Hneď od začiatku sa zameriavame na harmonickú integráciu do celkového vzhľadu motocykla, čo znamená, že všetky diely sú perfektne integrované do konceptu motocykla a poskytujú mu konzistentný a exkluzívny vzhľad.

Zosúladenie dlhoročných vývojových zručností spoločnosti BMW Motorrad a interakcia komplexných výrobných procesov v spojení s tradičným remeselným spracovaním uľahčuje vytváranie novej úrovne dôležitosti a exkluzivity. V našom konfigurátore si môžeš na svoju motorku vybrať špeciálne vybavenie najvyššej úrovne, špeciálne prístroje a voliteľné príslušenstvo, a ich montáž zveriť tým, ktorí poznajú tvoj motocykel BMW najlepšie. Teda nám.

+ Čítaj viac

OPTION 719

Kúsok skutočnej histórie motocyklov BMW získaš s možnosťou 719. Tento číselný rad sa v našom podniku v Berlíne odjakživa používal pre špeciálne vyhotovenia. Pod možnosťou 719 nájdeš špeciálne vyhotovenia s výnimočným dizajnom, ako sú exkluzívne balíky frézovaných dielov v rôznych dizajnových variantoch. Môžeš si vybrať, s akým balíkom frézovaných dielov dopraješ svojmu motocyklu individuálny vzhľad – nájdeš tu komponenty, ako napríklad kryt hlavy valca, skrutka plnenia oleja, predný kryt motora, prestaviteľná ručná páka, kryt vyrovnávacej nádržky a v závislosti od modelu ešte ďalšia možnosť 719 Frézované diely. Ty rozhodneš, či vzhľad bude skôr puristický a elegantný, tradičný a robustný alebo individuálny a športový. Okrem toho si môžeš objednať aj vysokokvalitné kované kolesá a elegantné sedadlá už od výroby. 

+ Čítaj viac

Elegantné kované disky kolies s pôsobivým vzhľadom

Elegantné kované disky kolies s pôsobivým vzhľadom

Vzduchom lietajú iskry. Nôž pretína farbu s klinickou presnosťou a obnažuje tie najjemnejšie hliníkové štruktúry. Žeravá zliatina okamžite pritiahne pohľad. Perfektný kontrast. Kovaný disk kolesa Option 719 je vyjadrením najvyšších kvalitatívnych štandardov. Každý pohyb ruky a každá operácia je vykonaná s maximálnou starostlivosťou – z pevného hliníkového bloku vzniká vysoko sofistikovaný kovaný disk kolesa.

+ Čítaj viac

Perfektné sedadlo s elegantným vzhľadom

Perfektné sedadlo s elegantným vzhľadom

Pocítiš kvalitu a dôraz na detail – nie je to nič výnimočné, pretože len tí najlepší profesionáli pracujú s najvyššou starostlivosťou na výrobe sedadla Option 719 – od prvého kroku až po posledný steh. Vďaka tomu môžeme dosiahnuť najvyššiu kvalitu a vytvoriť majstrovské dielo remeselného spracovania. A to nie je všetko: povrch sedadla je absolútne odolný voči poveternostným vplyvom. Stehy v tvare diamantu a vyšité označenie modelu dodávajú tomuto sedadlu mimoriadne elegantný vzhľad.

+ Čítaj viac

Balíky Billet Packs s dôrazom na detail

Balíky Billet Packs s dôrazom na detail

Niet pochýb: vysoko kvalitné výsledky si vyžadujú komplexné procesy. Hodnotu balíkov Billet Packs si všimneš na prvý pohľad. Precíznosť výroby v spojení s výrazným dizajnom. A najmä odolný hliník – ručné páčky a stupačky sú vyfrézované z jedného bloku hliníka, kryty hlavy valcov a kryty remeňa sú vyrobené z odliatkov. Vyvinuté v súlade s prísnymi BMW normami kvality sú vždy dokonalé. Vďaka tomu bude tvoj na mieru prispôsobený motocykel vyrobený na najvyššej kvalitatívnej úrovni – priamo z výroby.

+ Čítaj viac

FARBY OPTION 719

Nové farby Option 719 ti umožnia dodať tvojej motorke špeciálny lesk. Ultramoderná technológia náterov spojená s jemnými detailmi, aby sa tvoj stroj na ceste vynímal. Vďaka tradícii ručne gravírovaných alebo ručne brúsených hliníkových nádrží je každá motorka unikátna. A čo je najlepšie, farby Option 719 sú dokonale zosúladené s každým špeciálnym vybavením BMW Motorrad Spezial.

+ Čítaj viac

Koruna tvojho motocykla

Koruna tvojho motocykla

Len tí najlepší dizajnéri so špeciálnymi zručnosťami dokážu vytvoriť dokonalé dielo. Vysoko sofistikovaná ručná práca prináša skutočnú jedinečnosť: platinové línie sú korunkou nádrže a bočných častí modelov R 1250 RT, K 1600 GT a K 1600 GTL. Tvoj motocykel robia jedinečným. Ručná práca spojená s ultra moderným motocyklom. Sú to línie založené na skutočnej vášni a historických tradíciách – u BMW Motorrad od roku 1923.

+ Čítaj viac

Ručné vytvorené perfekcionistami

Ručné vytvorené perfekcionistami

Každý krok k vytvoreniu špeciálnej farby vykonávajú s maximálnou starostlivosťou kvalifikovaní experti a perfekcionisti – z ktorých niektoré sú výsledkom skutočného remesla. Napríklad čierna metalická farba Black storm/Vintage, ktorá robí tvoj model R nineT skutočne jedinečným. Ručne maľované aplikácie dodávajú tvojmu motocyklu historický vzhľad a každý motocykel robia jedinečným. Pretože žiadne dve nádrže nie sú rovnaké.

+ Čítaj viac

HP diely

High Performance – vybavenie pre všetkých, ktorí hľadajú absolútne maximum. S dielmi HP môžeš dodať svojmu motocyklu ešte športovejší vzhľad – a to už od výroby.

Získaš vysokokvalitné diely z karbónu, titánu a hliníka, ktoré spravia z tvojho motocyklu unikát. Balík HP frézovaných dielov dodá tvojmu motocyklu ešte výraznejší dizajn. Obsahuje vždy tieto komponenty: kryt hlavy valca, predný kryt motora, prestaviteľná ručná páka, kryt vyrovnávacej nádržky a v závislosti od modelu aj ďalšie frézované diely HP, ako je odkladacia plocha pre nohu vodiča alebo vhodné zrkadlá. Športový tlmič hluku HP sa postará o ešte lepší a silný zvuk. HP diely dodajú tvojmu stroju individualitu a extravaganciu. 

+ Čítaj viac

Vži sa do nich

Vži sa do nich

Vži sa do nich

Vži sa do nich

spinner