* Obrázky môžu zobrazovať špeciálnu výbavu a príslušenstvo za príplatok.  Zmeny a chyby vyhradené.

BMW M 1000 R

Life in the fast lane

Posúvaj svoje hranice: M 1000 R. Skrátene M R. Superbike sa snúbi s dynamickým roadsterom. Jeho gény: z dielne pretekárskeho športu M a z okruhu. Brachiálnych 210 PS s rýchlosťou 280 km/h pod tvojou kontrolou – na ceste či na okruhu. Veľa prepáči, no nehybnosť nie. Maximálny výkon: nutnosť. Tvoja úloha: Prekonaj sa – ovládni cestu. Farby M to signalizujú neprehliadnuteľne. Nedá sa prepočuť: zvuk štvorvalca M R. Počujete jeho volanie? Naštartuj motor! #NeverStopChallenging

Štipka šialenstva

Výkonná brzda M
Brzda M modelu M 1000 R
Nápadné zrkadlá na riadidlách
Zrkadlá na riadidlách modelu M 1000 R
Exkluzívny balík M Competition
Balík M Competition M 1000 R
Výrazná predná časť s winglets M
Winglets M 1000 R
Krátky držiak evidenčného čísla
Krátky držiak evidenčného čísla M 1000 R
Exkluzívna animácia štartovania M a jazdné režimy Race
M animácia štartovania modelu M 1000 R
Výkonný štvorvalcový motor M R
Motor M 1000 R
Ľahké karbónové kolesá M s tape
Karbónové kolesá M 1000 R

Dokonalosť M: Winglets

Dokonalosť M: Winglets

Dokonalosť je v detailoch. Aby ste náhodou nevzlietli, vyvíjajú winglets M aerodynamické prítlačné sily. Pri rýchlosti 220 km/h sa tak zaťaženie predného kolesa zvýši o 11 kg. Tvoj zisk: maximálna jazdná stabilita, menšia náchylnosť na wheelie, neskoršie brzdenie a skoršie zrýchlenie v zákrutách.

+ Čítaj viac

M Experience: elektronika

M Experience: elektronika

Čistý zážitok M: 6,5-palcový TFT displej ťa privíta animáciou štartovania M v exkluzívnom kruhu špičkových jazdcov. Jeden zo štyroch variantov obrazovky sa vďaka pamäťovej funkcii zobrazí automaticky po štarte. M like optimalizovaný pre okruh: Vďaka novej signalizácii preradenia bliká celý otáčkomer pri dosiahnutí nastavených otáčok.

+ Čítaj viac
154
kW (210 PS) pri 13 750 ot./min
280
km/h najvyššia rýchlosť
199
kg DIN pohotovostná hmotnosť (plná nádrž pripravená na jazdu)
7,2
s zrýchlenie z 0 na 200 km/h
Vodou/olejom chladený štvorvalcový radový motor s BMW ShiftCam

M dominanta: motor

Superbike motor zdokonalený pre hyper roadster: Štvorvalcový motor z RR s technológiou BMW ShiftCam ťa katapultuje z 0 na 100 km/h za 3,2 sekundy. S maximálnymi otáčkami 14 600 ot./min je M R jednoznačne náš najsilnejší roadster. Od 10 000 ot./min tak pocítiš vyšší krútiaci moment a zrýchlenie. V sprevodovaní má M R v porovnaní s modelom RR o jeden zub viac: 47 miesto 46 zubov v sekundárnom prevode a kratší prevod v 4., 5. a 6. stupni – pre jazdu na cestách orientovanú na výkon. Asistent radenia Pro pritom umožňuje rýchle preradenie na vyšší a nižší stupeň. Sýty zvuk z titánového koncového tlmiča výfuku to pôsobivo podčiarkuje.

+ Čítaj viac

Pocit z jazdy M: podvozok

Pocit z jazdy M: podvozok

Jasná spätná väzba a dych vyrážajúca presnosť cieľa: podvozok so sériovým DDC, ako aj plne nastaviteľnými pružiacimi prvkami, nastaviteľným tlmičom riadenia a prefrézovaným uchytením riadidiel. Pre model M R bol z modelu RR prispôsobený nárokom dynamického roadstera. Nová ergonómia a nové riadidlá zabezpečujú polohu sedenia orientovanú na predné koleso.

+ Čítaj viac

Inteligencia M: asistenti

Inteligencia M: asistenti

Namiesto dopingu: Maximálny výkon vďaka špičkovým asistentom. Tri charakteristiky motora spojené s jazdnými režimami Rain, Road, Dynamic, Race a Race Pro poskytujú optimálnu reakciu. V závislosti od jazdného režimu zaručuje DTC najvyššiu bezpečnosť a maximálnu dynamiku jazdy. A asistent brzdenia Brake Slide Assist ťa podporí pri pribrzďovacích driftoch v zákrutách.

+ Čítaj viac

Rebel medzi hyper roadstermi

Born in M Town

Biela alebo čierna: neexistujú žiadne sivé zóny. Nezáleží však na tom, či sa rozhodneš pre M R alebo M R s balíkom M Competition, vždy si vyberieš pravé M – rozpoznateľné na exkluzívnych farbách s asymetrickým stvárnením farieb na prednej strane.

Biela Lightwhite uni/M Motorsport

Svetlomodrá, tmavomodrá, červená: tu sa využívajú kontrastne na bielej Lightwhite uni. Klasický, a pritom progresívny. Ľahký a napriek tomu agresívny. Hliníkové kované kolesá dotvárajú extrovertný dojem.

Čierna metalíza Blackstorm/M Motorsport

M R s balíkom M Competition stelesňuje silu a dynamiku. Farby moci: čierna metalíza Blackstorm skombinovaná s M farbami. Vďaka bohatému obsahu balíkov je brachiálny dojem dokonalý.

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla popri zákonom predpísanej  záruke  ďalší rok bezstarostnosti navyše.

Získať viac informácií

M Statement: dizajn

M Statement: dizajn

Dominantná predná časť, agresívna zadná časť: M R je v najlepšej forme. Sadneš si na sedadlo M v perfektnej výške a chytíš rúrkové riadidlá s laserovým nápisom „BMW M 1000 R“. Tvoj pohľad padne do zrkadiel na riadidlách. Zvuk zapnutý, svetlá zapnuté: logo M sa zobrazuje v LED svetlomete. Vieš: cesta patrí tebe.

+ Čítaj viac

Vysokokvalitný balík M Competition

Vysokokvalitný balík M Competition

Viac to už nejde. Exkluzívne karbónové diely M, ako sú blatník zadného kolesa a ochrana reťaze, blatník predného kolesa, kryt palivovej nádrže, kryt Airbox s tapes, deflektor, kryt pastorka, aktivačný kód pre laptrigger M GSP, balík M pre spolujazdca a frézované stúpadlá jazdca M ukazujú: tento motocykel sa nedá prekonať. A nedá sa zastaviť: vďaka karbónovým kolesám M s hmotnosťou nižšou o 1,6 kg.

+ Čítaj viac

M individualita: špeciálne príslušenstvo

Viac pretekárskej trate, viac bezpečnosti, viac dizajnu – viac teba. Pre svoj motocykel M R máš okrem balíka M Competition k dispozícii množstvo prvkov špeciálnej výbavy, ako napríklad sedadlo spolujazdca M alebo čelný štít Sport, aj M Performance Parts ako chránič motora M a 6-polohové nastaviteľné stúpadlá M.

Prejsť na individualizáciu

Zameraný na výkon

spinner