M RR

Zrodený na okruhu

Pure Performance a neustávajúca vôľa stiahnuť ešte jednu milisekundu: športové gény modelu M RR cítiš pri každom okruhu. Lebo M RR bol vyvinutý a zostrojený ako základ pretekárskeho modelu. Túto technológiu pretekárskeho športu a príbuznosť so strojom WorldSBK poznať v každom detaile. Či už na ceste, alebo na okruhu – model M RR ponúka už v základnej výbave perfektný celkový balík.  

S balíkom M Competition

Oko pre jedinečnosť

S modelom M RR podporíš svoju vôľu dosahovať maximálny výkon a lásku k pretekárskej technike. Zvolené frézované a karbónové diely M podčiarkujú jeho neodolateľný športový vzhľad. Špeciálny povrch a spracovanie dielov priam zviditeľňujú nekompromisný výkon. A ukazujú: to najkrajšie na najlepšom čase je honba za ním.

Frézované diely M

Frézované diely M s vysokokvalitnými komponentmi a exkluzívnym logom M podčiarkujú športový charakter stroja. Frézované diely z eloxovaného hliníka, medzi nimi sklápateľná páčka spojky a ručnej brzdy, M Brake-Leverguard, M stúpadlo pre jazdca a chrániče motora M vytvárajú maximálnu hodnotu.

Karbónové diely M

Karbónové diely M podčiarkujú športový šmrnc a prispievajú k hodnotnému vzhľadu.

Kyvná vidlica, eloxovaný hliník, strieborný

Kyvná vidlica v striebornej farbe z eloxovaného hliníka je o 220 g ľahšia ako sériová vidlica a dodáva ušľachtilý vzhľad.

Reťaz M Endurance

Viac výkonu na zadnom kolese:

Reťaz M Endurance s dielikmi s úpravou DLC sa vyznačuje malým trením a menšou potrebou údržby.

Balík pre spolujazdca a kryt sedadla spolujazdca

Dvojitá radosť z jazdy pre všetkých, ktorí si vietor vo vlasoch vychutnávajú radi spoločne. Balík spolujazdca od BMW Motorrad ponúka vďaka sedadlu spolujazdca a zladeným stúpadlám zážitok z pretekov pre dvoch.

Takisto dostupný kryt sedadla spolujazdca z plastu odolného voči nárazom a UV žiareniu vytvorí športový vzhľad, keď máš chuť na sólo jazdu.

M Laptrigger kód

M Laptrigger pre okruh umožňuje cez displej automaticky merať časy okruhov.

Pre ambicióznych pretekárov

Taký osobný ako tvoj čas na okruhu

Každým dielom bližšie k pretekom. Tvoja vôľa víťaziť sa prejavuje aj v detailoch. Zostav si pomocou M Performance Parts a ďalšieho príslušenstva svoj individuálny stroj M RR úplne podľa svojich želaní, požiadaviek a svojho jazdného štýlu. Lebo ty vieš najlepšie, čo potrebuješ a aké sú tvoje výzvy. 

Sedadlo M vysoké a nízke

Sedadlo M vysoké alebo nízke navrhnuté pre pretekársku trať poskytuje lepšie zladenie a väčšiu podporu pre športovú jazdu.

Uzáver plniaceho otvoru oleja M

Uzáver plniaceho otvoru oleja M z čierneho eloxovaného hliníka s bielym laserom gravírovaným logom M dodáva motocyklu športový vzhľad. Na uzávere sú vyvŕtané tri otvory, ktoré fungujú ako poistka pred uvoľnením na pretekárskej dráhe.

Tónované čelné sklo

Tónované čelné sklo zdôrazňuje športový vzhľad motocykla. Vrstva odolná proti poškriabaniu zabezpečuje dlhodobú priehľadnosť.

Diaľkový nastavovač M pre brzdy

Diaľkové nastavovanie M bolo vyvinuté na pretekárske účely a umožňuje počas jazdy jednoducho na diaľku regulovať tlakový bod brzdy.

Kolenné podložky na nádrž

Samolepiace kolenné podložky na nádrž zlepšujú oporu jazdca na motocykli a chránia bočné plochy nádrže pred odieraním.

Pre Racetrack

Okruh čo okruh

Tebe sa ráta len jeden čas: najlepší čas. Tu nepoznáš žiadne kompromisy. Od seba a svojho stroja vyžaduješ všetko. Model M RR bol vyvinutý presne pre to. Len pár pohybmi ho pripravíš na čistokrvné pretekanie.

Upozorňujeme, že niektoré diely nie sú schválené pre cestnú premávku a možno ich používať len na pretekárskej trati.

M Datalogger vrát. GPS Laptrigger*

M Datenlogger umožňuje automatické zaznamenávanie časov okruhov vďaka vopred definovanej štartovacej/cieľovej čiare viac ako 300 pretekárskych tratí na celom svete. Okrem toho sa zaznamenáva 80 jazdných parametrov, ktoré sa ukladajú na USB kľúč. Tak môžeš najlepší osobný čas analyzovať a optimalizovať pre každú jednotlivú zákrutu.

*Race Only. Výhradne pre použitie na pretekárskej trati. Nepovolené pre verejnú cestnú premávku.

M Cover Kit*

Ten, kto vylaďuje svoj stroj pre pretekársku dráhu, nepotrebuje zrkadlá ani držiak na evidenčné číslo. Pomocou kvalitných krytov z tejto súpravy balíka M od BMW Motorrad možno uzavrieť otvory, ktoré ostali v karosérii po demontáži. A predný panel je opäť optimálne upevnený.

*Race Only. Výhradne pre použitie na pretekárskej trati. Nepovolené pre verejnú cestnú premávku.

Ochranná mriežka chladiča

Ochranná mriežka chladiča od BMW Motorrad chráni chladič na pretekárskej dráhe pred úlomkami opotrebovaných pneumatík a poškodením spôsobeným odrazenými kamienkami.

Ohrievače pneumatík M

Ohrievače pneumatík M dostanú športové pneumatiky povolené pre cestnú premávku a aj Slicks na optimálnu prevádzkovú teplotu. Tým sa zvyšuje nielen životnosť pneumatík, ale aj priľnavosť a tempo. Pre maximálnu zábavu od prvého metra.

Na používanie ohrievačov pneumatík M je potrebný aj montážny stojan a adaptéry na montážny stojan.

Pre profi pretekárov

Trať tvojho života

Čistý pretekársky šport: Keď ti životný rytmus diktuje pretekárska trať, si s M Performance Race Parts priamo v predbiehacom pruhu. Prestavby na zvýšenie výkonu získaš cez BMW Motorrad Motorsport Race Support. Tu sa tvoj M RR stáva pretekárskym motocyklom bez povolenia pre cestnú premávku.

KIT motor*

Kit motory zostavujú v dielni v Berlíne s identickými dielmi tí istí špecialisti tak presne ako všetky motory pre WorldSBK a FIM EWC.  Zabezpečujú maximálny výkon pre úspech. A dostupné sú v rôznych variantoch pre príslušné požiadavky v platnom nariadení.

*Race Only. Výhradne pre použitie na pretekárskej trati. Nepovolené pre verejnú cestnú premávku.

KIT elektronika*

Pomocou výkonných balíkov elektroniky zvládneš všetky výzvy na pretekárskej dráhe. Komplexný systém Plug-and-Play Kit poskytuje individuálne možnosti nastavovania kontroly trakcie, kontroly Wheelie, brzdy motora a veľa ďalšieho. Navyše aj bezpečnosť vďaka  zobrazovaniu alarmov a možnostiam diagnostiky. Ďalšia výhoda: Hneď, ako sa v prémiových oblastiach použitia dosiahne pokrok, pretaví sa vďaka silno prepojenej podpore čoskoro aj vo verzii pre klientov.

*Race Only. Výhradne pre použitie na pretekárskej trati. Nepovolené pre verejnú cestnú premávku.

Ty rozhoduješ, kde začína ulička s boxami

Koberec pre motocykel

Koberec pre motocykel

Exkluzívne miesto pre vlastný stroj: Koberec pre motocykel ťa presvedčí nielen atraktívnym dizajnom, ale tiež spoľahlivo ochráni podlahu pred špinou a olejovými či benzínovými škvrnami. Ďalším plusom je protišmykové a protipožiarne zloženie materiálu. Praktická podložka má s rozmermi 250 x 105 cm navyše veľkorysú veľkosť.

+ Čítaj viac

Montážny stojan Sport s adaptérmi na montážny stojan M

Montážny stojan Sport s adaptérmi na montážny stojan M

Montážny stojan Sport umožňuje rýchle a bezpečné zdvihnutie stroja za predné a zadné koleso.

Frézovaný a dvakrát eloxovaný napínač reťaze M s adaptérom na montážny stojan z hliníka dodáva motocyklu okrem toho mimoriadne športový vzhľad.

+ Čítaj viac

Zostav si svoj individuálny M RR

Je jedno či na okruh, alebo na cestu. Urob si z modelu M RR svoj individuálny M RR.

Konfigurovať teraz
spinner