Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW F 800 GS

Krátke cesty – veľké dobrodružstvá

Čokoľvek trasa prinesie, dá sa naňho spoľahnúť: Vďaka novému, výkonnejšiemu motoru a mnohým ďalším vylepšeniam je F 800 GS tvojím dokonalým spoločníkom na krátke či dlhé výlety. Zbaľ si tašku, zober kamarátov a ide sa. Spolu objavíte nové cesty a zažijete nezabudnuteľné dobrodružstvá. Zažijete #SpiritOfGS na vlastnej koži, započúvate sa do praskajúceho ohňa a jednoducho uniknete zo všedných dní.

„ 

HUNGRY FOR MORE #SPIRITOFGS

 “

To najlepšie na F 800 GS

Dynamic ESA pre bezpečný pocit z jazdy
Dynamic ESA modelu F 800 GS
ABS Pro a DTC v sériovej výbave
ABS Pro a DTC modelu F 800 GS
Chrániče rúk v sériovej výbave
Ochrana rúk pre F 800 GS
Viac energie s USB portom v sériovej výbave
USB port modelu F 800 GS
Držiak kufrov na montáž kufrov Vario
Držiak kufrov pre kufrové systémy Vario modelu F 800 GS
TFT displej s konektivitou a ovládaním cez multifunkčný ovládač v sériovej výbave
TFT displej s konektivitou modelu BMW F 800 GS
Vyhrievanie rukovätí s viacstupňovou reguláciou
Vyhrievanie rukovätí modelu BMW F 800 GS
Rozšírené možnosti sedenia
Extra nízke sedadlo modelu F 800 GS

Objav zážitky – nielen cestu: Náš ConnectedRide Navigator

Objav zážitky – nielen cestu: Náš ConnectedRide Navigator

S ConnectedRide Navigator máš počas jazdy všetky dôležité informácie o vozidle a premávke v zornom poli. Pravidelné aktualizácie máp zabezpečia, že sa dostaneš do každého cieľa. Robustný hardvér si poradí takmer so všetkým. S aplikáciou BMW Motorrad Connected môžeš navyše zapojiť svoj smartfón a jeho funkcie.

+ Čítaj viac

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla okrem zákonom predpísanej záruky ďalší rok bezstarostnosti navyše. 

Zisti viac

Silný pohon

895
cm3 zdvihový objem
91
Nm max. krútiaci moment pri 6 750 ot./min
64
kW (87 k) pri 6 750 ot./min
815
mm výška sedadla v sériovej výbave
Dvojvalcový štvortaktný radový motor

Vyšší výkon, väčšia radosť

Vyšší výkon, väčšia radosť

Čistá radosť z jazdy na akejkoľvek trase: nový motor Paralleltwin modelu F 800 GS ponúka vyšší špičkový výkon s vylepšeným priebehom krútiaceho momentu. Vďaka optimalizovanej výkonovej krivke dosahuje F 800 GS svoj špičkový výkon 64 kW (87 k) pri 6 750 ot./min už skôr pri súčasne zvýšenom priebehu maximálneho krútiaceho momentu 91 Nm pri 6 750 ot./min.

+ Čítaj viac

Tak znie BMW F 800 GS

Čistý pôžitok z jazdy aj s vodičským preukazom A2

Si vlastníkom vodičského preukazu pre triedu A2? Potom môžeš šoférovať aj tento model. Viac informácií získaš u svojho partnera BMW Motorrad.

Zisti viac

Silný dizajn, individuálny štýl

Z 3 si urob vlastný

F 800 GS dostať v troch rôznych lakoch, od klasického po športový. Pre ktorý variant sa rozhodneš?

Biela farba Lightwhite uni

F 800 GS stelesňuje ľahkosť a dynamiku. Je to spôsobené predovšetkým svetlým obložením v bielej Lightwhite uni a nápadným čierno-modrým sedadlom vrát. výšivky GS a čiernych riadidiel.

Sport

Absolútne športový stroj: F 800 GS Sport vo farbe metalíza Racingblue ide dynamicky na štart. Sedadlo v čiernej/červenej s výšivkou „GS“ vytvára skvelý kontrast k svetlým krytom chladiča v bielej Lightwhite a strieborným riadidlám.

Triple Black

Čierna metalíza Blackstorm zdôrazňuje línie motocykla a perfektne ladí s dobrodružnosťou modelu F 800 GS Triple Black. Kryty chladiča v sivej metalíze Mineral grey matná a sedadlo v čiernej/sivej s výšivkou GS podčiarkujú vzhľad.

Prispôsob si ho podľa vlastných predstáv

Balík Dynamic

S balíkom Dynamic získaš vyššiu bezpečnosť a zároveň športový charakter. Ponúka jazdné režimy Pro, s ktorými si môžeš zvoliť vhodný jazdný režim v závislosti od situácie. Asistent radenia Pro ti poskytne ešte väčšiu kontrolu v neočakávaných situáciách. Dynamic ESA tlmí podvozok automaticky a ty rozhoduješ, aký intenzívny bude kontakt medzi pneumatikami a povrchom.

Balík Komfort

Ideálny balík pre tých, ktorí majú radi pohodlie. S Keyless Ride zostanú tvoje kľúče od vozidla vo vrecku. Elektronická regulácia rýchlosti udržiava konštantnú rýchlosť jazdy. Vďaka nosiču batožiny bez problémov pripevníš vrchný kufor. Príprava na navigáciu s držiakom a Mount Cradle pre palubný počítač presne integruje BMW ConnectedRide Navigator do kokpitu, a tým aj do priameho zorného poľa vodiča. Reťaz M Endurance navyše zaisťuje menšiu potrebu údržby zadného kolesa.

Taký jedinečný ako ty

S príslušnou špeciálnou výbavou z výroby a originálnym príslušenstvom BMW Motorrad dodáš modelu BMW F 800 GS svoj vlastný rukopis. Zisti viac tu.

Prejsť na individualizáciu

Ešte viac #SpiritOfGS

spinner