* Obrázky môžu zobrazovať špeciálnu výbavu a príslušenstvo za príplatok. Nezáväzne odporúčaná cena výrobcu vrátane DPH bez dopravy a balenia. Zmeny a chyby vyhradené.

BMW K 1600 GT

Plný dynamiky, plný dojmov

Tvoja cesta je dokonalá, ak už v prvej zákrute zabudneš na všetko, čo je za tebou. Keď na najmenší pokyn pociťuješ neodolateľnú silu. V skratke: Keď máš všetko, čo potrebuješ, a predsa dostaneš ešte oveľa viac: väčší komfort, väčší výkon. Legendárny šesťvalec K 1600 GT ťa teraz poháňa vpred ešte cielenejšie. Tomu zodpovedá aj nový kokpit orientovaný úplne na tvoje potreby. Pre Performance Touring, ktorému sa ťažko niečo vyrovná, kedykoľvek si s partiou na cestách. Jednoducho úplne #RideAndShare.

To najlepšie na K 1600 GT

Automatické vyrovnávanie jazdných polôh
Zaostrené na snímače Dynamic ESA.
Integrovaná priehradka na nabíjanie smartfónu
Integrovaná nabíjacia priehradka s mobilom.
Style Sport
K 1600 GT v bielej Lightwhite uni/modrej metalíze Racing blue/červenej Racing red uni.
Legendárny motor
Zaostrené na šesťvalcový motor.
Špičkový displej 10,25" TFT
Zaostrené na TFT displej modelu K 1600 GT.
Konfigurovateľné tlačidlo pre obľúbené položky
Zaostrené na štyri očíslované tlačidlá pre obľúbené položky.
LED predný svetlomet
Zaostrené na LED svetlomet.
Zvučný audiosystém 2.0
Zaostrené na TFT displej a boxy K 1600 GT.

Od výkonu cez pohodlie až po obsluhu je K 1600 GT do detailov absolútne orientovaný na tvoj zážitok z jazdy. Dokonca aj v noci môžeš ísť tak dynamicky ako nikdy predtým. Svetlomet s full LED technológiou urobí z noci takmer deň. A adaptívny svetlomet do zákrut ti prinesie väčšiu radosť z jazdy a väčšiu bezpečnosť, pretože takto sú zákruty takmer úplne osvetlené. Kamkoľvek ideš, svetlo je už tam. Navyše ťa presvedčí voliteľný audiosystém 2.0 vynikajúcou interakciou a kvalitou príjmu a po jazde tmou poskytne dokonalý zvuk pre východ slnka.

+ Čítaj viac

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla popri zákonom predpísanej  záruke  ďalší rok bezstarostnosti navyše.

Taký jedinečný ako tvoja jazda

Jeden motocykel – veľa možností

Ľudia, ktorí jazdia na K 1600 GT, majú niečo spoločné: Láska k dynamike a cestovaniu na najvyššej úrovni. Výber farieb môže byť vďaka tomu individuálnejší.

Option 719 Antigua

BMW K 1600 GT Option 719 Antigua žiari v lakovaní modrej metalickej Ridge Mountain s lemovaním. Kto pri pohľade na túto farebnú verziu dostane ihneď chuť vyraziť na výlet do Apalačských hôr?

Sport

S pôsobivou modrou metalízou karosérie Racing dokazuje Style Sport, ako športovo môže vyzerať stroj na tour bez toho, aby sa pritom strácal luxus.

Čierna metalíza Blackstorm

Koľko farby potrebuje komfort, dynamika a luxus? K 1600 GT v čiernej metalíze Blackstorm odpovie na túto otázku priamočiaro: od rámu, cez sedadlo až po deflektory.

Vždy o trochu viac

Vždy o trochu viac

S rozsiahlou špeciálnou výbavou a originálnym príslušenstvom BMW Motorrad si môžeš motocykel prispôsobiť sebe a svojim cestám ešte presnejšie. Z výroby ponúkame aj balík Komfort a Touring: Prvý ponúka napríklad asistent radenia Pro, ktorý ti umožňuje radiť bez použitia spojky. Balík Touring môžeš vďaka audiosystému 2.0 a prídavným LED svetlometom počuť a aj vidieť. To posledné platí, samozrejme, o to viac pre špeciálnu výbavu Option 719 sedadlo a kované kolesá.

+ Čítaj viac

Dokonale pripravený

Dokonale pripravený

Ako podnet pre tvoje nápady na ďalšiu individualizáciu sme pripravili dva príklady motocyklov. „Dynamický“ a „Štýlový“. Pritom sme dali do popredia predovšetkým dynamiku a dizajn modelu K 1600 GT.

+ Čítaj viac

Takto si ešte nikdy nešiel: Farebný 10,25" displej TFT s Connectivity ti v režime Full-Screen umožňuje priam sa ponoriť do mapy. Perfektná čitateľnosť a prehľadné ovládanie menu dopĺňajú každú informáciu. Navigácia prostredníctvom smartfónu ti pritom ponúka komfort ovládania, na ktorý si zvyknutý zo všedného dňa. Aj to rozumieme pod perfektným dizajnom a absolútnou suverénnosťou. Vlastnosti, ktoré vidieť už na dynamicko-atletickom vzhľade K 1600 GT.

+ Čítaj viac

Šesťvalcový radový motor, ktorý nadchne

1.649
cm3 zdvihový objem
64
litrový objem batožinového priestoru
180
Nm Max. krútiaci moment pri 5 250 ot./min
810
mm výška sedadla
Olejom/vodou chladený 6-valcový štvortaktný radový motor

Či okolo teba krajina v pohode plynie alebo sa ženie, pri modeli K 1600 GT rozhoduje malé otočenie zápästím. Prepracované riadenie motora legendárneho šesťvalca sa vo všetkých oblastiach postará o ešte väčšiu intenzitu. Takto ťa výkon a krútiaci moment unesú teraz ešte pôsobivejšie. Menovitý výkon 160 PS dosiahneš teraz už o 1 000 ot./min skôr pri 6 750 ot./min. Regulácia brzdného účinku motora (MSR) a Dynamic ESA pritom zabezpečia stabilitu a bezpečnosť a sú perfektne prispôsobené ešte emocionálnejšie nastaveným jazdným režimom: pre intenzívny Performance Touring.

+ Čítaj viac

#RideAndShare – tu pokračuje cesta

spinner