Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW F 900 GS

Hladný po výzvach

Takže tu to začína: Tvoje ďalšie dobrodružstvo, ktoré ťa zavedie tam, kam sa dostane len málokto. Okrem teba a tvojho GS. Cez kamene a štrk, vietor a vodu, do hlbokých priekop a najvyšších kopcov. Radosť v srdci, piesok medzi zubami, adrenalín v krvi – celkom vo svojom živle a v duchu #SpiritOfGS

Pre tento jedinečný zážitok sme skonštruovali F 900 GS. Motor, karoséria – všetko sme optimalizovali tak, aby bol maximálne výkonný a predsa ľahký. Takže tu ho máme: Tvoje dokonalé Enduro.

To najlepšie na F 900 GS

Bezúdržbová reťaz M Endurance
F 900 GS od BMW Motorrad s reťazou M Endurance
Nastaviteľná vidlica Showa
F 900 GS od BMW Motorrad s balíkom Enduro Pro vrátane športového podvozku.
Ochrana rúk Enduro s kovovým ramenom
Ochrana rúk Enduro s kovovým ramenom pre F 900 GS vo vyhotovení GS Trophy
Prídavné zvýšenie riadidiel
Riadidlá vrátane zvýšenia riadidiel pre model F 900 GS od BMW Motorrad
Výrazné logo GS
Výrazné logo GS na modeli F 900 GS od BMW Motorrad
Nastaviteľná vzpera McPherson
Nastaviteľná vzpera McPherson je súčasťou balíka Enduro Pro modelu F 900 GS od BMW Motorrad
Nastaviteľná nožná riadiaca a brzdová páka
Nastaviteľná nožná riadiaca a brzdová páka patrí k sériovej výbave modelu F 900 GS od BMW Motorrad
Koncový tlmič výfuku Akrapovič
F 900 GS od BMW Motorrad s tlmičom výfuku Akrapovič

Ako vyrobený pre teba

Ergonomický trojuholník modelu F 900 GS bol optimalizovaný na použitie v teréne: vyššie riadidlá, nižšie stúpadlá. Páka nožnej brzdy je takisto umiestnená vyššie, a preto je ľahšie dosiahnuteľná, o.i. kvôli hlbším západkám. Aj sklápacia nášľapná plocha ponúka optimálnu dostupnosť. Nastaviteľné riadiace páky umožňujú zaujať perfektnú pozíciu, či už máš na sebe obuv do ulíc alebo do terénu a jazdíš postojačky alebo posediačky. Takže opustiť svoju komfortnú zónu bude celkom pohodlné.

+ Čítaj viac

Dobre vybavený v každom teréne

Dobre vybavený v každom teréne

Karoséria modelu F 900 GS bola vylepšená nielen vizuálne a technicky, ale aj z hľadiska komfortu a bezpečnosti. Chrániče rúk zaisťujú väčšiu bezpečnosť. Sériovo vyrobené z plastu ponúkajú zvýšenú ochranu pred vetrom a poveternostnými vplyvmi. Chrániče rúk Enduro s kovovými strmeňmi okrem toho poskytujú dodatočnú ochranu, predovšetkým akčným jazdcom F 900 GS Trophy. S voliteľnou prípravou na navigáciu možno na motocykel bezpečne pripevniť navigačný prístroj BMW alebo iné zariadenia, ako napríklad akčnú kameru.

+ Čítaj viac

Cieľ vždy pred očami

Cieľ vždy pred očami

ConnectedRide Navigator ti prehľadne ukáže všetko, čo počas jazdy potrebuješ vedieť. Okrem dôležitých informácií o vozidle ti poskytne aktuálne informácie o premávke a vďaka pravidelnej aktualizácii máp si môžeš byť istý, že vždy dorazíš do svojho cieľa. Jeho robustný hardvér si poradí takmer so všetkým. A s aplikáciou BMW Motorrad Connected môžeš integrovať aj obsah svojho smartfónu.

+ Čítaj viac
„ 

Hungry for more adventure

 “

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla okrem zákonom predpísanej záruky ďalší rok bezstarostnosti navyše. 

Zisti viac

Skvelý výkon

77
kW (105 k) pri 8 500 ot./min
93
Nm max. krútiaci moment pri 6 750 ot./min
895
cm3 zdvihový objem
14,5
litrov objem nádrže
Dvojvalcový štvortaktný radový motor

Menšia hmotnosť, väčšia suverenita

F 900 GS je prekvapivo ľahký. To, že váži iba 219 kg*, zistíš hlavne vtedy, keď sa budeš hrabať v piesku mimo cesty, boriť sa v štrku alebo štverať sa po horách. O nízku hmotnosť sa starajú okrem iného nové diely ako plastová nádrž, batéria, zadná časť vozidla a tlmič výfuku Akrapovič. Pomerne nízka hmotnosť sa odráža v suverénnej manipulácii a vysokom výkone.

*(pri pohotovostnej hmotnosti podľa DIN)

+ Čítaj viac

Zvuk slobody

Správny pohon si poradí so všetkým

Správny pohon si poradí so všetkým

Či už na rovinke alebo mimo cesty: Motor Paralleltwin modelu F 900 GS poskytuje maximálnu radosť z jazdy na každej trase. Dvojvalcový radový motor poskytuje vyšší špičkový výkon s vylepšeným priebehom krútiaceho momentu. Vďaka optimalizovanej výkonovej krivke dosahuje F 900 GS špičkový výkon 77 kW (105 k) pri 8 500 ot./min. Širší priebeh krútiaceho momentu poskytuje až 93 Nm  pri 6 750 ot./min.

+ Čítaj viac
„ 

Úplne nový motocykel, z ktorého nepochybne srší DNA GS.

 “

Typický GS: dizajn

Silný charakter a sebavedomie

Dokonca aj dizajn GS vyjadruje: Prichádza niekto, koho nezastavia žiadne prekážky. Tri rôzne lakovania s expresívnym dizajnom pásky dodávajú každému modelu F 900 GS vlastnú osobnosť. Ktorá kombinácia je tvoja?

Čierna metalíza Blackstorm

Silový balík, ktorý vyžaruje čistú silu. Sedadlo: čierne. Zadný rám: čierny. Kryty chladiča v čiernej metalíze Blackstorm s páskami v červenej farbe.

Vášeň

Neprehliadnuteľný v akomkoľvek teréne: kryty chladiča v žltej São Paulo Yellow s páskou v červenej farbe. Čierne sedadlo umiestnené nad zadným rámom v červenej farbe.

GS Trophy

Dobrodružné a ultra športové: kryty chladiča v bielej Lightwhite s páskami v modrej/červenej farbe. Zadný rám v bielej farbe a zlaté ráfiky vytvárajú kontrasty.

Nová a predsa známa: karoséria

F 900 GS je do najmenších detailov pripravený ísť novou cestou. Jeho karoséria má ultra športový tvar. Kapotáž nádrže vrátane krytu chladiča pôsobí extra štíhlo. Kryty rámu vytvárajú dobrý kontakt s vozidlom, najmä pri jazde v stoji. Čelný štít má v sériovej výbave optimálnu veľkosť pre enduro nasadenie. Malý, výrazný zobák GS odvážne ukazuje cestu k tvoje ďalšej výzve. Logo GS ukazuje tvoju cestu vpred.

+ Čítaj viac

Ľahké a úzke: Zadná časť a nádrž

Ľahké a úzke: Zadná časť a nádrž

Míľnikom nielen z hľadiska optimalizácie hmotnosti, ale aj dizajnu vozidla je ľahká plastová nádrž. Váži o 62 % menej ako oceľová nádrž, no pojme celých 14,5 litra – budeš mať dostatok paliva na svoje dobrodružstvá. Zadná časť je celkovo úzka, vďaka čomu je GS ľahšie. Môžeš tu jednoducho pripevniť mäkké tašky, batohy alebo hliníkové kufre.

+ Čítaj viac

Ideálny kompletný balík

Balík Enduro Pro

Balík Enduro Pro je optimálnym vylepšením pre každého, kto má radšej jazdu v teréne ako na ceste. Súčasťou sú čierne riadidlá vrátane zvýšenia riadidiel z kovaného hliníkového dielu. Vďaka tomu sú riadidlá o 24 milimetrov vyššie ako sériové riadidlá. Balík obsahuje aj: športový podvozok so 45 mm plne nastaviteľnou zlatou vidlicou Showa a plne nastaviteľnou vzperou McPherson Sachs s vyrovnávacou nádržou. Balík sa dá, za príplatok, rozšíriť o robustnú reťaz M Endurance.

Balík Dynamic

Balík Dynamic vrátane jazdných režimov Pro a asistenta radenia Pro ponúka vyššiu bezpečnosť a športový charakter. V závislosti od situácie si zvolíš vhodný jazdný režim: Režim „Dážď“ alebo „Cesta“ pre mokré alebo suché vozovky. S režimom „Dynamic“ vyťažíš zo svojho F 900 GS na asfalte maximum. S „Enduro“ svoj motocykel dokonale prispôsobíš trasám v teréne. Asistent radenia Pro ti poskytne ešte väčšiu kontrolu v neočakávaných situáciách.

Všetko podľa tvojich predstáv

Určite máš už veľmi jasné predstavy o svojom motocykli. Ako by mal vyzerať F 900 GS, ktorý sa k tebe dokonale hodí a spĺňa tvoje predstavy? Pozri si naše návrhy a nechaj sa inšpirovať.

Prejsť na individualizáciu

Ešte viac #SpiritOfGS

spinner