* Obrázky môžu zobrazovať špeciálnu výbavu a príslušenstvo za príplatok. Nezáväzne odporúčaná cena výrobcu vrátane DPH bez dopravy a balenia. Zmeny a chyby vyhradené.

BMW K 1600 B

Nenútený luxus v štýle Bagger

S modelom K 1600 B platí: Nič na cestách nie je vzrušujúcejšie ako pohodová jazda. Nechaj popri sebe pokojne plynúť krajinu. Ale rovnako si užívaš aj divoké rozpútanie legendárneho šesťvalca z jednej sekundy na druhú. Potom sa už len míňajú kilometre. Z nenútených jázd s luxusným komfortom sa stáva bojovný Performance Touring. Presne tak, ako to sľubuje už predĺžená a dynamická silueta Baggera. S modelom K 1600 B si na cestách hrdý a rád aj trochu dlhšie, ale určite nie dlho sám. Celkom v zmysle #RideAndShare.

To najlepšie na K 1600 B

Zvukový audiosystém 2.0
Zaostrené na displej TFT a boxy K 1600 B.
Suverénny šesťvalec
Zaostrené na šesťvalcový motor.
Výnimočné lakovania
Lakovanie v striebornej metalíze Ionic Silver
Integrovaná priehradka na nabíjanie smartfónu
Integrovaná nabíjacia priehradka s mobilom.
Komfortné stúpadlá
Zaostrené na stúpadlá modelu K 1600 B
Vysokointenzívny predný svetlomet
Zaostrené na LED svetlomet.
Špičkový 10,25" farebný displej TFT
Zaostrené na farebný displej s úvodnou obrazovkou BMW Motorrad.
Nastaviteľné tlačidlo pre obľúbené položky
Zaostrené na štyri očíslované tlačidlá pre obľúbené položky.

Obsluha, komfort, bezpečnosť a výkon: Pri K 1600 B si veci zaslúžia svoje meno. Všetko je zamerané na teba a tvoj zážitok z cesty. Nová technológia osvetlenia je pri tom absolútnou novinkou: Vďaka full LED svetlometu s adaptívnym svetlometom do zákrut spravíš z noci deň doteraz nedosiahnutým spôsobom a pustíš sa do zákrut značne dynamickejšie. A aj navigácia dosiahne v pravom zmysle slova nový štandard. V režime celej obrazovky vyniká displej so svojimi 1 920 x 720 pixelmi v rozlíšení Full HD. Svoju cestu poznáš tak či tak – odteraz je však zábavou aj nachádzanie.

+ Čítaj viac

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla popri zákonom predpísanej  záruke  ďalší rok bezstarostnosti navyše.

Viac než motocykel – tvoj motocykel

Tvoj výstup sa ráta

Uvoľnené splynutie so všetkým luxusom a pritom horizont stále pred očami: To je svet modelu K 1600 B. V tejto diaľke sa počíta každý moment, každý dojem. A o to viac ten, ktorý zanecháš.

Exclusive

V úzkych uliciach veľkomesta na cestách rovnako suverénne ako v nekonečnej krajine: K 1600 B Exclusive. Jeho lakovanie v matnej metalíze Manhattan zdôrazňuje jej dokonalosť. Vďaka akcentom, ako je blatník predného kolesa v telovej farbe a spojler motora v matnej tmavo čiernej farbe uni, sa prezentuje mimoriadne impozantne.

Čierna metalíza Blackstorm

Tento K 1600 B sa vyznačuje mimoriadne čistými líniami. Od blatníka predného kolesa cez spojler motora až po kufre je plynulá silueta v elegantnej čiernej.

Option 719 Casablanca

Lesk lakovania v striebornej metalíze Ionic Silver mimoriadne pekne zvýrazňuje čierne lemovanie rukou. Spolu so sedadlom Option 719 a kovanými kolesami z ľahkého kovu Option 719 Classic vyžaruje tento model K 1600 B skutočnú triedu.

Kompletný balík

Kompletný balík

S K 1600 ide stále o trochu viac. Netýka sa to len kilometrov. Vďaka rozsiahlym špeciálnym výbavám a originálnemu príslušenstvu BMW Motorrad spravíš zo svojho Baggera svoju motorku na mieru. Voliteľne získaš balík Komfort a cestovný balík. Prvý okrem iného ponúka Keyless Ride a asistenta radenia Pro – pre ešte uvoľnenejšie jazdy. Cestovný balík si ťa získa napríklad audiosystémom 2.0 alebo pohodlnými stúpadlami. Pre inšpiráciu sme ti pripravili dva varianty výbavy.

+ Čítaj viac

Dizajnový kódex – typický Bagger

K 1600 B je dôkaz: Prúdnicový tvar dokáže perfektne plávať proti prúdu. Predĺžená typická silueta Baggera s hlbokou zadnou časťou spája nedbalú eleganciu a silnú prítomnosť. Celá motorka je úplne a dokonale prispôsobená tebe a tvojej dokonalej ceste: Od vecí, ktoré na prvý pohľad vzbudzujú pozornosť, ako sú stúpadlá, až po výbavu, ktorú zažiješ až vtedy, keď si sadneš na miesto ako je kokpit. Tento sa objavuje v úplne novom dizajnovom jazyku: jasne a funkčne. Farebný 10,25“ displej TFT teraz disponuje dokonca aj tvrdeným a antireflexným sklom pre najlepšiu čitateľnosť. Keďže K 1600 B ti v záležitostiach zážitku z cesty prenecháva všetko, na náhodu nenecháva nič.

+ Čítaj viac

Suverénny šesťvalcový radový motor

1.649
cm3 zdvihový objem
66
litrový objem batožinového priestoru
180
Nm max. krútiaci moment pri 5 250 ot./min
750
mm výška sedadla
Olejom/vodou chladený 6-valcový štvortaktný radový motor

Je možné merať nenútenosť v číslach? Pri modeli K 1600 B áno: Vďaka jeho prepracovanému riadeniu motora získaš teraz výkon 160 PS už celých 1 000 ot./min. skôr a maximálny krútiaci moment zvýšený na 180 Nm je okolo 5 250 ot./min.: pre ešte väčšiu intenzitu, suverénny trakčný výkon a silnejší nástup. Pre každú rovinu, pre každý proces predbiehania, pre každú zákrutu – alebo jednoducho len pre teba. Sú k tomu vhodné jazdné režimy, ktoré sú teraz ešte emocionálnejšie dimenzované, pričom regulácia krútiaceho momentu motora (MSR) a Dynamic ESA zabezpečia potrebnú stabilitu a bezpečnosť. A to všetko sa ovláda rovnako skvelo, ako to znie.

+ Čítaj viac

#rideandshare – tu pokračuje cesta

spinner