* Obrázky na tejto stránke môžu obsahovať príplatkové vybavenie a príslušenstvo za príplatok. Zmeny a chyby vyhradené.
„ 

TAK SILNÝ AKO TVOJA VÔĽA

 “

Tvoje BMW R 1300 GS Adventure

Ukáž, čo sa v tebe skrýva

Konečne sa môžeš vydať na tour, ktoré si vždy chcel podniknúť. Spôsobom, ktorý ti vyhovuje najviac. Pretože vieš, že technika je správna. Taký pokojný chod a ľahkosť si na Adventure Bike ešte nezažil. Ešte nikdy si nezačal dobrodružstvo v takom pohodlí. S modelom R 1300 GS Adventure dosiahneš každý cieľ.

+ Čítaj viac

Ako chceš cestovať po svete?

VYBAVENÝ NA KAŽDÉ DOBRODRUŽSTVO

Väčšia úroveň ochrany pred vetrom a poveternostnými vplyvmi
Vysoký čelný štít/ochrana rúk s integrovanou smerovkou v konštrukčnom rade
Dojazd:
Objem nádrže 30 litrov
Enduro vzhľad:
Hliníkový zadný rám s mriežkovou rúrou
Pre každý terén
Robustný chránič rúk/vysokointegrované prídavné svetlomety
Zdokonalená ergonómia:
Enduro, ako napríklad väčší kryt motora, sklopná brzdová páka a nastaviteľná radiaca páka, stúpačky Enduro vrát. opierky nohy pre spolujazdca
Lepší výhľad:
LED svetlomet Matrix
Rozšíriteľný pre tvoje dobrodružstvá:
Definované dokovacie body pre bohaté príslušenstvo
Dokonalé radenie:
Automatizovaný asistent radenia (ASA)

Čas prekonať sám seba

Keď vieš, že máš správnu výbavu, môžeš sa chopiť akejkoľvek výzvy. Neoblomný terén, drsné počasie a všetko, čo si pripraví spontánnosť tvojich ciest, zvládneš s balíkom Enduropaket Pro. S funkciou Riding Assistant ťa nečakajú žiadne nepríjemné prekvapenie. Dobre varovaný vysokomoderným radarovým systémom prekonáš každú prekážku, pretože máš k dispozícii bezpečnosť, pokoj a technológie na cestu svojho života.

+ Čítaj viac

Zem stále na dosah

Adaptívna regulácia výšky motocykla zaisťuje lepšiu dostupnosť zeme a zjednodušuje ovládanie. Po rozjazde sa R 1300 GS Adventure automaticky zdvihne o 30 milimetrov. Krátko pred zastavením sa znova zníži, aby si mohol pohodlne zosadnúť a pomocou komfortnej zdvíhacej pomôcky postaviť svoj motocykel R 1300 GS Adventure na hlavný stojan.

+ Čítaj viac

Ďalší vývoj pre lepší zážitok z jazdy

Automatizovaný asistent radenia (ASA)

Rozjazd a zastavovanie sú vďaka automatickému potvrdzovaniu spojky jednoduchšie ako nikdy predtým. Alternatívou k manuálnej zmene rýchlostného stupňa nožnou radiacou pákou môže byť aj plne automatické radenie, aby si sa mohol plne koncentrovať na svoje dobrodružstvá.

Automatizovaný asistent radenia pozdvihne zážitok z jazdy na novú úroveň vďaka presnému radeniu. Pretože podľa zvoleného jazdného režimu sa môžeš tešiť na perfektnú zmenu rýchlostného stupňa a plynulejšiu jazdnú dynamiku v každej situácii.

Tvoj pohon, tvoje dobrodružstvo

107
kW (145 PS) pri 7 750 ot./min
149
Nm max. krútiaci moment pri 6 500 ot./min
1.300
cm3 zdvihový objem
269
kg pohotovostná hmotnosť
Air/liquid-cooled twin-cylinder four-stroke boxer engine

Prekážky sú otázkou postoja

Jazdi dlhšie, dosiahni vzdialenejšie ciele. Boxer s výkonom 145 PS ťa prenesie priamo do dobrodružstva. Si plne sústredený a máš výdrž. Tvoj motocykel R 1300 GS Adventure totiž myslí za teba, vytvára výstražný signál pri nebezpečenstve nárazu zozadu pre premávku za vozidlom a varuje ťa pred prekážkami. V kombinácii s Headlight Pro vždy vieš, čo na teba čaká.

+ Čítaj viac

Pripravený na individuálne dobrodružstvo

Viac pútacích ôk, dokovacích prvkov a úložných priehradiek než kedykoľvek predtým. R 1300 GS Adventure je základom tvojich budúcich ciest. Z veľkej ponuky tašiek, kufrov, boxov a držiakov si vyberieš tú správnu výbavu pre individuálne dobrodružstvo a bez problémov ju upevníš na motocykel.

+ Čítaj viac

TAK ZNEJÚ DOBRODRUŽSTVÁ

KAŽDÝ VÝSTUP JE OZNÁMENÍM

Tvoje dobrodružstvo vo farbe

Vyber si ten vhodný dizajn pre svoj motocykel R 1300 GS Adventure a rozhodni sa pre variant, ktorý spĺňa tvoju predstavu o veľkom dobrodružstve v každom smere.

Racing Red uni

Navrhnutý pre dobrodružstvo od striebornej nádrže až po čierno-červené sedadlo. Tento variant je doplnená červenými rozšíreniami chráničov rúk a čiernymi riadidlami a ráfikmi, ktoré sú pútačom pozornosti.

GS Trophy

Športový charakter siaha od modrej farby laku metalízy Racing Blue až po pásy vo farbách Light White uni a Racing Red. Vysoké čierno-červené sedadlo vodiča dopĺňajú červené rozšíreniami chráničov rúk.

Triple Black

Elegancia tohto variantu začína na riadidlách a pokračuje až po čierny pás ráfikov. Nádrž v tónovanom čírom laku, komfortná sedadlová lavica v čiernej a sivej farbe a motorové strmene so striebornými vložkami dodávajú Triple Black vizuálny postoj.

Option 719 Karakorum

Exkluzívna farba Aurelius Green vytvára elegantný kontrast s lemovaním v zlatej farbe a nápisom „Option 719“ na kryte nádrže. Mriežky na prídavných svetlometoch a čiernosivá komfortná sedadlová lavica zdokonaľujú vzhľad variantu.

Siahni po svojich cieľoch

Vidieť to na tebe: Tvoje ciele sú nastavené na vysokú úroveň. Bezpečne stojíš na stúpačke a pohodlné sedadlo vodiča ti ponúka čas na dosiahnutie cieľa. Keďže sedíš perfektne a máš správny postoj. Tvoje kolená sa ako uliate prispôsobia kontúram nádrže. Jej objem ťa privezie všade. A tak, ako sám chceš. Pretože každé množstvo dokovacích prvkov, ako sú pútacie oká či odkladacie priehradky, sú rozhraniami tvojho veľkého dobrodružstva.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim

NA CESTY TVOJHO ŽIVOTA

Dobrodruh

Motocykel, ktorý myslí za seba? Áno. S balíkom inovácií je tvoj R 1300 GS Adventure inteligentnejší ako kedykoľvek predtým. Si pripravený na každú situáciu. Nasleduj teda vlastný inštinkt, pretože jazdné režimy dynamického balíka spolu s asistentom radenia Pro zdokonalia tvoj jazdný štýl. Objav ponuku vrátane doplnkovej cestovnej výbavy alebo si ju sám nakonfiguruj!

+ Čítaj viac
PREJSŤ DO KONFIGURÁTORA external-link-arrow-slim
Dynamický balík

S dynamickým balíkom využije vodič naplno športový potenciál stroja. Vďaka asistentovi radenia Pro a voľne konfigurovateľným jazdným režimom Pro sa každá jazda premení na ešte väčší zážitok. Športová brzda o tom presvedčí športovým vzhľadom, ako aj optimálnou ovládateľnosťou a bezpečnosťou.

Balík inovácií

Balík inovácií vybaví stroj inteligentnými bezpečnostnými technológiami. Riding Assistant monitoruje okolie radarovými snímačmi a tvorí základ pre funkcie, ako sú aktívny tempomat, varovanie pri zmene pruhu a varovanie pred zadnou kolíziou. Vylepšené svetlomety Matrix sa postarajú o optimálne osvetlenie v každej jazdnej situácii.

Kolesá s výpletom

Kolesá s krížovo usporiadanými špicami s čiernym eloxovaným prstencom ráfika kombinujú skvelé terénne vlastnosti s ikonickým vzhľadom. Krížovo usporiadané špice z nehrdzavejúcej ocele tvoria koleso, ktoré je rozmerovo stabilné a súčasne elastické. Tieto kvality sa prejavia práve pri ambicióznom použití v teréne.

Taška na nádrž, čierna

Čierna taška na nádrž s objemom 12 l so zaťažením až 5 kg je ideálnym spoločníkom na krátke aj dlhé výlety. Tvarovo stabilný batoh s vodotesným vnútorným vreckom sa dá bezpečne bez remienkov upevniť na nádrži a je odolný proti poveternostným vplyvom aj UV žiareniu.

Taška na kryt chladiča, čierna

Čierna taška na kryt chladiča ponúka praktickú úložnú priehradku na menšie predmety, ktoré musia byť na cestách rýchlo k dispozícii. Tvarovo stabilná taška sa dá bezpečne upevniť bez remienkov na kryt chladiča a je mimoriadne odolná proti opotrebovaniu a pevná, rovnako aj odolná proti vode, poveternostným vplyvom a nečistotám.

Hliníkový kufor

Strieborný hliníkový kufor 36,5 l + 37 l, elektrifikovaný

Robustné kufre z hliníka ponúkajú viac ako 73 litrov úložného priestoru. Praktické detaily, ako sú integrovaná nabíjacia prípojka USB-C, zaťaženie až 10 kg na každej strane a dostatok miesta na prilbu, presvedčia hlavne na dlhých cestách.

Rozšírenie objemu strieborného hliníkového kufra 20 l

Rozšírenie objemu pre hliníkové kufre v striebornej farbe zväčšuje objem kufrov na ľavej a pravej strane vždy o 10 litrov. Rozšírenie objemu je umiestnené medzi telom a krytom kufrov a je pevne a bezpečne spojené s kuframi pomocou systému uzamykania BMW.

Vyber si svoj variant

TAKTIEŽ VZRUŠUJÚCE

spinner