Int. GS Trophy výbava

Ak si vždy hľadáš ďalšie dobrodružstvo, potrebuješ výbavu, na ktorú sa môžeš spoľahnúť v každej situácii. Preto sme naše originálne príslušenstvo BMW Motorrad testovali v tých najťažších podmienkach na terénnych cestách International GS Trophy.

Tieto diely dokazujú, ako dobre premyslené a robustné sú v blate, na púšti, pri prejazdoch cez rieky a v horách. Dokonale sa hodia k tvojmu motocyklu a dávajú tebe a tvojmu GS všetko, čo potrebuje na to, aby zdolal každý terén. 

+ Čítaj viac
Bezpečnosť

Najlepšie pripravený na divoké dobrodružstvá. Vďaka čiernej ochrane rámu, ochrane krytov hlavy valcov z ušľachtilej ocele, ako aj ochrane svetlometov je tvoj motocykel dokonale chránený pred konármi, skalami, tvojimi enduro čižmami a nárazmi odletujúcich kamienkov. Robustná enduro hliníková ochrana motora zaisťuje spodnú časť motora. Ochranný rám motora z leštenej ušľachtilej ocele spoľahlivo chráni pred poškodením, keby tvoj bajk v zápale boja niekedy spadol. S ochranou rúk sú tvoje ruky v bezpečí pred konármi a kameňmi. Ochranné sklo chráni TFT displej pred znečistením a inými poškodeniami.

Ergonómia a komfort

V teréne by si sa nemal vzdať tohto príslušenstva: Tónované čelný štít Rallye ti ponúka voľný výhľad do terénu a napriek tomu dostatočnú ochranu. S úzkym a tvrdo čalúneným sedadlom Rallye máš maximálnu voľnosť pohybu. Širšie a dlhšie opierky nôh enduro ti poskytnú väčšiu oporu a protišmykovú stabilitu. Výškovo nastaviteľná páka nožnej brzdy sa prispôsobí presne tvojim potrebám – vďaka tomu sa dá nožná brzda ešte lepšie dávkovať najmä pri jazde v stoji.  Radiaca páka s nastaviteľným nášľapným dielom sa dá prispôsobiť rôznym veľkostiam topánok a zvyklostiam radenia. A zvýšenie riadidiel z kovaného hliníka ti umožňuje uvoľnenejšie držanie tela a lepšiu kontrolu v teréne.  

Dizajn

Vhodnosť do terénu tak môže vyzerať dobre. Vysokokvalitný nasúvací tlmič výfuku vyrobený kompletne z titánu dodáva tvojmu GS nielen športovejší vzhľad, ale je tiež ľahší ako sériový tlmič výfuku. Väčší kryt predného kolesa chráni tvoj motocykel pred odletujúcimi kameňmi a nečistotami. Extrémne stabilné kolesá s krížovým výpletom sa môžu použiť aj s bezdušovými pneumatikami a završujú terénne schopnosti tvojho stroja.

Batožinový priestor

To, že môže byť v teréne mokro a špinavo, nie je tajomstvom. O to dôležitejšie je, aby bola tvoja batožina dokonale chránená pred vonkajšími vplyvmi. Malý batoh na palivovú nádrž z kolekcie Adventure vyrobený z odolného nylonového tkaniva má vodotesné vnútorné vrecko. Vďaka tomu zostane všetko, čo v ňom máš, vždy suché.

Opýtaj sa svojho partnera BMW Motorrad

Ak by si sa chcel dozvedieť ešte viac o GS Trophy bajkoch a vhodnom originálnom príslušenstve BMW Motorrad, kontaktuj najlepšie priamo svojho predajcu v blízkosti. Rád ti poradí.

Prejsť na vyhľadávanie predajcov

Viac o #SpiritofGS

spinner