké si vieš predstaviť. Sprav z noci deň – a vychutnaj si obe s optimálnym osvetlením: pre exkluzívny komfort a väčšiu bezpečnosť.

+ Čítaj viac

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov.

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla popri zákonom predpísanej  záruke  ďalší rok bezstarostnosti navyše.

Buď sám sebou – a ukáž to

Ťažká voľba farby

Farebné varianty modelu K 1600 GTL zdôrazňujú jeho nárok na prestíž. V konečnom dôsledku sa totiž cestovanie na najvyššej úrovni nemá odzrkadľovať len v komforte a výkone, ale malo by aj pekne vyzerať.

Option 719 Antigua

BMW K 1600 GTL Option 719 Antigua žiari v lakovaní modrej metalickej Ridge Mountain s lemovaním. Kto pri pohľade na túto farebnú verziu dostane ihneď chuť vyraziť na výlet do Apalačských hôr?

Exclusive

Cestovanie znamená objavovať svety – aj farebné svety: Style Exclusive v modrej metalíze Gravityblue pôsobí vo svojej elegancii z čiernej a metalízy Monolith takmer upokojujúco a na povel rozpúta čistú dynamiku – lesklú sprevádzanú dielmi z chrómu.

Čierna metalíza Blackstorm

Celý čierny. Odjakživa znak nedbalej elegancie a silnej dynamiky je to tá správna voľba pre K 1600 GTL.

Exkluzívne – teda výhradne pre teba

Exkluzívne – teda výhradne pre teba

V konečnom dôsledku sa človek dostane najďalej, keď zostane verný sebe a svojej línii – a to aj pri cestovaní. S našou špeciálnou výbavou a originálnym príslušenstvom BMW Motorrad urobíš z modelu K 1600 GTL motocykel úplne podľa seba. Už balík Komfort ti ponúka prídavný LED svetlomet a ochranný rám motora, ako aj Keyless Ride, centrálne zamykanie a alarm proti krádeži. K tomu sa pridáva asistent radenia Pro pre radenie bez stlačenia spojky.

+ Čítaj viac

Meno je program

Meno je program

K 1600 GTL je taký úplný a dokonalý, aký si ho len vieš predstaviť. Ale tak ako môžeš na každej jazde pridať ešte nejaký ten kilometer, aj tu sa dá ísť ešte ďalej. Pre inšpiráciu sme zostavili dva motocykle: „Bežec na dlhé trate“ a „Exkluzívny“. Nechaj sa inšpirovať a objav ešte väčší komfort a svoje vlastné osobné vychytávky.

+ Čítaj viac

Atletický, dynamický a suverénny symbolizuje K 1600 GTL exkluzívne a pohodlné cestovanie. Naše dizajnové nároky však idú ešte ďalej: Byť spolu prepojení, študovať mapy, spoločne prísť do cieľa po najkrajších trasách. Farebný 10,25" displej TFT modelu K 1600 GTL je nato ideálnym sprievodcom. Jeho režim Full Screen ponúka pre navigáciu s aplikáciou BMW Motorrad Connected plnohodnotný interaktívny náhľad mapy: pre navigáciu, ako si ju v kokpite ešte nikdy nezažil. V režime Split Screen máš zas naraz prehľad o viacerých funkciách, ktoré môžeš jednoducho ovládať pomocou multifunkčného ovládača Multi-Controller.

+ Čítaj viac

Legendárny šesťvalcový radový motor

1.649
cm3 zdvihový objem
180
Nm Max. krútiaci moment pri 5 250 ot./min
113
litrový objem batožinového priestoru
750
mm výška sedadla
Olejom/vodou chladený 6-valcový štvortaktný radový motor

Ako vznikajú legendy a ako sa dostávajú do sveta? Pri šesťvalci modelu K 1600 GTL je odpoveď jasná: na cestách. Jeho suverénnosť a výkon sú legendárne – no citeľné. A vďaka prepracovanému riadeniu motora prebiehajú výkon a krútiaci moment teraz ešte pôsobivejšie. Menovitý výkon 160 PS dosiahneš o celých 1 000 ot./min skôr pri 6 750 ot./min. Regulácia brzdného účinku motora (MSR) a Dynamic ESA pritom zabezpečia stabilitu a bezpečnosť a sú perfektne prispôsobené ešte emocionálnejšie nastaveným jazdným režimom: pre intenzívnejší Performance Touring.

+ Čítaj viac

#rideandshare – tu pokračuje cesta

spinner