2024 M 1000 XR

Čoskoro dostupný

BMW M 1000 XR

Born to lead

Nový prírastok v triede M. Ako typický model M je M XR spojením výkonu a exkluzivity – tie má trieda M priam v DNA. Suverénna dominancia pod rukami jazdca. Kto jazdí na tomto stroji, nemusí nič dokazovať. Dostať sa do čela nie je problém. Na pretekárskej dráhe, či na dlhej trase. Ako typický model XR je predurčený na jazdu na dlhé kilometre. Si pripravený na najsilnejší a najľahší motocykel vo svojej triede?

Na jeseň 2023 sa dozvieš všetko o sériovom modeli M XR. A už dnes všetko o aktuálnom prototype.

M Power v spojení s XR Performance

M Power v spojení s XR Performance

Karbón, brzda M, aerodynamické krídlo M, jazdné režimy Race Pro: M XR prináša zážitok triedy M. S len cca 223 kg (s voliteľným balíkom M Competition ešte menej) je to skutočne ľahká motorka. Vďaka vynikajúcej ergonómii prekonáš množstvo kilometrov – je to predsa XR. Ak ti chýba adrenalín, štvorvalec RR s technológiou BMW ShiftCam prispôsobený pre XR to s vyše 200 HP (147 kW) vytiahne až na 280 km/h.

+ Čítaj viac

Tvoja dávka adrenalínu

Tvoja dávka adrenalínu

Chceš sa o M XR dozvedieť viac? Zaujíma ťa, kedy bude motocykel dostupný u tvojho predajcu? Nechaj si posielať novinky e-mailom a budeš mať vždy aktuálne informácie. Tento nový šampión totiž začne brázdiť cesty a zdolávať výzvy už o pár týždňov. Máš sa na čo tešiť!

+ Čítaj viac

Táto motorka v sebe spája všetko, čo mimo pretekárskej dráhy chcem: neuveriteľný výkon, pre ktorý sa mi ani nechce zosadnúť.

 “

Peter Hickman

Britský motocyklový pretekár

Ešte vyšší výkon

spinner