Safety 360°.

Bezpečnosť si vyžaduje konať. Slová nestačia.

Aby si si mohol užívať cestu, musíš byť bezstarostný. Okrem toho sa musíš viesť na motorke. V spoločnosti BMW Motorrad neustále pracujeme na nových riešeniach, ktoré ti umožnia zamerať svoj pohľad a myseľ na to najdôležitejšie: bezstarostný a zábavný zážitok z jazdy na motorke.

Náš komplexný koncept Safety360 ponúka našim zákazníkom všetko potrebné pre bezpečnú jazdu. Pokrýva tri súvisiace oblasti: 

1. Špičková TECHNOLÓGIA VOZIDLA pre aktívnu bezpečnosť v samotnom vozidle.

2. Inovatívne a funkčné VYBAVENIE JAZDCA.

3. Zameranie sa na jazdca a tvoju pasívnu bezpečnosť použitím kurzov ŠKOLENIA JAZDCA vysokej kvality, ktoré sú vypracované pre každú úroveň zručnosti a typ terénu.

Safety 360° pre spoločnosť BMW Motorrad predstavuje najvyššiu prioritu, pretože bezpečnosť je len na tebe.

+ Čítaj viac

Technológia vozidla

Od teleskopickej vidlice z roku 1937 až po možnosť Connected Ride digitálnej doby: BMW Motorrad sa už 90 rokov snaží o zmenu štandardov bezpečnosti vo výrobe motoriek. Budeme v tom pokračovať aj naďalej. Motorka si logo BMW zaslúži až po tom, čo splní naše štandardy v oblasti výkonu a bezpečnosti. Táto rovnováha sa dosahuje pomocou radu výborne integrovaných systémov, ktoré garantujú na cestách zábavu aj bezpečnosť.

+ Čítaj viac

Výbava pre jazdca

Široký rad jazdeckého vybavenia výborne podporuje pasívnu bezpečnosť jazdy. Už 40 rokov spoločnosť BMW Motorrad predstavuje jediného výrobcu, ktorý využíva odborné znalosti z výroby motoriek pri vývoji bezpečnostného motocyklistického oblečenia vysokej kvality.

+ Čítaj viac

Koncept C.A.R.E.

Koncept C.A.R.E.

Zážitok z jazdy začína ešte pred vysadnutím na motorku. Začína to s výbavou pre jazdca BMW Motorrad, ktorá spĺňa štandardy programu C.A.R.E. C.A.R.E. – Koncept pokročilej výbavy pre jazdca predstavuje záväzok spoločnosti BMW Motorrad v oblasti maximálnej bezpečnosti, moderných inovácií, optimálnej veľkosti a komfortu spolu so špičkovou kvalitou produktu.

+ Čítaj viac

Školenie pre jazdcov

Motorka je taká bezpečná, ako je jej vodič.  Z tohto dôvodu už od roku 1970 poskytujeme vlastné školenia najvyššej kvality. Dnes má spoločnosť BMW Motorrad celosvetovú sieť partnerov a inštruktorov, ktorí ti bezpečným spôsobom predstavia vzrušujúci svet motoriek alebo ambicióznejším jazdcom pomôžu stať sa zručnými motorkármi.

+ Čítaj viac

Míľniky.

Safety 360°.

Zisti viac

Inovatívne na plnej čiare.

Zvýšená bezpečnosť. Vylepšený zážitok z jazdy.

Zisti viac

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

spinner