Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW F 900 GS Adventure

Tvoj spoločník na každé dobrodružstvo

Hladný po zážitkoch? Tvoje GS už na teba čaká. Pripravený na objavovanie zemegule – klimatické pásma, výškové metre, horizonty. S našim cestovným endurom sa môžeš pohodlne vydať cestu. Sám alebo vo dvojici, je tu dostatok pohodlia pre každého. Žiješ v duchu #SpiritOfGS a presne vieš, že na svoje GS sa môžeš vždy spoľahnúť. Či už krátky šprint alebo poriadna trasa: S výkonným motorom Paralleltwin zostaneš suverénny v každej situácii. 

Odštartuj so svojím F 900 GS Adventure: Už na teba čaká ďalšie dobrodružstvo.

„ 

Coming home with stories to tell

 “

To najlepšie na F 900 GS Adventure

Toto GS je tvojím dokonalým spoločníkom počas ciest: Nespútanosť na cestách s maximálnou bezpečnosťou, dynamikou a komfortom. Vďaka týmto prednostiam je F 900 GS Adventure vhodný na dlhé jazdy a pripravený splniť všetky tvoje veľké aj malé plány.

+ Čítaj viac
Nastaviteľný cestovný čelný štít
Nastaviteľný cestovný čelný štít modelu F 900 GS Adventure od BMW Motorrad
Ochranný sériový hliníkový kryt podvozku
Sériový hliníkový kryt podvozku modelu F 900 GS Adventure od BMW Motorrad
Príjemné komfortné sedadlo
Komfortné sedadlo modelu F 900 GS Adventure od BMW Motorrad
Väčšia bezpečnosť s Dynamic ESA
F 900 GS Adventure od BMW Motorrad s Dynamic ESA
Nastaviteľná vidlica
Nastaviteľná vidlica modelu F 900 GS Adventure od BMW Motorrad
Dynamické bočné panely modelu s nádržou s objemom 23 l
Bočné panely modelu F 900 GS Adventure od BMW Motorrad s nádržou s objemom 23 l
Príprava pre navigačný prístroj vysoká
Príprava pre navigačný prístroj modelu F 900 GS Adventure
Vysokointenzívny prídavný LED svetlomet
Prídavný svetlomet modelu F 900 GS Adventure od BMW Motorrad

Za slobodou s istotou cieľa

Za slobodou s istotou cieľa

Kamkoľvek chceš ísť, ConnectedRide Navigator ťa bude sprevádzať. S najdôležitejšími informáciami o vozidle a premávke nikdy nezídeš z cesty. Pravidelné aktualizácie máp zabezpečia, že vždy dosiahneš svoje ciele. Takmer nezničiteľný hardvér si poradí so všetkým. A s aplikáciou BMW Motorrad Connected môžeš integrovať aj obsah svojho smartfónu.

+ Čítaj viac

Balík Ride Pro

Balík Ride Pro

Balík Ride Pro obsahuje výbavu na dlhé cesty s tvojím GS. Integruj svoj navigačný systém do prípravy na navigáciu, s Keyless Ride iba nasadni a odštartuj za svojimi cieľmi. Počas cesty si aktivuj elektronickú reguláciu rýchlosti a dostaň sa do ďalšieho cieľa etapy pohodlne s konštantnou rýchlosťou jazdy. Prídavné LED svetlomety, Dynamic ESA, jazdné režimy Pro a asistent radenia Pro poskytujú viac dynamiky, komfortu a bezpečnosti. Schopnosť zvládnuť dlhé trasy dopĺňa držiak kufrov pre hliníkový kufor, reťaz M Endurance a hlavný stojan.

+ Čítaj viac

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla okrem zákonom predpísanej záruky ďalší rok bezstarostnosti navyše. 

Zisti viac

Pôsobivý výkon

77
kW (105 k) pri 8 500 ot./min
93
Nm max. krútiaci moment pri 6 750 ot./min
895
cm3 zdvihový objem
23
l objem nádrže
Dvojvalcový štvortaktný radový motor

Jedinečný prejav na cestách

Či už v Thajsku alebo v Čiernom lese, na vysokohorských priesmykoch alebo rovinatých diaľniciach: F 900 GS Adventure vždy poskytuje maximálnu zábavu na cestách. Všetkým, ktorí chcú vybičovať svoj výkon medzi pokojnými úsekmi trasy, predvedie na vrchole poriadnu silu a poskytne dostatok využiteľného krútiaceho momentu v spodnom a hornom rozsahu otáčok. Jeho moderná koncepcia emisií zaisťuje presnú a efektívnu reguláciu výfukových plynov.

+ Čítaj viac

Zvuk dobrodružstva

Pokojne k špičkovým výkonom

Pokojne k špičkovým výkonom

Výkonný motor Paralleltwin modelu F 900 GS Adventure poskytuje rovnako veľa zábavy na dlhých ako aj na krátkych trasách. Dvojvalcový radový motor poskytuje dostatok využiteľného krútiaceho momentu v spodnom a hornom rozsahu otáčok. Vďaka pôsobivej výkonovej krivke dosahuje F 900 GS Adventure špičkový výkon 77 kW (105 k) pri 8 500 ot./min. Široký priebeh krútiaceho momentu poskytuje až 93 Nm pri 6 750 ot./min.

+ Čítaj viac

Tvoja cesta, tvoj dizajn

Objav svoj štýl

Miluješ objavovať niečo nové – tu nájdeš to, čo hľadáš. Vyber si z dvoch štýlov F 900 GS Adventure ten, ktorý sa najviac hodí k tvoje túžbe po dobrodružstve.

Čierna metalíza Blackstorm

Výkonná jednotka: F 900 GS Adventure s komfortným sedadlom v čiernej/sivej farbe, krytmi chladiča vo farbe White aluminium a krytom palivovej nádrže vo farbe metalíza Bodycolor Blackstorm.

Ride Pro

Dynamický na cestách. Vybavený balíkom Ride Pro má komfortné sedadlo v čiernej/sivej farbe, kryty chladiča vo farbe White aluminium matná s novým páskovým dizajnom a kryt palivovej nádrže vo farbe Bodycolor White aluminium matná.

Funkčnosť sa stretáva s radosťou

Všetko je prispôsobené funkčnosti a radosti z jazdy. Či už si vyberieš silový balík vo farbe metalíza Blackstorm alebo chceš vzlietnuť s balíkom Ride Pro a nápaditým páskovým dizajnom: Na každej ceste budeš vyzerať oslnivo. Dynamický GS Flyline je charakteristický okrem iného aj inovatívnou plastovou palivovou nádržou. Podľa pôsobivých bočných panelov s logom GS okamžite každý zbadá, že chceš byť na čele. Dominantný LED svetlomet so svetelnou ikonou ti ukazuje cestu.

+ Čítaj viac

Nájdi si dokonalú výbavu

Ty sám najlepšie vieš, čo potrebuješ na cestu. Pozri si naše návrhy, nechaj sa inšpirovať a poskladaj si F 900 GS Adventure podľa svojich potrieb.

Prejsť na individualizáciu

Ešte viac #SpiritOfGS

spinner