Navigácia novej generácie

Typický dizajn BMW

Všetko ako jeden celok: grafický dizajn aj interakcia používateľa. Hardvér a softvér dokonale zapadajú do operačného sveta BMW Motorrad. Intuitívny dizajn okien umožňuje jednoduché ovládanie za každých okolností.

Hardvér pre náročné použitie

Hardvér bol skonštruovaný pre požiadavky motorkárov, teda aj pre najnáročnejšie použitie. Odoláva prachu, silným otrasom, mrazu a extrémnemu teplu a možno ho čistiť vysokotlakovým čističom. Za to získal dokonca certifikát IP69.

Všetko má na obrazovke

5,5-palcový dotykový displej ponúka optimálnu čitateľnosť aj pri slnečnom žiarení. TFT displej a ConnectedRide Navigator dokonale spolupracujú. Hneď po pripojení Navigatora sa prvky telefón, navigácia a médiá zvýraznia na TFT displeji sivou farbou.

Všetko dokonale prepojené

Všetko dokonale prepojené

Či už produkty BMW ConnectedRide alebo tvoj smartfón: ConnectedRide Navigator spája všetky zariadenia a mediálne aplikácie v jednom prístroji. Tak sa napríklad navigačná funkcia, telefonovanie a médiá pri aktívnom prepojení medzi motocyklom a Navigatorom zvýraznia na TFT displeji motocykla sivou farbou a prehľadne sa zobrazia na displeji ConnectedRide Navigator. A vďaka BMW ID a integrácii BMW Motorrad Cloud môžeš jednoducho synchronizovať plánovanie svojej trasy z aplikácie BMW Motorrad Connected s ConnectedRide Navigator.

S prípravou na navigáciu, ktorá je k dispozícii ako špeciálna výbava pre nové modely alebo ako možnosť dodatočnej montáže, ConnectedRide Navigator prepojí aj mnohé staršie motocykle BMW od roku výroby 2014 s cestami sveta. Stačí zakliknúť, zaistiť a využívať výhody ConnectedRide Navigator.

+ Čítaj viac

Celý svet na končekoch tvojich prstov

Celý svet na končekoch tvojich prstov

Počas jazdy možno funkcie ConnectedRide Navigator ovládať jednoducho a bezpečne pomocou multifunkčného ovládača. Ak chceš napríklad používať svoj smartfón a telefonovať alebo počúvať hudbu prostredníctvom aplikácie na streamovanie, stačí použiť palec ľavej ruky a pohybovať sa v intuitívne ovládanom používateľskom rozhraní. Dá sa nastaviť aj hlasitosť všetkých ostatných koncových zariadení pripojených cez Bluetooth.

+ Čítaj viac

Skvelé momenty navigácie

Celý svet v jednom prístroji. So systémom ConnectedRide Navigator môžeš plánovať, nahrávať alebo sťahovať a spravovať svoje obľúbené trasy. Pomocou funkcie My Rides môžeš vyhodnotiť všetky zaznamenané jazdy z hľadiska rýchlosti, intenzity brzdenia, zrýchlenia a náklonu. Informácie o premávke sa aktualizujú v reálnom čase, keď pripojíš ConnectedRide Navigator k hotspotu alebo použiješ vlastnú SIM kartu. Ako odštartuješ smerom k ďalšiemu zážitku?

+ Čítaj viac

Technické detaily

Výbava
  • Displej: 5,5“ TFT displej s 800 nitmi
  • Výkon akumulátora: 3 000 mAh, rýchle nabíjanie cez USB C až 2,4 V
  • Trieda ochrany: Certifikát IP69
  • SIM karta: Micro SIM; kompatibilné až do 4G/LTE 
  • Prípojky: pre všetky externé koncové zariadenia, bežné GPS antény, WiFi antény
Kompatibilita
  • Možnosť nabíjania a prenos dát: USB-C prípojka a kábel
  • Spätná kompatibilita: Takmer všetky modely BMW Motorrad od modelového roku 2014 s multifunkčným ovládačom a špeciálnou výbavou príprava pre navigačný prístroj môžu používať ConnectedRide Navigator a ovládať ho cez multifunkčný ovládač. Modely Tourer R 1200 RT, R 1250 RT, K 1600 GT, K 1600 GTL, K 1600 B a K 1600 Grand America sú vylúčené.
Aktualizácie
 
  • Odteraz môžeš popri trasách importovať do tvojho navigátora ConnectedRide aj cesty. Okrem toho novinka: zlepšené riadenie spotreby energie a zlepšený systém stabilizácie. Dostupné aktualizácie sa automaticky zobrazujú, keď je aktívne internetové pripojenie, napríklad cez mobilnú sieť alebo WiFi. Spusti jednoducho stiahnutie a nainštaluj aktualizáciu na tvoj navigátor. Takto zostane tvoj prístroj vždy aktuálny a ty môžeš priamo využívať najnovšie funkcie.

Návod

Stručný návod pre ConnectedRide Navigator
PDF   |   408.03 KB
This is disclaimer text for gpx download files.

Tvoja najrýchlejšia cesta ku ConnectedRide Navigator

Daj si ConnectedRide Navigator teraz jednoducho na svoj zoznam dopytu a vyzdvihni si ho pohodlne u partnera BMW Motorrad v tvojom okolí.

Objednať teraz

Máš ešte otázky o BMW Motorrad ConnectedRide Navigator? Pozri si náš portál s často kladenými otázkami.

Viac o téme prepojenej jazdy

spinner