Navigácia novej generácie

Typický dizajn BMW

Všetko ako jeden celok: grafický dizajn aj interakcia používateľa. Hardvér a softvér dokonale zapadajú do operačného sveta BMW Motorrad. Intuitívny dizajn okien umožňuje jednoduché ovládanie za každých okolností.

Hardvér pre náročné použitie

Hardvér bol skonštruovaný pre požiadavky motorkárov, teda aj pre najnáročnejšie použitie. Odoláva prachu, silným otrasom, mrazu a extrémnemu teplu a možno ho čistiť vysokotlakovým čističom. Za to získal dokonca certifikát IP69.

Všetko má na obrazovke

5,5-palcový dotykový displej ponúka optimálnu čitateľnosť aj pri slnečnom žiarení. TFT displej a ConnectedRide Navigator dokonale spolupracujú. Hneď po pripojení Navigatora sa prvky telefón, navigácia a médiá zvýraznia na TFT displeji sivou farbou.

Všetko dokonale prepojené

Všetko dokonale prepojené

Či už produkty BMW ConnectedRide alebo tvoj smartfón: ConnectedRide Navigator spája všetky zariadenia a mediálne aplikácie v jednom prístroji. Tak sa napríklad navigačná funkcia, telefonovanie a médiá pri aktívnom prepojení medzi motocyklom a Navigatorom zvýraznia na TFT displeji motocykla sivou farbou a prehľadne sa zobrazia na displeji ConnectedRide Navigator. A vďaka BMW ID a integrácii BMW Motorrad Cloud môžeš jednoducho synchronizovať plánovanie svojej trasy z aplikácie BMW Motorrad Connected s ConnectedRide Navigator.

S prípravou na navigáciu, ktorá je k dispozícii ako špeciálna výbava pre nové modely alebo ako možnosť dodatočnej montáže, ConnectedRide Navigator prepojí aj mnohé staršie motocykle BMW od roku výroby 2014 s cestami sveta. Stačí zakliknúť, zaistiť a využívať výhody ConnectedRide Navigator.

+ Čítaj viac

Celý svet na končekoch tvojich prstov

Celý svet na končekoch tvojich prstov

Počas jazdy možno funkcie ConnectedRide Navigator ovládať jednoducho a bezpečne pomocou multifunkčného ovládača. Ak chceš napríklad používať svoj smartfón a telefonovať alebo počúvať hudbu prostredníctvom aplikácie na streamovanie, stačí použiť palec ľavej ruky a pohybovať sa v intuitívne ovládanom používateľskom rozhraní. Dá sa nastaviť aj hlasitosť všetkých ostatných koncových zariadení pripojených cez Bluetooth.

+ Čítaj viac

Dosahuj svoje ciele presne tak, ako chceš

Jednoducho si naplánuj svoje obľúbené trasy. Prostredníctvom ConnectedRide Cloud sa tieto údaje automaticky synchronizujú medzi aplikáciou Connected a službou Navigator. Tak máš vždy prehľad o aktuálnom stave na všetkých zariadeniach. Externe naplánované trasy môžeš importovať a vybrať si z troch možností navigácie: Pevné ciele s bodmi na trase, ku ktorým musíte prísť alebo ich aktívne preskočiť. Mäkké ciele s bodmi na trase, vďaka ktorým sa môžeš orientovať. Alebo takmer na meter presná trasa s množstvom oporných bodov, napr. na jazdy v teréne. Môžeš si zobraziť aj niekoľko trás súčasne a zachovať si spontánnosť. Perfektne pripravený začni svoje ďalšie dobrodružstvo.

+ Čítaj viac

Technické detaily

Výbava
  • Displej: 5,5“ TFT displej s 800 nitmi
  • Výkon akumulátora: 3 000 mAh, rýchle nabíjanie cez USB C až 2,4 V
  • Trieda ochrany: Certifikát IP69
  • SIM karta: Micro SIM; kompatibilné až do 4G/LTE 
  • Prípojky: pre všetky externé koncové zariadenia, bežné GPS antény, WiFi antény
Kompatibilita
  • Možnosť nabíjania a prenos dát: USB-C prípojka a kábel
  • Spätná kompatibilita: Takmer všetky modely BMW Motorrad od modelového roku 2014 s multifunkčným ovládačom a špeciálnou výbavou príprava pre navigačný prístroj môžu používať ConnectedRide Navigator a ovládať ho cez multifunkčný ovládač. Modely Tourer R 1200 RT, R 1250 RT, K 1600 GT, K 1600 GTL, K 1600 B a K 1600 Grand America sú vylúčené.
Aktualizácie

Nové funkcie s aktualizáciou 3:

  • So službou ConnectedRide Navigator si teraz môžeš naplánovať výlety ešte detailnejšie. To platí rovnako aj pre plánovanie trasy v aplikácii BMW Connected, ako aj pre import trás z mnohých známych online plánovacích nástrojov.
  • Okrem toho sme ešte optimalizovali stabilitu a použiteľnosť služby ConnectedRide Navigator, napr. pri prehrávaní hudby.

Návod

Stručný návod pre ConnectedRide Navigator
PDF   |   408.03 KB
This is disclaimer text for gpx download files.

Takto to funguje

Prihlásenie BMW ID

Prihlásenie BMW ID

Funkcia Connected Ride Navigator synchronizuje všetky príslušné údaje o jazde s vaším účtom BMW ID pomocou služby BMW Cloud. Na tento účel prepni Navigator do režimu online, potom prejdi do systémových nastavení a prihlás sa v časti My BMW ID ID zadaním e-mailovej adresy a hesla.

+ Čítaj viac

Funkcia mapy „Show on map“

Funkcia mapy „Show on map“

Rozhodneš sa, kam sa vydáš na cestu: Zobraz si na mape ozličné trasy a vyber si svoju srdcovku. Na jednu trasu možno použiť až 20 000 bodov pozície. Keď chceš sledovať vopred naplánovanú trasu, zobraz si ju na mape požadovanou farbou a navyše spusti aj navigáciu pre túto trasu. Tak získaš pokyny na postupnú navigáciu počas jazdy.

+ Čítaj viac

Pripojenie k sieti Wi-Fi

Pripojenie k sieti Wi-Fi

Funkciu Connected Ride Navigator môžeš kedykoľvek úplne jednoducho pripojiť k sieti Wi-Fi a synchronizovať svoj profil pomocou BMW Cloud. Na tento účel jednoducho prejdi do systémových nastavení, vyber požadovanú sieť a zadaj príslušné heslo – hotovo.

+ Čítaj viac

Tvoja najrýchlejšia cesta ku ConnectedRide Navigator

Daj si ConnectedRide Navigator teraz jednoducho na svoj zoznam dopytu a vyzdvihni si ho pohodlne u partnera BMW Motorrad v tvojom okolí.

Objednať teraz

Máš ešte otázky o BMW Motorrad ConnectedRide Navigator? Pozri si náš portál s často kladenými otázkami.

Viac o téme prepojenej jazdy

spinner