Medzinárodná GS Trophy 2024

Vitajte v Namíbii

Miesto pretekov Int. GS Trophy 2024 je isté: Terénne dobrodružstvo nás dovedie do Namíbie. Po int. GS Trophy navštívila všetky kontinenty po celom svete, vrátila sa tam, kde to všetko začalo – do Afriky. Namíbia nadchne okrem iného nádhernou krajinou, „Big Five“ a mnohými ďalšími druhmi zvierat. Horúce dni končia tmavočervenými západmi slnka. V noci potom môžete obdivovať ohromujúcu hviezdnu oblohu. Cesta do Namíbie sa stane jedinečným zážitkom s množstvom #SpiritOfGS. Nevieme sa dočkať.

Once in a lifetime

Samozrejme zostanú presné trasy pre Int. GS Trophy 2024 až do štartu ešte prísne tajné. Jedno však môžeme sľúbiť už teraz: Bude to nezabudnuteľná skúsenosť, pri ktorej účastníci budú môcť dokázať svoje jazdecké zručnosti a znalosti pri náročných výzvach. 

Pritom ide predovšetkým o šikovnosť a tímového ducha. Okrem veľkého množstva pieskových pasáží nás cesta zavedie aj do hôr Namíbie a tým aj do kamenných priesmykov. Aj pre skúsených jazdcov a jazdkyne enduro sa Namibia stane dobrodružstvom once in a lifetime, na ktoré tak rýchlo nezabudnú.

Medzinárodná kvalifikácia žien

Odhodlaná sila žien v Španielsku

Odhodlaná sila žien v Španielsku

Od 26. do 27. januára 2014 preukázalo 14 medzinárodných ženských tímov svoj talent pri zaobchádzaní s modelom R 1300 GS v Malage. Na kvalifikačných pretekoch žien Int. GS Trophy 2024 v Španielsku znova predviedlo svoje zručnosti na enduro motocykloch 28 žien zo 17 krajín. Pri celkovo ôsmich testoch s rozličnými špeciálnymi skúškami išlo o konečný postup na súťaž International GS Trophy 2024 a s tým spojenú cestu do Namíbie. Teraz sa určili finálové tímy, ktoré budú od septembra bojovať o titul v Afrike. Gratulujeme!

+ Čítaj viac

Medzinárodná kvalifikácia

Medzinárodná kvalifikácia

Pre tých, ktorí nenašli svoju domovskú krajinu na zozname národných alebo regionálnych kvalifikácií, nie je v žiadnom prípade dôvod na smútok. Pretože v rámci BMW Motorrad Days ponúkame prvýkrát medzinárodnú kvalifikáciu, aby sme zanieteným jazdcom enduro dali šancu zúčastniť sa na Int. GS Trophy 2024. 

+ Čítaj viac

Int. GS Trophy 2022 – spomienka

Snová kulisa Albánsko

Dvojročná príprava na sedem dní akcie: Jazdkyne a jazdci vydali na Int. GS Trophy 2022 zo seba všetko. Na každodenných skúškach a jazdách pozdĺž vysokých vrchov, riečísk a kamenistých svahov bolo celkovo 57 účastníkov vystavených extrémnej skúške. Pozri si ešte raz všetky highligty tohto ultimatívneho terénneho dobrodružstva.

K recenzii
spinner