Balík M

Stačí jeden pohľad – aj rýchlejší. Každý balík M prináša exkluzívne ikonické farby M svetlomodrú, tmavomodrú a červenú. V kombinácii s logom M sú odjakživa symbolom nekompromisnosti a túžby zlepšovať sa. Aj karbónové kolesá M zvýrazňujú túto ambíciu. Sú ultra ľahké a pevné: pre maximálnu agilnosť a dynamiku, ktorú možno v športovom sedadle M kontrolovane zažiť a stále zvyšovať.  

+ Čítaj viac

Naše modely s balíkom M

M Performance – športovosť

Pre všetkých, ktorí chcú viac

Pre všetkých, ktorí chcú viac

Naše diely M Performance Parts sú navrhnuté tak, aby ešte viac zvyšovali výkonnosť tvojho bajku – presne ako tvoju vlastnú: o jednu sekundu menej alebo o pár stupňov náklonu viac, o ktoré bojuješ na svojom bajku. Preto sú mnohé diely vyrobené z karbónu alebo sú vyfrézované z jedného kusa: pre vyššiu stabilitu, úsporu hmotnosti a dynamiku. Vybrané diely M Performance chránia tvoj bajk a ergonomické optimalizácie a možnosti nastavenia sa zároveň postarajú o väčší pocit, kontrolu a komfort.

+ Čítaj viac

M Performance – pretekárska dráha

Ďalší krok

Ďalší krok

Dôsledne orientované na motoristický šport: To platí nielen pre diely na tvojom bajku. Vodcovské ambície a profesionálna túžba po výkone sa už prejavujú v uličke s boxami. Skrátka: vždy tam, kde pracuješ na svojom bajku. Presne tu pripravuješ rozhodujúce sekundy, presne tu získavaš presvedčenie a sebadôveru prijať každú výzvu. Vždy a stále znovu. A presne na to ti ponúkame nekompromisný kompletný balík.

Upozorňujeme, že niektoré diely nie sú schválené pre cestnú premávku a možno ich používať len na pretekárskej trati.

+ Čítaj viac

M Performance – Race Profis

Pretekársky šport – nič nie je ako pretekársky šport

Pretekársky šport – nič nie je ako pretekársky šport

Absolútne zvýšenie myšlienky výkonnosti: Prestavby na zvýšenie výkonu získaš cez BMW Motorrad Motorsport Race Support. Potom budú pre teba pracovať takí istí špecialisti, ktorí zostavujú ja motory zo závodu pre WorldSBK a FIM EWC. Tu sa tvoj stroj stane čisto súťažným bajkom a je vhodný len na nasadenie na pretekárskej dráhe a už nie je schválený pre verejnú cestnú premávku.

+ Čítaj viac

Máš ešte otázky k M Performance Parts? Potom má odpovede náš portál s často kladenými otázkami.

Ešte viac tém o výkonnosti

spinner