Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 3 425€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 63,53€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Model C 400 X.

Užívaj si mesto čo najviac.

V dnešnej dobe mestská mobilita znamená oveľa viac než len dostať sa z bodu A do bodu B. V súčasnosti si nechceš nechať nič ujsť, a preto radšej využi všetko, čo mesto ponúka, dokonca aj keď si na cestách. C 400 X ti túto príležitosť poskytuje. Si zosieťovaný a neustále pripojený? C 400 X je tiež. Je to skúter strednej veľkosti, ktorý ľahko prekonáva výzvy mobility v meste. Zober si so sebou do skútra svoje obľúbené skladby a vychutnaj si mesto s vlastným zvukovým sprievodom. Alebo si zostav plány s priateľmi na pripojenom smartfóne, bez toho, aby si ho musel vybrať, zatiaľ čo budeš pohodlne brázdiť mestom. S modelom C 400 X sa tvoje mesto a trasy stávajú veľkým otvoreným priestorom. Tvojim vlastným otvoreným priestor, ktorý môžeš zmapovať a pritom si užiť veľa zábavy.

Dizajn modelu C 400 X

Vyber si svoj štýl.

Mal by tvoj skúter C 400 X zdôrazniť tvoju osobnosť? Potom si jednoducho vyber farbu, ktorá ti najlepšie vyhovuje.

Modrá metalíza Zenith

Čisté línie a športový charakter: Prejav sa jasne a dynamicky s modrou metalízou Zenith.

Alpská biela

Vďaka náteru v alpskej bielej farbe pôsobí skúter ľahko a kompaktne. Zapustené sedadlo s červeným nádychom prináša športový charakter.

Jednoducho ovládateľný, agilný a charakteristický po celom meste.

Ako to naznačuje jeho dizajn, stredný skúter C 400 X je stvorený pre mesto – je ľahký a jednoducho ovládateľný. Dizajnové prvky implikované v tvare písmena V zaisťujú to, že je pri pohľade spredu pôsobí dynamicky a mobilne. Vytvára siluetu, ktorá zdôrazňuje, že model C 400 X je vynikajúci v tesných uličkách a v hustej premávke. Okrem toho model C 400 X oplýva tiež robustným a spoľahlivým duchom modelu GS. Vzpriamené proporcie, náznak predného blatníka, jasné grafické oddelenie lakovaných komponentov a veľké asymetrické svetlomety s plnými prednými LED svetlami a horizontálne denné svetlo v tvare Y sú jeho charakteristickými vlastnosťami. Dizajnové komponenty však nielen zvýrazňujú mestský štýl, ale ťa tiež chránia pred vetrom a nepriaznivým počasím. Jeho štíhla zadná časť tiež prejavuje váš štýl a vysiela jasnú správu všetkým, ktorých necháš za sebou. Teraz môžeš mestom brázdiť jednoducho, rýchlo a bez stresu.

+ Čítaj viac

Dokonalé nastavenie na jazdu po meste.

Dokonalé nastavenie na jazdu po meste.

Konektivita BMW Motorrad prináša skutočnú inováciu v triede stredných skútrov. Vďaka tejto možnosti, pripravenej už vo výrobe, môžeš svoj smartfón pripojiť priamo k skútru. Prvýkrát sa model C 400 X môže použiť na pripojenie tvojho smartfónu k TFT displeju a na intuitívne ovládanie pomocou viacúčelového ovládača. Hľadáš perfektnú hudbu na jazdu po meste? Vďaka konektivite pripravenej už od výroby to nie je žiadny problém.  Ako sa najrýchlejšie dostaneš k tvojej obľúbenej reštaurácii? Do cieľa sa nedá navigovať rýchlejšie a bezpečnejšie ako pomocou inovatívnych šípok zobrazovaných na displeji motocykla. Môžem sa počas jazdy opýtať kamarátov kde sa nachádzajú? V kombinácii s komunikačným systémom BMW Motorrad môžeš získať prístup k zoznamu kontaktov v tvojom smartfóne prostredníctvom viacúčelového ovládača a uskutočňovať alebo prijímať hovory, aj keď si na cestách.


Pozri si videá s postupmi ako na to, aby si pochopil, ako používať funkcie konektivity.

+ Čítaj viac

Radový jednovalcový motor

25
kW (34 HP) pri 7 500 ot./min.
204
kg nenaloženého, pripravený na cestu, plne natankovaný
775
mm výška sedadla (hmotnosť bez zaťaženia)
3,5
Spotreba paliva na 100 km na základe WMTC
Vodou chladený jednovalcový spaľovací motor

Dokonalé nastavenie na jazdu po meste.

Dokonalé nastavenie na jazdu po meste.

Koncept motora modelu C 400 X bol špeciálne vyvinutý pre tento stredný skúter a bol dokonale prispôsobený potrebám veľkého mesta, ako aj tvojim potrebám. Vysokoúčinný dizajn poskytuje nízke otáčky, vysoké rýchlosti, účinné spaľovanie a minimálne trenie. Inými slovami nízka spotreba a neobmedzená, nekomplikovaná zábava. Prirodzene, úrovne emisií sú v súlade s normou Euro 4. Stručne povedané, model C 400 X prináša spontánne jazdné manévre, agilné zrýchlenie, dynamické brázdenie, vďaka čomu dokážeš jednoducho držať krok s rýchlosťou mesta.

+ Čítaj viac

Takto môže byť mestská mobilita pohodlná.

Takto môže byť mestská mobilita pohodlná.

Stres z jazdy v mestskej premávke je odteraz minulosťou. Spoznaj mesto a jeho cesty z úplne nového pohľadu so skútrom C 400 X. Celá architektúra tohto stredného skútra je navrhnutá pre vynikajúce jazdné schopnosti bez vibrácií a stabilitu na rovinách a v zákrutách. ABS a automatické riadenie stability (ASC) sú tiež štandardom pre vyššiu bezpečnosť aj pri nepriaznivom stave vozovky. Tvoj smartfón dokonale zapadne do nabíjacieho priestoru s integrovanou zásuvkou na nabíjanie, takže počas cesty a spoznávaní mesta nič nezmeškáš. Rozkladací kufor Flex v stojane poskytuje ďalší batožinový priestor na prilby, tašky a čokoľvek iné, čo mesto ponúka.

+ Čítaj viac

Hlavné vlastnosti modelu C 400 X

Čelné sklo.
C 650 GT Predná časť
Funkcia Keyless Ride (voliteľná).
C 400 X Bezkľúčová jazda Keyless Ride
Konektivita (voliteľná).
C 400 X Konektivita
Motor.
C 400 X Motor
Plné predné LED svetlo.
C 400 X LED
Nabíjacie puzdro na smartfón.
C 400 X Nabíjacia stanica
ASC.
C 400 X ASC
Kufor Flex.
C 400 X Kufor Flex

Pohodlie po celom meste.

Pohodlie po celom meste.

Model C 400 X je vďaka svojmu dizajnu, komfortu, motorizácii a bezpečnostným prvkom dokonale pripravený vyraziť do mestskej premávky.  

+ Čítaj viac
Plné predné LED svetlo

Sofistikované osvetlenie.
Predné svetlomety svietia pomocou plnej LED technológie, čo len podčiarkuje vysoké štandardy BMW C 400 X. Horizontálne denné svetlo v tvare Y individuálnym spôsobom interpretuje jednotku predného svetla ako pri modeloch radu GS.

Konektivita

Plne pripojený aj na cestách.
V segmente skútrov otvára model C 400 X nový inovatívny svet so špeciálnou vlastnosťou: s konektivitou BMW Motorrad. TFT farebný 6,5-palcový displej s vysokým rozlíšením umožňuje jednoduché používanie aplikácií smartfónu, ako je volanie, počúvanie hudby alebo navigovanie, dokonca aj počas jazdy.

ASC.

Stabilita a bezpečnosť.

Bez ohľadu na nepriaznivé podmienky je kontrola podmienok zachovaná vďaka ASC. Automatické riadenie stability zaisťuje to, že zadné koleso sa neprekrúca, sila sa efektívne prenáša na vozovku a tým sa výrazne zvyšuje aktívna bezpečnosť jazdy.

Motor

Efektívna, výkonná, optimalizovaná spotreba.
Motor modelu C 400 X je dokonale navrhnutý na zaistenie mobility v meste: So zdvihovým objemom 350 cm3 a výkonom 25 kW (34 HP) pri 7 500 ot./min. je nielen dostatočne výkonný, ale má aj nízku spotrebu.

VYSKÚŠAJ ZVUK C 400 XA

Viac individuálnosti

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Vďaka širokej ponuke špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad si môžeš model C 400 X prispôsobiť tak, aby dokonale vyhovoval tvojim individuálnym požiadavkám na skúter.

Získať viac informácií

Príslušenstvo pre model C 400 X

Stredne veľký skúter – pocit z jazdy

Oblečenie značky BMW Motorrad.

Oblečenie a výbava, ktoré je ideálna pre stredné skútre, vďaka ktorým bude funkčne a elegantne zaistená tvoja bezpečnosť.

NÁJSŤ PREDAJCU

Mohlo by ťa tiež zaujímať...

Viac modelov mestskej mobility

spinner