Exkluzívna úprava vozidla od výroby

Exkluzívna úprava vozidla od výroby

Od exkluzívnych lakovaní cez rôzne frézované diely až po kované kolesá: Verzia modelu vozidla Option 719 spája najmodernejšiu techniku s tradičným remeselným umením a je k dispozícii pre veľa modelov. Tak vzniká tvoj exkluzívny motocykel priamo od výroby.

+ Čítaj viac

LAKOVANIA OPTION 719

Lakmi Option 719 získa tvoj motocykel osobitý šmrnc. Vďaka modernej technológii lakovania a precíznym detailom bude tvoj motocykel na ulici priťahovať všetku pozornosť.

+ Čítaj viac

Elegantné kované disky kolies s pôsobivým vzhľadom

Elegantné kované disky kolies s pôsobivým vzhľadom

Vzduchom lietajú iskry. Nôž pretína farbu s klinickou presnosťou a obnažuje tie najjemnejšie hliníkové štruktúry. Žeravá zliatina okamžite pritiahne pohľad. Perfektný kontrast. Kovaný disk kolesa Option 719 je vyjadrením najvyšších kvalitatívnych štandardov. Každý pohyb ruky a každá operácia je vykonaná s maximálnou starostlivosťou – z pevného hliníkového bloku vzniká vysoko sofistikovaný kovaný disk kolesa.

+ Čítaj viac

Perfektné sedadlo s elegantným vzhľadom

Perfektné sedadlo s elegantným vzhľadom

Pocítiš kvalitu a dôraz na detail – nie je to nič výnimočné, pretože len tí najlepší profesionáli pracujú s najvyššou starostlivosťou na výrobe sedadla Option 719 – od prvého kroku až po posledný steh. Vďaka tomu môžeme dosiahnuť najvyššiu kvalitu a vytvoriť majstrovské dielo remeselného spracovania. A to nie je všetko: povrch sedadla je absolútne odolný voči poveternostným vplyvom. Stehy v tvare diamantu a vyšité označenie modelu dodávajú tomuto sedadlu mimoriadne elegantný vzhľad.

+ Čítaj viac

Frézované diely s láskou k detailu

Frézované diely s láskou k detailu

Niet pochýb: Kvalitné diely si vyžadujú komplexné procesy. Hodnotu frézovaných dielov si všimneš už na prvý pohľad. Precíznosť výroby v spojení so sofistikovaným dizajnom. Vyvinuté podľa prísnych noriem kvality BMW, aby vždy dokonale sedeli. Vďaka tomu bude tvoj exkluzívny motocykel vyrobený na najvyššej kvalitatívnej úrovni – priamo od výroby.

+ Čítaj viac

OPTION 719: URČUJE DIZAJN

Okrem vysokokvalitného lakovania obsahujú verzie modelu Option 719 aj výbavu určujúcu dizajn ako exkluzívne balíky frézovaných dielov v rozličných verziách dizajnu.

+ Čítaj viac

Koruna tvojho motocykla

Koruna tvojho motocykla

Len tí najlepší dizajnéri so špeciálnymi zručnosťami dokážu vytvoriť dokonalé dielo. Vysoko sofistikovaná ručná práca prináša skutočnú jedinečnosť: platinové línie sú korunkou nádrže a bočných častí modelov R 1250 RT, K 1600 GT a K 1600 GTL. Tvoj motocykel robia jedinečným. Ručná práca spojená s ultra moderným motocyklom. Sú to línie založené na skutočnej vášni a historických tradíciách – u BMW Motorrad od roku 1923.

+ Čítaj viac

Ručne brúsené perfekcionistami

Ručne brúsené perfekcionistami

Každý krok k lakovaniu Option 719 vykonávajú s maximálnou starostlivosťou kvalifikovaní odborníci a perfekcionisti – niektoré z nich sú čiastočne výsledkom ručnej práce. Vďaka ručne brúseným aplikáciám je každý motocykel jedinečný.

+ Čítaj viac

Úprava vozidla na najvyššej úrovni

spinner