F 800 GS

od 11 150 €
od 103 € mesačne s financovaním 3asy Ride

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 5 575€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 103,43€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW F 800 GS.

Cesty a terén sú si také blízke.

Výzvy? Áno! Kompromisy? Nie! To je motto stroja BMW F 800 GS – najšportovejšieho člena veľkej rodiny GS. Tento motocykel pokračuje v dlhom úspešnom príbehu a vytvára dojem svojou enormnou univerzálnosťou ako v teréne, tak aj na ceste. Ide jednoducho o neuveriteľne všestranné enduro so športovým šmrncom.

Dizajn modelu F 800 GS

Vyber si svoj štýl.

F 800 GS si môžeš prispôsobiť podľa vlastných preferencií, s dvomi rôznymi základnými farbami a štýlom, ktorý zahŕňa farebný dizajn s ladiacim príslušenstvom.

Modrá metalíza Racing blue

V teréne aj mimo neho – s modrou metalízou Racing blue bude tvoj motocykel v športovom štýle v každom teréne.

Biela farba Light White

Biela metalíza Light White s kostrou v červenej farbe Racing Red a páska GS Trophy zaručujú zábavu v teréne.

Štýl Exclusive

Čierna metalíza Black Storm : pre exkluzívny vzhľad, úplne nedocenený, vrátane chráničov rúk, tónovaného veterného štítu a LED smeroviek.

Pripravený na každé dobrodružstvo.

Náročné trasy ti jednoducho nedajú pokoj? Kamenisté púšte a blatisté brody riek určujú tvoju cestu? Potom je F 800 GS v špeciálnej edícii GS Trophy presne niečo pre teba. Len jeho samotný vzhľad vyžaruje bezstarostnú enduro zábavu.

Prejsť na špeciálnu edíciu modelu GS Trophy

Dizajn vysokej kvality

Okrem športovej osobnosti púta aj jeho dizajn vysokej kvality. Nový kryt chladiča s pozinkovaným vzhľadom prepožičiava modelu F 800 GS špeciálnu kvalitu a pôsobivejší vzhľad. Detaily, ako je nápis modelu GS v novom maľovanom vzhľade odkazujú na jeho príbuznosť s modelom R 1200 GS. A štýl Exclusive ti umožňuje dodať modelu F 800 GS elegantný, športový a nedocenený vzhľad.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový radový motor

63
kW (85 HP) pri 7500 ot./min
798
zdvihový objem v cm3
83
Max. krútiaci moment v Nm pri 5750 ot./min.
880
výška sedadla v mm
Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Motor s vysokými otáčkami.

Motor s vysokými otáčkami.

Extrémne efektívny, vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor s výkonom 63 kW (85 hp) a 83 Nm pri 5700 ot./min. poskytuje dostatok potešenia z jazdy – na ceste aj mimo nej. K dispozícii je tiež verzia so zníženým výkonom 35 kW (48 k). Zaisťuje držiteľom európskych vodičských preukazov vo veku do 25 rokov možnosť užívať si jazdu na skutočnom modeli GS.

+ Čítaj viac

Zakús zvuk modelu F 800 GS

Hlavné prvky modelu F 800 GS

Logo GS.
Veterný štít, tónovaný.
Optimalizované umiestnenie palivovej nádrže z hľadiska ťažiska.
Pneumatiky Enduro
Zámok zapaľovania v atraktívnom prevedení.
Chrániče rúk.
Ráfik Saw Tooth v pozinkovanom dizajne.
Dvojfarebný kryt sedadla.

Zábava z jazdy pre každého.

Zábava z jazdy pre každého.

Nájdi F 800 GS, ktorý sa k tebe hodí najviac. Poskytujeme široký sortiment možností na upravenie výšky sedadla podľa tvojich potrieb. K dispozícii sú štyri typy sedadiel, ktoré možno zavesiť nižšie, ak je to potrebné. K dispozícii tak máš päť rôznych výšok sedadiel v rozsahu od 820 do 920 cm.

+ Čítaj viac

Viac technológií pre väčšiu bezpečnosť.

Elektronický systém raidenia Ride-by-Wire dáva jazdcovi oveľa jemnejšiu kontrolu plynu. Režimy jazdy Dážď a Cesta sú štandardnými prvkami. Extra režimy Enduro a Enduro Pro znamenajú ešte viac funkcií modelu GS. So systémom ABS ako štandardnou výbavou a systémami ESA a ASC ako voliteľnými funkciami bude tvoja jazda nielen bezpečnejšia, ale tiež pohodlná.
+ Čítaj viac
 • BMW Motorrad ABS ako štandardná výbava.

  Klasický systém BMW Motorrad ABS je štandardnou výbavou v tomto rade. Bez ohľadu na to, či si nováčikom alebo skúseným jazdcom, s touto bezpečnostnou funkciou je brzdenie jednoduchšie a bezpečnejšie bez ohľadu, či brzdíš za mokra, v núdzových situáciách, alebo keď idete so spolujazdcom a prepravujete batožinu. Systém je využiteľný v podstate za akýchkoľvek podmienok. Jazdec má teda možnosť kedykoľvek zvoliť optimálnu brzdnú dráhu bez toho, aby hrozil pád vplyvom zablokovania kolies. Na použitie v teréne možno systém ABS jednoducho vypnúť.
 • Systémy ASC a ESA pre zvýšenie bezpečnosti a pohodlia.

  Voliteľná kontrola trakcie ASC (automatická kontrola stability) tiež zvyšuje úroveň bezpečnosti. V závislosti od podmienok na ceste obmedzuje krútiaci moment pohonu motora a tým výrazne zvyšuje aktívnu bezpečnosť počas jazdy v hraničných situáciách. Systém možno samozrejme vypnúť pre jazdu v teréne.

  Systém ESA (Systém elektronického nastavenia podvozka) poskytuje nielen viac pohodlia, ale tiež bezpečnejší pocit na ceste.
 • Režimy jazdy „dážď“, „cesta“, „Enduro“ a „Enduro Pro“

  Režim Dážď umožňuje mäkké reakcie plynu. Ovládanie systému ABS je nastavené na používanie na ceste a systém automatickej kontroly stability ASC je nastavený na použitie na ceste s nízkym koeficientom trenia. V režime Cesta sú reakcie plynu optimalizované, systém ABS nastavený na používanie na ceste pre vysoký koeficient trenia.

  Ako špeciálnu výbavu môžeš tiež získať režimy jazdy Enduro a Enduro Pro. Režim Enduro charakterizujú mäkké reakcie plynu. Okrem toho vlastnosti riadenia systému ABS a systému automatickej kontroly stability ASC sú nastavené na jazdu v nenáročnom teréne s pneumatikami určenými na cestu. Ako oddaný terénny jazdec si môžeš zaobstarať režim Enduro Pro, ktorý ponúka optimalizované reakcie plynu s reguláciou systémov ABS a ASC nastavenou na používanie s pneumatikami určenými do terénu. Pre ešte lepšie ovládanie pri jazde v teréne. Navyše, ABS zadného kolesa možno v tomto režime deaktivovať, čo umožňuje bezchybné driftovanie pri brzdení.

Viac osobitosti

Štýly a príslušenstvo.

Vďaka doplnkovému štýlu Exclusive si nový F 800 GS môžeš prispôsobiť podľa vlastnej chuti. A vďaka širokému sortimentu doplnkov možno model F 800 GS upraviť ešte viac.

Zistite viac

Na ceste s modelom F 800 R

Príslušenstvo pre model F 800 GS

Oblečenie na dobrodružstvá pri terénnych jazdách

Ostatné modely Adventure