BMW CE 04

The Silent Revolution

Pohybujete sa v mestách a metropolách tohto sveta. Presne tam, kde je každý projekt prvým krokom pre ďalší nový nápad. A ani ty nepoznáš nečinnosť. Poznáme túto strhujúcu dynamiku. Pretože z nej vyvíjame už viac ako 10 rokov riešenia a koncepty pre mestskú elektromobilitu, ktorá dnes znamená viac ako dostať sa z bodu A do bodu B. Z tohto dlhoročného vedenia inovácií začína BMW CE 04 novú éru v dizajne a plynulo sa integruje so svojimi inteligentnými riešeniami Connectivity do vášho všedného dňa – od navigácie po oblečenie. Úplne jednoducho #PluggedToLife.

Design pre novú dobu

Dizajn spája

Obidva farebné koncepty sú precízne zladené s moderným a nezameniteľným vzhľadom BMW CE 04. Zdôrazňujú smerodajný dizajn a určujú markantné zvýraznenia.

Style Avantgarde

Výrazne a sebavedomo zapadá BMW CE 04 v štýle Style Avantgarde v šedej metalíze Magellangrau so svojimi rôznymi pásmi plynulo do scenérie veľkomesta: vzácne, hodnotné a expresívne.

Biela farba Lightwhite uni

Jasná biela dynamicky a otvorene odráža pulzujúcu metropolu ako moderný priestor interpretácie.

Pred časom a predsa pokrokové

Dizajn BMW CE 04 sa zakladá na plochom zásobníku energie v podvozku a kompaktnom pohone. Kreatívna voľnosť a riešenia tu vedú k novej estetike. Ako napríklad bočne vyklápacia priehradka na nabíjanie alebo visuté sedadlo. Ďalšou výhodou je hlboké ťažisko: pre bezproblémové ovládanie, prekvapivú dynamiku a nadčasovú radosť z jazdy. Tak aj v dizajne plynulo siaha jedna inovácia do druhej. Priestranné, pokojné a minimalistické plochy formujú celkový dizajn. Predná časť je pritom napínavo preráža, zatiaľ čo zadná časť odhaľuje časti techniky typické pre motocykel.

+ Čítaj viac

Zostaňte najlepšie informovaní

Vždy v obraze, vždy s možnosťou odvolať: všetky novinky o BMW CE 04 priamo vo vašej e-mailovej schránke.

Prihláste sa k odberu newsletteru teraz

Nabité energiou, efektívne a bezemisné

31
Maximálny výkon 31 kW (42 PS)
2,6
Z 0 na 50 km/h za 2,6 sekundy
130
Dojazd 130 km podľa WMTC
65
65 minút z 0 % na 80 % s voliteľným rýchlonabíjacím zariadením pri maximálnom nabíjacom prúde
Synchrónny stroj chladený kvapalinou

V budúcnosti budeme prestávku na kávu za rohom prepočítavať v kilometroch.

 “

Florian Römhild

Vedúci projektu BMW CE 04

Energiu získa tam, kde ste vy

Energiu získa tam, kde ste vy

To nazývame pohodlné: keď začnete deň plný energie, vaše BMW CE 04 na vás už čaká s nabitou batériou pohonu. Nabíja sa úplne jednoducho v 220 V domácej zásuvke alebo vašom BMW Wallbox. A s voliteľným rýchlonabíjacím zariadením dostanete z každého nabíjania ešte viac – viac času. Vaše BMW CE 04 nabíjate potom pomocou BMW Wallbox alebo na cestách pri maximálnom nabíjacom prúde s takmer 65 minút z 0 % na 80 %.

+ Čítaj viac

Na BMW CE 04 už s triedou voličského preukazu A1

V prípade, že vlastníte vodičský preukaz triedy A1, zažijete radosť z jazdy BMW CE 04 jednoducho vo variante so zníženým výkonom s 11 kW (15 PS) menovitým výkonom. Všetky bližšie informácie poskytnú naši partneri BMW Motorrad.

Prejsť na vyhľadávanie predajcov

Zvýraznenia pre novú mestskú estetiku

Štýlové súpravy ozdobných nálepiek
BMW CE 04 s oranžovými pruhmi v pohľade zboku.
Veľký farebný displej TFT
Displej TFT s animáciou naštartovania motocyklu BMW.
Elektrický pohon
Pohonná jednotka BMW CE 04.
Praktická odkladacia priehradka
Otvorená bočná priehradka na nabíjanie BMW CE 04.
Ikonický dizajn svetiel
Predná časť BMW CE 04 so zameraním na svetlomety LED.
Markantné diskové koleso
Diskové koleso s BMW CE 04 s nálepkami.
Integrované bočné vzpery
Integrované bočné vzpery BMW CE 04.
Komfortné sedadlo Pro
Visuté sedadlo v čierno-oranžovej.

Mobilné a najlepšie prepojené

Mobilné a najlepšie prepojené

Nič neprehliadnuť, nič nezmeškať, všetko si vychutnať. BMW CE 04 plynulo zvláda nové pripojenia vďaka Connectivity motocyklu BMW a aplikácii Connected App BMW motocyklu. 10,25“ displej TFT s možnosťou Splitscreen sa stane rozhraním medzi digitálnym a analógovým svetom. Či ide o údaje o výkone, dojazd, čas nabíjania alebo obľúbený playlist, ďalší cieľ alebo telefónny hovor: mobilita a komunikácia sa spájajú. Dokonca počas celého vášho všedného dňa. Váš smartfón pritom jednoducho zostáva vo vodoodolnej a vetranej priehradke a vďaka pripojeniu USB C sa rovnako aj nabíja.

+ Čítaj viac

Revolúcia stretáva evolúciu

Revolúcia stretáva evolúciu

S BMW CE 04 sedíte na osvedčenej a overenej technike motocyklu BMW komfortne a bezpečne. ABS a ASC sú séria, voliteľne dostupné sú DTC, ABS Pro a inteligentný asistent tiesňového hovoru ECALL. Dodatočne dostupné varianty sedadla s integrovanou funkciou Backrest a vyhrievaním sedadla ako aj elektrický parkovací asistent sa starajú o váš komfort vo veľkomeste. A s funkciou Keyless Ride začínate svoju plynulú integráciu BMW CE 04 do vášho mobilného života – v pravom zmysle slova: Jednoducho sa posadiť a vyraziť, kľúč zostane vo vrecku.

+ Čítaj viac

3-ročná bezstarostnosť a servis

Ride on & on & on. Dáme vám rok navyše.

Od tejto chvíle dostanete pri kúpe svojho motocykla popri zákonom predpísanej záruke ďalší rok bezstarostnosti navyše. A aj tak ste predovšetkým na cestách. Pretože odporúčaný prvý servisný interval BMW CE 04 obsahuje celých 24 mesiacov, príp. 10 000 km.

Získať viac informácií

Ešte bližšie k vám

Vaše nápady sa počítajú

Vaše nápady sa počítajú

Viac priestoru v priehradke, viac komfortu, viac optiky? Nezáleží na tom, čo máte so svojím skútrom v pláne: S našou rozsiahlou špeciálnou výbavou a originálnym programom doplnkov motocyklov BMW vám ponúkame

početné možnosti individualizácie. Vaše nákupy si bezpečne uložíte do Vario Topcase alebo do bočnej priehradky kolekcie Urban Collection. Je sviežo, ale slnko sa usmieva? S vyhrievanými rukoväťami a vyhrievaným sedadlom balíka Komfort vás bude jazda skutočne baviť. A voliteľné súpravy nálepiek dodajú ďalšie zvýraznenia dizajnu. 

+ Čítaj viac

Bunda Tokyo Connect GTX

Účelná, neprispôsobená alebo High Fashion: parka je odjakživa mnohotvárna. Naša parka Urban toho dokáže ešte viac. So svojím nenúteným štýlom a flexibilnými ochrannými prvkami je úplne vhodná na bežné použitie. Ale vôbec nie všedné: Pretože je dodatočne vašim pripojením k aplikácii Connected App motocyklu BMW. Tak môžeš pohodlne ovládať svoje obľúbené funkcie prostredníctvom dotykového ovládania na rukáve.  Okrem toho napája prúdom váš smartfón alebo dodatočnú powerbanku. A svetlovody sa starajú o to, aby vás bolo počas noci alebo zlého počasia lepšie vidieť.

+ Čítaj viac
K bunde Tokyo Connect GTX external-link-arrow-slim

Ešte viac #PluggedToLife

spinner