Make Life a Ride. Tento pocit života nás formuje. A formuje teba. Preto sme vyvinuli C.A.R.E. C.A.R.E. je skratkou Concept of Advanced Rider Equipment. Kedykoľvek uvidíš túto značku, vieš: Táto výbava pre jazdcov spĺňa naše vysoké požiadavky na bezpečnosť, inovácie, komfort, kvalitu a udržateľnosť.

+ Čítaj viac

Inovácia

Inovácia nie je samozrejmosťou. Ale u nás je súčasťou DNA. Vždy v centre pozornosti: najvyššia kvalita a bezpečnosť pri bajkoch, ako aj pri výbave jazdca. Chápeme to ako výzvu a poverenie – s úspechom. Tak sme vyvinuli prvú sklopnú helmu na svete, zaviedli kevlarovú výstuž pre motocyklový oblek alebo sme ako prví použili ako prvý GORE-TEX v oblečení pre jazdcov. Inovácie, ktoré sú dnes samozrejmé –  a naša hnacia sila, rovnako pokračujú.

+ Čítaj viac

Komfort

Len keď sa cítiš pohodlne v každom počasí a v každej situácii, môžeš na cestách jazdiť rýchlo, bezpečne a s plnou vášňou. Preto vyvíjame našu výbavu pre jazdcov paralelne s našimi motocyklami – pre čo najlepší komfort v závislosti od použitia. Dbáme pritom na ergonómiu, klímu a akustiku: pre obzvlášť „tiché“ prilby, inovatívne ventilačné a membránové systémy, ako aj materiály, ako napríklad hydrofóbna koža. Aby si každý kilometer mohol užívať ešte viac.

+ Čítaj viac

Bezpečnosť

C.A.R.E. sleduje najvyššie bezpečnostné štandardy. Naši špecialisti na motocykle vyvíjajú a testujú výbavu pre jazdcov vo vlastných dielňach a laboratóriách. Vďaka simulátoru pádu tak testujeme predovšetkým odolnosť voči oderu na miestach ohrozených pádom. A bez kompromisov presadzujeme výsledky: Všetky obleky od BMW Motorrad sú na miestach ohrozených pádom napríklad zdvojené, dvojnásobne prešité a vybavené najnovšou generáciou chráničov CE – pre najvyššiu bezpečnosť.

+ Čítaj viac

Kvalita

Vďaka rovnakej kvalite a trvanlivosti sa môže každý produkt C.A.R.E. stať dlhoročným sprievodcom na nespočetných kilometroch. Základ tvoria početné testovacie kilometre a dni v aerodynamickom tuneli, ako aj najtvrdšie reálne nasadenia, ako napríklad na GS Trophy. A to pri štandardoch, aké neurčuje takto prísne žiadny iný výrobca. Spätnú väzbu dostávame aj od našich zákazníkov, od bajkerov ako si ty, ale rovnako od zásahových jednotiek z rôznych medzinárodných orgánov.

+ Čítaj viac

Trvalá udržateľnosť

V súčasnosti je zábava oveľa viac podmienená zodpovednosťou. To platí aj pre pôžitok z jazdy. V našej výbave pre jazdcov platí táto myšlienka na jednej strane s ohľadom na materiály, ako organic Cotton alebo recyklované vlákna. Na druhej strane dbáme aj na dlhú životnosť produktov a s tým súvisiace šetrenie zdrojov. Rozsiahla ponuka služieb pre opravy a úpravy sa tak stará o to, že sa obľúbené kúsky čiastočne používajú viac ako 20 rokov.

+ Čítaj viac

Viac o výbave pre jazdca

spinner