R 1300 GS Triple Black | R 1300 GS

Prejsť do konfigurátora
„ 

Spolu vymýšľame väčšie a lepšie ciele.

 “

Tvoje BMW R 1300 GS Triple Black

Svet patrí tebe

Neexistujú príliš veľké ciele, len nesprávne vybavenie. Našťastie sa toho nemusíš obávať, pretože máš dokonalú výbavu. Môžeš robiť, čo len chceš a kedy chceš. Dlhé cesty, krátke výlety, môžeš si predĺžiť sezónu alebo skrátiť cestu. Sám alebo vo dvojici? Vždy však s maximálnym komfortom počas cesty. Vyžaruje z teba sebadôvera – niet divu, máš všetky dôvody byť pokojný. A ja som vždy spoľahlivo po tvojom boku, tvoj R 1300 GS Triple Black.

+ Čítaj viac

To najlepšie pre veľké ciele

Spoznávaš vzdialené krajiny, naberáš výškové metre alebo sa pokojne kĺžeš smerom k západu slnka. S touto výbavou si môžeš vychutnať každý jeden meter. A keď už slnko na teba zhora dobre nehreje, stačí zapnúť vyhrievanie sedadla. Táto výbava splní všetky želania:

+ Čítaj viac
Väčšia bezpečnosť: Active Cruise Control
ACC na modeli R 1300 GS Triple Black
Dokonalý univerzálny stroj: Kolesá s výpletom
Kolesá s krížovo usporiadanými špicami modelu R 1300 GS Triple Black
Suverénny vzhľad: Čierne lakované diely
Nápis „Triple Black“ na modeli R 1300 GS od BMW Motorrad
Pohodlie pre všetkých: Vyhrievanie sedadla spolujazdca
Vyhrievanie sedadla modelu R 1300 GS Triple Black
Dobre pripravený s batožinovým systémom
Batožinový systém modelu R 1300 GS Triple Black od BMW Motorrad
Kvalitný v černej farbe: rám
Čierny rám modelu R 1300 GS Triple Black od BMW Motorrad
Ovládajte všetko pomocou multifunkčného ovládača
DCC na modeli R 1300 GS Triple Black
Maximálny komfort jazdy: sedadlá Komfort
Pohodlné sedadlá modelu R 1300 GS Triple Black od BMW Motorrad

Stanov si ešte vyššie ciele

Stanov si ešte vyššie ciele

Len tí, ktorí myslia vo veľkom, môžu dosiahnuť veľké veci. Všetky asistenčné systémy fungujú tak, aby ti pomohli vyťažiť z tvojho zážitku maximum. ACC a DCC na želanie regulujú rýchlosť a vzdialenosť, sedem jazdných režimov zaisťuje suverenitu a potešenie z jazdy a voliteľný asistent jazdy ti okrem iného zobrazí vozidlá v mŕtvom uhle pri zmene jazdného pruhu. Dokonca aj dodatočne dostupný, elektricky nastaviteľný vysoký čelný štít sa prispôsobí tvojim cieľom.

+ Čítaj viac

Zvýš svoje očakávania

Zvýš svoje očakávania

A ak chceš, môžeš aj sedadlo alebo stúpadlá. Ergonomický trojuholník pozostávajúci z riadidiel, sedadla vodiča a stúpadiel vodiča bol zdokonalený pre uvoľnenú polohu v sede. Široké, čierne eloxované riadidlá umožňujú uvoľnené držanie tela pri sedení. Nižší vodiči si môžu zvoliť komfortné riadidlá, aby sedeli obzvlášť pohodlne. Vďaka štyrom variantom sedadla vodiča a trom rôznym stúpadlám vodiča si môžeš prispôsobiť ergonomický trojuholník podľa seba.

+ Čítaj viac

Fakty pre lovcov dobrodružstiev

107
kW (145 PS) pri 7 750 ot./min
149
Nm max. krútiaci moment pri 6 500 ot./min
1.300
cm3 zdvihový objem
19
Litrový objem nádrže
Vzduchom/kvapalinou chladený dvojvalcový štvortaktný boxerový motor

Rozvíjaj svoj potenciál

Kamkoľvek chceš ísť, boxer ťa nenechá v kaši. S výkonom celých 145 k môžeš zostať pokojný v každej situácii, pokiaľ si nechceš na ceste dopriať aj trochu adrenalínu. Potom oceníš silný nárast krútiaceho momentu. Technológia ShiftCam zaisťuje pokojný beh motora a kultúru chodu. Aj na nezjazdnom teréne zostaneš vždy sebavedomý, aj vďaka zdvihovému objemu 1 300 cm3. Všetko, čo musíš urobiť: Zvoľ si svoj ďalší cieľ.

+ Čítaj viac

Zvuk suverenity

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla okrem zákonom predpísanej záruky ďalší rok bezstarostnosti navyše. 

Zisti viac

Dizajn bez kompromisov

Pripravený na čokoľvek

Triple Black predstavuje dokonalú harmóniu inovatívnej reči tvarov a exkluzívnych povrchov. Veľa čiernej je znakom sebavedomej sily a ešte viac zvýrazňuje tvary GS. Pôsobivý univerzálny stroj pre fanúšikov GS.

Triple Black

Zadný rám z tlakovo liateho hliníka je vyhotovený v čiernej farbe, rovnako ako väčšina povrchov. Liatinové kolesá výrazne lakované čiernou farbou uni dotvárajú celkový vzhľad.

Zostaň ambiciózny

Vidno, že myslíš o krok dopredu. GS Flyline dokonale vynikne. Plochy, ktoré siahajú od zobáka až k držiaku evidenčného čísla, vytvárajú smerom dopredu klesajúci tvar – čistá dynamika. Nosič batožiny a voliteľné, do karosérie integrované prídavné svetlomety, vytvárajú optimálny celok. Vzhľad ale nie je všetko. Motto: Dizajn nasleduje pohodlie. Súčasťou výbavy sú aj komfortné sedadlá, komfortné stúpadlá spolujazdca a sklopný stojan, ako aj elektricky nastaviteľný vysoký čelný štít v kombinácii s obložením kokpitu a deflektormi.

+ Čítaj viac

Pre individuálne želania

Máš vlastnú predstavu? Zrealizuj ju. Prispôsob si svoj model Triple Black vďaka rozsiahlej špeciálnej výbave a sortimentu originálneho príslušenstva BMW Motorrad podľa svojich predstáv. Alebo si vyber tento prémiový univerzálny stroj, ktorý je už vybavený všetkým, čo skutočne potrebuješ.

+ Čítaj viac

Alpský expres

Čo viac chceš: Je v ňom všetko, vďaka čomu budú tvoje cesty maximálne pohodlné a tvoj motocykel dynamický a bezpečný. Od vyhrievania sedadla po predĺženie ochrany rúk, od Headlight Pro až po športovú brzdu. Prémiový zážitok z jazdy zaručia balíky Dynamic a Touring a balík inovácií. A chýbať nesmie ani tvoja variabilná cestovná batožina. Pozri si výbavu bližšie alebo si nakonfiguruj svoj vlastný variant.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
Balík Dynamic

S dynamickým balíkom môžeš naplno využiť športový potenciál. S asistentom radenia Pro a jazdným režimom Pro sa každá jazda stane dynamickým jazdným vrcholom s individuálnymi možnosťami nastavenia. Športová brzda a elektronický podvozok DSA zaisťujú optimálnu ovládateľnosť a bezpečnosť.

Balík Touring

Balík Touring pripraví GS na malé aj veľké cesty. Držiaky na kufre ponúkajú priestor na batožinu pre dve osoby. Pripravený pre navigačný prístroj: držiak pre BMW Motorrad ConnectedRide Navigator. Centrálne zamykanie a predĺženie ochrany rúk zvyšujú bezpečnosť a komfort. Ďalším atraktívnym prvkom je pochrómované koleno výfuku.

Balík inovácií

Balík inovácií vybaví motocykel inteligentnou technológiou a ponúka tak vyššiu bezpečnosť. Asistent jazdy monitoruje okolie pomocou radarových senzorov a je základom pre funkcie ako ACC alebo varovanie pri zmene jazdného pruhu. Headlight Pro zaujme vďaka hlavnému svetlometu Matrix s optimálnym osvetlením aj v zákrutách.

Dvojitý tlmič výfuku

Dvojitý tlmič výfuku z nehrdzavejúcej ocele zaujme športovým vzhľadom a robustným zvukom. Priehľadné karbónové kryty dodávajú dvojprúdovému výfukovému systému nápadité akcenty.

Možnosti úložného priestoru

Kufor Vario

Čierne kufre Vario na obidve strany zaujmú elektrickými funkciami ako centrálne zamykanie a vnútorné osvetlenie. V ľavom kufri sa nachádza aj USB nabíjací konektor. Plynule nastaviteľný objem je 24 až 30 l na pravej strane a 25 až 32 l na ľavej strane.

Horný kufor Vario

Horný kufor Vario s objemom 28 – 36 l zaujme elektrickými funkciami ako centrálne zamykanie, osvetlenie a USB nabíjací konektor. Objem je možné plynule regulovať v niekoľkých krokoch pomocou otočného kolieska. Horný kufor je vodotesný a má praktický vnútorný vak. Eloxované hliníkové kryty sú skutočnou pastvou pre oči.

Batoh na palivovú nádrž Black Collection

Batoh na palivovú nádrž Black Collection s objemom 13 – 18 litrov ponúka premyslené detaily, ako napr. vodotesný vyberateľný vnútorný vak.

ConnectedRide Navigator

So systémom ConnectedRide Navigator máš všetky trasy a plány vždy pri sebe. Plánované trasy a záznamy je možné synchronizovať s aplikáciou BMW Motorrad prostredníctvom BMW ID. 5,5-palcový dotykový displej je dobre čitateľný aj pri slnečnom žiarení. Ovládanie je intuitívne cez multifunkčný ovládač.

Zbaľ si všetko: s kuframi Vario

Zbaľ si všetko: s kuframi Vario

Voliteľne dostupný batožinový systém Vario pozostáva z dvoch kufrov a príslušného horného kufra. Vďaka svojmu modernému dizajnu sa batožina dokonale hodí k tvojmu GS. Absolútny vrchol: Batožinový systém najnovšej generácie je elektrifikovaný: s funkciou centrálneho zamykania, osvetlením a zásuvkou vo vnútri kufra. Ďalším vrcholom je plynulé rozšírenie objemu z 25 na 32 a z 24 na 30 l. Pomocou očiek je možné pripevniť ďalšie kusy batožiny aj mimo batožinového systému.

+ Čítaj viac

Vybavený pre všetky nároky

Viac highlightov pre teba

spinner