BMW S 1000 XR

Plný výkon – plná výdrž

Model BMW S 1000 XR je jedinečnou symbiózou schopností na dlhé vzdialenosti a športového motocykla High Performance. Môžeš sa preháňať po toľkých zákrutách, po koľkých len chceš – len ty rozhoduješ o tom, kedy sa skončí jazda. Vylepšený na rozhodujúcich miestach dosahuje teraz maximálny výkon 170 PS a vďaka rozsiahlym prispôsobeniam ti ponúka viac pohodlia. S modelom S 1000 XR zažiješ športovo-suverénny pôžitok z jazdy aj na dlhších trasách. Teda, na čo ešte čakáš? Uspokoj svoj hlad po adrenalíne a ukáž všetkým, čo v tebe je: #NeverStopChallenging.

Výkon na dlhé vzdialenosti

Nová zadná časť a sedadlo modelu BMW S 1000 XR

Cesta je cieľ

Pre viac pohodlia aj na dlhé vzdialenosti: optimalizovaná geometria sedadla zaisťuje väčšiu voľnosť pohybu počas jazdy vďaka zvýšeniu využiteľnej dĺžky a šírky sedadla. Sedadlo je k dispozícii v troch výškach a opticky je skutočným pútačom pohľadov. A aj zadná časť sa rozžiari novým, sviežejším vzhľadom vďaka prívodu vzduchu známym z motošportu.

+ Čítaj viac

Agilita sa prelína s exkluzivitou

Agilita sa prelína s exkluzivitou

Po prvýkrát použité karbónové kolesá M, ktoré sú k dispozícii ako súčasť balíka M, ale aj samostatne ako špeciálna výbava, zaisťujú mimoriadne dobré jazdné vlastnosti stroja prostredníctvom redukcie rotujúcich hmôt. Sú schválené pre dve osoby s batožinou a vďaka sériovým nálepkám na ráfikoch sú okrem iného skutočným lákadlom pre oči. 

+ Čítaj viac
227
Pohotovostná hmotnosť v kg podľa normy DIN vrátane batérie M Lightweight, balíka Touren a dynamického balíka
114
Nm max. krútiaci moment pri 9 250 ot./min
114
Výkon kW/170 PS pri 11 000 ot./min
999
cm3 zdvihový objem
Štvorvalcový radový motor

Vyšší výkon pre väčšiu trasu

Vďaka rozličným optimalizáciám sa výkon nového modelu S 1000 XR zvýšil o 5 PS. Vďaka tomu dosahuje teraz maximálny výkon 170 PS. Štvorvalcový radový motor naďalej presvedčí ako suverénny zdroj energie pre športové jazdy na dlhé trasy. Teraz navyše motocykel spĺňa najnovšiu emisnú normu EU5+. Softvér asistenta riadenia Pro bol rozšírený o rozličné funkcie, a tak okrem iného umožňuje vylepšené tlmenie zmeny záťaže pri zmene rýchlostného stupňa.

+ Čítaj viac

Tak znie model S 1000 XR

To najdôležitejšie na S 1000 XR

Tri farby, jedna správa

Vďaka farebným variantom S 1000 XR dáš vizuálne najavo, o čo ide. Farby totiž jasne a presne zdôrazňujú dizajn stroja až do posledného detailu.

Čierna metalíza Blackstorm 2

Zaútoč na cesty: tmavé lakovanie metalízy Blackstorm 2 podčiarkuje dynamický vzhľad modelu S 1000 XR a zanecháva trvalý dojem.

Metalíza Gravityblue

S modelom 1000 XR v nezameniteľnej modrej metalíze Gravityblue sa pustíš do každej novej výzvy vzrušujúco a s túžbou po akcii.

Biela Lightwhite uni/M Motorsport

Farebná kombinácia, ktorá predstavuje prísľub a zároveň aj záväzok. Tu najlepšie vyniknú gény modelu S 1000 XR – z pretekárskej dráhy priamo na cesty. Exkluzívne v balíku M.

Charakteristický vzhľad

Charakteristický vzhľad

Nielen technicky, ale aj vizuálne sa tu toho veľa zmenilo: Sacie potrubie modelu S 1000 XR oslní novým dizajnom a zobák je po prvýkrát nalakovaný v príslušnej farbe motocykla. Nový kolorit a exkluzívne pásy podčiarkujú výrazný vzhľad motocykla. Aj predné bočné obloženie bolo optimalizované čiernym zrnením.

+ Čítaj viac
Charakteristický dizajn prednej časti
Výrazný dizajn prednej časti modelu S 1000 XR
Objemný program s príslušenstvom
Objemný program s príslušenstvom
Balík Touren
Balík Touren
Dynamic ESA Pro
Dynamic ESA Pro
TFT s Connectivity
TFT s Connectivity
Optimalizovaná hmotnosť
Optimalizovaná hmotnosť
Balík M
Balík M
Motor a výkon
Motor modelu S 1000 XR

Na cestách bez starostí

Vďaka našim balíkom INCLUSIVE sa môžeš počas nasledujúcich rokov plne koncentrovať na potešenie z jazdy – pretože ti predĺžime záruku.

Zisti viac

Balík Touring

Balík Touren obsahuje optimálnu výbavu na dlhšie jazdy. K balíku patria nosič na batožinu, hlavný stojan, príprava na navigačný prístroj, ochrana rúk, RDC a vyhrievané rukoväte.

Dynamický balík

Dynamický balík podčiarkuje športový charakter modelu S 1000 XR a zaisťuje dodatočný výkon a pohodlie. K balíku patria Dynamic ESA Pro, asistent radenia Pro a tempomat.

Balík M

Balík M zvyšuje športový profil modelu S 1000 XR. Exkluzívne lakovanie Lightwhite uni/M Motorsport je zahrnuté len v tomto balíku a zaisťuje dynamický vzhľad. Balík obsahuje: športové sedadlo M pre optimálnu oporu pri krotení zákrut, batériu M Lightweight, kované kolesá M z ľahkého kovu alebo voliteľne karbónové kolesá M s optimalizovanou hmotnosťou, M Endurance reťaz, M GPS Laptrigger, športové tlmiče hluku, tónované čelný štít Sport, ako aj výrazné čierne viečko nádrže.

Karbónový balík M

Karbónový balík vysokej kvality ešte zvýrazňuje vzhľad tohto superbiku. Balík obsahuje: karbónové bočné diely M vpravo a vľavo, karbónový blatník M na prednom kolese, karbónový kryt M, ako aj zámok zapaľovania riadenia.

Balík frézovaných dielov

Balík frézovaných dielov M s hodnotnými komponentmi a exkluzívnym brandingom M zvýrazňuje športový charakter motocykla. K balíku patria systém stúpačiek pre vodiča M, stúpačky pre spolujazdca M, ako aj sklopné brzdové a spojkové páky.

BMW S 1000 XR

S 1000 XR ti ponúka čistý športový charakter s výkonom stavaným na dlhé jazdy. Vďaka rozsiahlej ponuke špeciálnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad si môžeš model S 1000 XR prispôsobiť presne podľa svojich vlastných potrieb.

Prejsť na individualizáciu

Ďalšie témy

spinner