Individualizácia priamo z výroby – a aj ďalej

Individualizácia priamo z výroby – a aj ďalej

Od exkluzívnych lakovaní cez rôzne frézované diely až po kované kolesá: špeciálna výbava Option 719 spája najmodernejšiu techniku s tradičným remeselným umením a je k dispozícii pre veľa modelov. Tak vzniká tvoj individuálny motocykel priamo vo výrobnom závode. Niektoré exkluzívne a vysokokvalitné diely Option 719 si môžeš zakúpiť aj dodatočne ako originálne príslušenstvo BMW Motorrad.

+ Čítaj viac

Špeciálna výbava Option 719

Kryt hlavy valcov Option 719 v striebornej z dizajnového balíka Aero je exkluzívny dizajnový prvok pre všetky modely R 18.

+ Čítaj viac

Elegantné kované disky kolies s pôsobivým vzhľadom

Elegantné kované disky kolies s pôsobivým vzhľadom

Vzduchom lietajú iskry. Nôž pretína farbu s klinickou presnosťou a obnažuje tie najjemnejšie hliníkové štruktúry. Žeravá zliatina okamžite pritiahne pohľad. Perfektný kontrast. Kovaný disk kolesa Option 719 je vyjadrením najvyšších kvalitatívnych štandardov. Každý pohyb ruky a každá operácia je vykonaná s maximálnou starostlivosťou – z pevného hliníkového bloku vzniká vysoko sofistikovaný kovaný disk kolesa.

+ Čítaj viac

Perfektné sedadlo s elegantným vzhľadom

Perfektné sedadlo s elegantným vzhľadom

Pocítiš kvalitu a dôraz na detail – nie je to nič výnimočné, pretože len tí najlepší profesionáli pracujú s najvyššou starostlivosťou na výrobe sedadla Option 719 – od prvého kroku až po posledný steh. Vďaka tomu môžeme dosiahnuť najvyššiu kvalitu a vytvoriť majstrovské dielo remeselného spracovania. A to nie je všetko: povrch sedadla je absolútne odolný voči poveternostným vplyvom. Stehy v tvare diamantu a vyšité označenie modelu dodávajú tomuto sedadlu mimoriadne elegantný vzhľad.

+ Čítaj viac

Balíky Billet Packs s dôrazom na detail

Balíky Billet Packs s dôrazom na detail

Niet pochýb: vysoko kvalitné výsledky si vyžadujú komplexné procesy. Hodnotu balíkov Billet Packs si všimneš na prvý pohľad. Precíznosť výroby v spojení s výrazným dizajnom. A najmä odolný hliník – ručné páčky a stupačky sú vyfrézované z jedného bloku hliníka, kryty hlavy valcov a kryty remeňa sú vyrobené z odliatkov. Vyvinuté v súlade s prísnymi BMW normami kvality sú vždy dokonalé. Vďaka tomu bude tvoj na mieru prispôsobený motocykel vyrobený na najvyššej kvalitatívnej úrovni – priamo z výroby.

+ Čítaj viac

LAKY OPTION 719

Nové farby Option 719 ti umožnia dodať tvojej motorke špeciálny lesk. Ultramoderná technológia náterov spojená s jemnými detailmi, aby sa tvoj stroj na ceste vynímal. Vďaka tradícii ručne gravírovaných alebo ručne brúsených hliníkových nádrží je každá motorka unikátna. A čo je najlepšie, farby Option 719 sú dokonale zosúladené s každým špeciálnym vybavením BMW Motorrad Spezial.

+ Čítaj viac

Koruna tvojho motocykla

Koruna tvojho motocykla

Len tí najlepší dizajnéri so špeciálnymi zručnosťami dokážu vytvoriť dokonalé dielo. Vysoko sofistikovaná ručná práca prináša skutočnú jedinečnosť: platinové línie sú korunkou nádrže a bočných častí modelov R 1250 RT, K 1600 GT a K 1600 GTL. Tvoj motocykel robia jedinečným. Ručná práca spojená s ultra moderným motocyklom. Sú to línie založené na skutočnej vášni a historických tradíciách – u BMW Motorrad od roku 1923.

+ Čítaj viac

Ručne brúsené perfekcionistami

Ručne brúsené perfekcionistami

Každý krok k lakovaniu Option 719 vykonávajú s maximálnou starostlivosťou kvalifikovaní odborníci a perfekcionisti – niektoré z nich sú čiastočne výsledkom ručnej práce. Vďaka ručne brúseným aplikáciám je každý motocykel jedinečný.

+ Čítaj viac

Individualizácia na najvyššej úrovni

spinner