Dni BMW Motorrad.

Celoslovenský zraz priaznivcov motocyklov BMW.
6 - 08. sep. 2019
Hotel Kaskady, Sliač-Sielnica, Slovenská republika

Pozývame Vás na Dni BMW Motorrad Slovensko 2019. V tomto roku sme si pre Vás pripravili víkend plný jazdenia, informácii, technológii ale hlavne zábavy v kruhu ľudí, ktorí majú rovnaký pohľad na svet a to „Ponad riadidla motorky“. Akcia je organizovaná spoločnosťou BMW Motorrad Slovensko v spolupráci so všetkými dílerstvami BMW Motorrad na Slovensku.

Termín: 6. - 8. 9. 2019

Miesto: Sielnica pri Zvolene, Hotel Kaskady ****,  www.hotelkaskady.sk

 

+ Čítaj viac

Program

Akcia začína oficiálne v piatok o 12:00. V priestoroch hotelovej reštaurácie nám svoje cestovatelské zážitky odprezentujú pozvaný hostia už o 16:00. Večer začne o 19:00 privítaním účastníkov a spoločnou grilovačkou v priestoroch reštaurácie a hudobnou produkciou, a party pri bazéne.

+ Čítaj viac

Sobota, je hlavným dňom a preto je nabitý programom. Po výdatných raňajkách bude možné zúčastniť sa na niektorom z organizovaných výjazdov v bližšom či vzdialenom okolí. Rozpis a trasy výjazdov sa dozviete pri registrácii do hotela. Okrem toho sme pre vás pripravili Offroad výjazd s krátkou školou jazdy v teréne pod vedením Radeka Matošku (majstra sveta v endure). K dispozícii bude aj inštruktor školy bezpečnej jazdy Michal Jariabka, ktorý si pre záujemcov pripraví krátky kurz za účelom zlepšenia vašich jazdeckých schopností.

+ Čítaj viac

V piatok od 12:00 a v sobotu počas celého dňa bude možné otestovať motocykle BMW podľa aktuálnej ponuky a tak ako minulý rok aj autá BMW.

Modely motocyklov na otestovanie budú upresnené cca dva týždne pred začatím podujatia. O možnosti rezervácie bude registrovaný účastník zo zaplateným pobytom informovaný prostredníctvom e-mailu.

+ Čítaj viac

Cena

Účastnícky poplatok je pri registrácii:

do 31. 7. 2019

  • 139€/osoba (pri obsaditeľnosti izby min. 2 osobami)
  • 189€/osoba pri obsadení jednou osobou

do 31. 8. 2019

  • 159€/osoba (pri obsaditeľnosti izby min. 2 osobami)
  • 199€/osoba pri obsadení jednou osobou

po 31. 8. 2019 a na mieste*

  • 179€/osoba (pri obsaditeľnosti izby min. 2 osobami)
  • 210€/osoba pri obsadení jednou osobou

*- len v prípade voľnej kapacity hotela

V cene je zahrnuté ubytovanie v Hoteli Kaskady na dve noci od 6. 9. do 8. 9. 2019. 2 x Raňajky formou bufetových stolov a 2x večera formou bufet. stolov.  Nápoje nie sú v cene.  Ubytovacie kapacity v Hoteli Kaskády sú samozrejme obmedzené. No i v prípade naplnenia hotela sa budeme snažiť ponúknuť adekvátnu alternatívu v tesnej blízkosti.

Rezervácia ubytovania je platná až po zaregistrovaní rezervačného formulára (na konci strany ) a následnom zaplatení poplatku za ubytovanie max do 7 dní od registrácie.

Ukončenie registrácie je 31. 8. 2019.

Počas celého pobytu môžete samozrejme využívať reštauračné služby hotela či veľmi pekné wellness zázemie hotela (wellness v cene pobytu).

Pre účastníkov zrazu bude pripravené pamätné tričko, ktoré si budete môcť zakúpiť pri registrácii za 15€/ks.

+ Čítaj viac
Pre registráciu kliknite sem external-link-arrow-slim

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na čísle 0917 800 803 alebo e-mailom dnibmwmotorrad@miraclesro.sk 

+ Čítaj viac
Adresa
Hotel Kaskády ****
Letecká 19, 962 31
Sliač - Sielnica,
Slovenská republika
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-bold
spinner