Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 6 925€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 128,48€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW S 1000 R.

Nekompromisná dynamika.

Je tvoje srdce priamo prepojené s tachometrom? S 1000 R je tak roadsterom priamo pre teba – je okresaný až na to najhlavnejšie, no maximalizuje čistý pôžitok z jazdy. Jeho agresívny motor s výkonom 121 kW (165 k) ti vykúzli úsmev na tvári vždy, keď sa dostane do otáčok. A bohatý zvuk nového štandardného titánového zadného tlmiča HP ťa nenechá na pochybách: takto znie život v ľavom pruhu.

Dizajn modelu S 1000 R

Vyber si svoj štýl.

Kontrastujúca škála použitých farieb zvýrazňuje športový a dynamický dizajn modelu S 1000 R a dodáva mu nápadný vzhľad.

*/-->

Modrá metalíza San Marino

Nová modrá metalíza San Marino zdôrazňuje silne definovanú eleganciu a dynamiku tvojho S 1000 R.

*/-->

Štýl HP

Štýl HP s farbami HP Motorsport podčiarkuje dynamickosť a športový charakter motorky.

*/-->

Čierna metalíza Black storm

Táto farba dodáva modelu krásu v jednoduchosti.

Adrenalín na dvoch kolesách.

Niektorí o ňom hovoria, že je nahý, my to jednoducho nazývame sústredením sa na to najdôležitejšie. Gény jeho sestry S 1000 RR sú očividné: agresívny dizajn od jedného konca po druhý, výrazná rozdelená maska a charakteristické žiabre. Vďaka výrazne zredukovaným postranným dielom a precízne zvoleným farbám pôsobí čisto a zrozumiteľne: vyvinutie výkonu tu nie jediné, čo je nefalšované a nekompromisné.
+ Čítaj viac

Štvorvalcový radový motor

121
kW (165 k) pri 11 000 ot./min.
205
hmotnosť vozidla v kg, plne natankovaného/pripraveného na cestu
114
max. krútiaci moment v Nm pri 9 250 ot./min.
814
výška sedadla v mm
Vodou/olejom chladený štvorvalcový štvortaktný radový motor

Zdroj všetkej dynamiky: motor.

Zdroj všetkej dynamiky: motor.

Vysoký výkon štvorvalcového radového motora, rovnako ako zadná časť, sú dedičstvom po modeli RR. Opäť sme zvýšili výkon, a to na 121 KW (165 k). Poskytuje extrémne lineárnu krivku krútiaceho momentu a neustály pohon vpred v rámci celého rozsahu otáčok motora. Elektronický plyn ti umožní ešte presnejšie dávkovanie výkonu. A v podmienkach pretekárskej dráhy vyskúšaný asistent radenia rýchlostných stupňov Pro ti umožní preraďovať rýchlostné stupne bez nutnosti použitia spojky: na vyššiu dynamiku a kratšie reakčné časy – vitaj na hranici možností.

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku S 1000 R

To najdôležitejšie o S 1000 R

Priestor na úpravy.

Priestor na úpravy.

Model S 1000 R ti štandardne umožní využívať dva jazdné režimy: „Rain“ a „Road“. Režim „Rain“ ponúka jemnejšiu odozvu škrtiacej klapky a systémy ABS a ASC sú prispôsobené mokrému povrchu vozovky. Režim „Road“ súčasne optimalizuje odozvu škrtiacej klapky, ABS a ASC na suchý asfalt. V rámci voliteľnej výbavy môžeš získať dva ďalšie režimy: Dynamic a Dynamic Pro. Systém ABS Pro ti poskytne dokonalé oneskorenie aj pri náklone, DTC, asistent štartu a obmedzovač rýchlosti na jazdu v boxoch.

Dynamic Pro je zas najostrejší jazdný režim: tam, kde na brzde zadného kolesa nie je k dispozícii ABS ani ABS Pro. Zároveň si môžeš v používateľskom režime pomocou vlastných nastavení sám nakonfigurovať systém Dynamic Pro. Takže už skutočne existuje len jediný limit: tvoj osobný.

+ Čítaj viac
  • Schopnosť modelu S 1000 R optimálne sa prispôsobiť tvojim požiadavkám umožňujú dva jazdné režimy „Rain“ a „Road“. Spolu s čiastočne integrovaným systémom race ABS máš štandardne na palube aj systém automatickej kontroly stability ASC – na výrazné zvýšenie úrovne bezpečnosti a výkonu. Tieto funkcie sa dajú počas jazdy vypnúť a zapnúť.
  • Vďaka špeciálnej výbave „Pro riding modes“ máš možnosť rozšíriť technický repertoár modelu S 1000 R o systém ABS Pro a dva jazdné režimy „Dynamic“ a „Dynamic Pro“. ABS sa v jazdných režimoch „Rain“, „Road“ a „Dynamic“ stáva systémom ABS Pro. Medzi ďalšie funkcie, ktoré sa dodávajú s týmto vybavením, patrí funkcia Launch Control na dokonalý štart a konfigurovateľný obmedzovač rýchlosti na jazdu v boxoch, ktorý ti poslúži pri presnom dodržiavaní rýchlosti. Štandardný systém ASC sa nahradí systémom dynamickej kontroly trakcie DTC so snímačom uhlovej rýchlosti.
  • Voliteľný asistent radenia Pro, ktorý je súčasťou motocykla S 1000 R, je známy z modelov RR a S 1000 XR. Umožní ti preraďovať rýchlostné stupne nahor a nadol bez nutnosti stláčania spojky a prakticky bez toho, aby si musel prerušiť hnaciu silu: športový charakter stroja a jeho dynamika sa tak dostanú na vyššiu úroveň.

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Vďaka širokej škále špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad si môžeš prispôsobiť model S 1000 R tak, aby čo najlepšie vyhovoval tvojim požiadavkám.

Zistiť viac

Orlando Bloom a model S 1000 R

BMW S 1000 R Custom.

Predstavuje BMW Motorrad a Orlando Bloom.

Mníchov/Los Angeles: Mnohí ľudia poznajú Orlanda Blooma ako úspešného herca. A očakávajú všetok ten lesk, ktorý patrí k hviezde z Hollywoodu. Avšak len málo ľudí vie o jeho inej veľkej vášni: motorkách. Orlando Bloom ako dlhoročný fanúšik motoriek BMW vlastní a používa niekoľko modelov BMW, vrátane niekoľkých starých klasík.

Čítaj viac

Príslušenstvo pre model S 1000 R

Tvoj roadster, tvoje oblečenie

Ďalšie modely roadsterov