* Obrázky môžu zobrazovať špeciálnu výbavu a príslušenstvo za príplatok. Nezáväzne odporúčaná cena výrobcu vrátane DPH bez dopravy a balenia. Zmeny a chyby vyhradené.

BMW K 1600 GT

Plný dynamiky, plný dojmov
Zábery jazdy modelu K 1600 GT.

Tvoja cesta je dokonalá, ak už v prvej zákrute zabudneš na všetko, čo je za tebou. Keď na najmenší pokyn pociťuješ neodolateľnú silu. V skratke: Keď máš všetko, čo potrebuješ, a predsa dostaneš ešte oveľa viac: väčší komfort, väčší výkon. Legendárny šesťvalec K 1600 GT ťa teraz poháňa vpred ešte cielenejšie. Tomu zodpovedá aj nový kokpit orientovaný úplne na tvoje potreby. Pre Performance Touring, ktorému sa ťažko niečo vyrovná, kedykoľvek si s partiou na cestách. Jednoducho úplne #RideAndShare.

Zábery jazdy modelu K 1600 GT.

To najlepšie na K 1600 GT

Automatické vyrovnávanie jazdných polôh
Zaostrené na snímače Dynamic ESA.
Integrovaná priehradka na nabíjanie smartfónu
Integrovaná nabíjacia priehradka s mobilom.
Style Sport
K 1600 GT v bielej Lightwhite uni/modrej metalíze Racing blue/červenej Racing red uni.
Legendárny motor
Zaostrené na šesťvalcový motor.
Špičkový displej 10,25" TFT
Zaostrené na TFT displej modelu K 1600 GT.
Konfigurovateľné tlačidlo pre obľúbené položky
Zaostrené na štyri očíslované tlačidlá pre obľúbené položky.
LED predný svetlomet
Zaostrené na LED svetlomet.
Zvučný audiosystém 2.0
Zaostrené na TFT displej a boxy K 1600 GT.

Od výkonu cez pohodlie až po obsluhu je K 1600 GT do detailov absolútne orientovaný na tvoj zážitok z jazdy. Dokonca aj v noci môžeš ísť tak dynamicky ako nikdy predtým. Svetlomet s full LED technológiou urobí z noci takmer deň. A adaptívny svetlomet do zákrut ti prinesie väčšiu radosť z jazdy a väčšiu bezpečnosť, pretože takto sú zákruty takmer úplne osvetlené. Kamkoľvek ideš, svetlo je už tam. Navyše ťa presvedčí voliteľný audiosystém 2.0 vynikajúcou interakciou a kvalitou príjmu a po jazde tmou poskytne dokonalý zvuk pre východ slnka.

+ Čítaj viac

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla popri zákonom predpísanej  záruke  ďalší rok bezstarostnosti navyše.

Taký jedinečný ako tvoja jazda

Farba sa musí páčiť – nápad musí vyhovovať

Ľudia, ktorí jazdia na K 1600 GT, majú niečo spoločné: dynamiku a jazdu na najvyššej úrovni. Pri výbere farby však spoločné znaky končia, lebo ďalšia zákruta je vždy najkrajšia. Presne ako vlastný motocykel.

Variant 719 Meteoric Dust II metalíza

Metalíza Meteoric Dust II, čierne kované kolesá z ľahkého kovu Option 719 a sedadlo Option 719 zvýrazňujú nezadržateľnú húževnatosť tohto motocyklu na Performance Touring.

Sport

Koľko dynamiky znesie luxusná jazda? Style Sport to pôsobivo dokazuje zladením troch farieb karosérie: biela Lightwhite uni/modrá metalíza Racing blue/červená Racing red uni a akcentmi ako zlatý brzdový strmeň vpredu a kontrastné lakovanie biela Lightwhite uni na blatníku predného kolesa.

Čierna metalíza Blackstorm

Koľko farby potrebuje komfort, dynamika a luxus? K 1600 GT v čiernej metalíze Blackstorm odpovie na túto otázku priamočiaro: od rámu, cez sedadlo až po deflektory.

Vždy o trochu viac

Vždy o trochu viac

S rozsiahlou špeciálnou výbavou a originálnym príslušenstvom BMW Motorrad si môžeš motocykel prispôsobiť sebe a svojim cestám ešte presnejšie. Z výroby ponúkame aj balík Komfort a Touring: Prvý ponúka napríklad asistent radenia Pro, ktorý ti umožňuje radiť bez použitia spojky. Balík Touring môžeš vďaka audiosystému 2.0 a prídavným LED svetlometom počuť a aj vidieť. To posledné platí, samozrejme, o to viac pre špeciálnu výbavu Option 719 sedadlo a kované kolesá.

+ Čítaj viac

Dokonale pripravený

Dokonale pripravený

Ako podnet pre tvoje nápady na ďalšiu individualizáciu sme pripravili dva príklady motocyklov. „Dynamický“ a „Štýlový“. Pritom sme dali do popredia predovšetkým dynamiku a dizajn modelu K 1600 GT.

+ Čítaj viac

Takto si ešte nikdy nešiel: Farebný 10,25" displej TFT s Connectivity ti v režime Full-Screen umožňuje priam sa ponoriť do mapy. Perfektná čitateľnosť a prehľadné ovládanie menu dopĺňajú každú informáciu. Navigácia prostredníctvom smartfónu ti pritom ponúka komfort ovládania, na ktorý si zvyknutý zo všedného dňa. Aj to rozumieme pod perfektným dizajnom a absolútnou suverénnosťou. Vlastnosti, ktoré vidieť už na dynamicko-atletickom vzhľade K 1600 GT.

+ Čítaj viac

Šesťvalcový radový motor, ktorý nadchne

1.649
cm3 zdvihový objem
64
litrový objem batožinového priestoru
180
Nm Max. krútiaci moment pri 5 250 ot./min
810
mm výška sedadla
Olejom/vodou chladený 6-valcový štvortaktný radový motor

Či okolo teba krajina v pohode plynie alebo sa ženie, pri modeli K 1600 GT rozhoduje malé otočenie zápästím. Prepracované riadenie motora legendárneho šesťvalca sa vo všetkých oblastiach postará o ešte väčšiu intenzitu. Takto ťa výkon a krútiaci moment unesú teraz ešte pôsobivejšie. Menovitý výkon 160 PS dosiahneš teraz už o 1 000 ot./min skôr pri 6 750 ot./min. Regulácia brzdného účinku motora (MSR) a Dynamic ESA pritom zabezpečia stabilitu a bezpečnosť a sú perfektne prispôsobené ešte emocionálnejšie nastaveným jazdným režimom: pre intenzívny Performance Touring.

+ Čítaj viac

#RideAndShare – tu pokračuje cesta

spinner