International GS Trophy 2022

Neznáma krása Albánska

Strmé hory, rozsiahle údolia, divoké rieky a hlboké lesy, ako aj neskutočné pobrežie: BMW Motorrad prinesie International GS Trophy na konci leta 2022 do Albánska. Krajina, ktorá sa považuje za tajný tip na offroadové výlety, je neuveriteľne bohatá na flóru, faunu a kultúru. Najlepší enduro jazdci sveta sa môžu tešiť na to, že objavia doteraz naozaj neznámu krásu na svojich GS motorkách medzi početnými špeciálnymi skúškami a na vlastnej koži zažijú #SpiritofGS.

Once in a Lifetime

Sedem dní čistého dobrodružstva. Sedem dní, za ktorými sú dva roky prípravy. Sedem dní, ktoré zmenia život. Každý jazdec sa môže zúčastniť na International GS Trophy len jeden jediný raz. Nie sú to však klasické preteky, pretože v náročných výzvach, v ktorých účastníci dokazujú svoje znalosti a jazdecké schopnosti, ide predovšetkým o tímového ducha a obratnosť. A cesta tam je poznačená nocami v stane pod hviezdnatou oblohou, jedinečnými krajinami a kultúrami, ako aj novými priateľmi z celého sveta – viac #SpiritofGS to ani nejde.

+ Čítaj viac

Národné kvalifikácie

Uchop svoju šancu a staň sa súčasťou International GS Trophy 2022. Ak si pripravený na nezjazdný terén, navigačné cvičenia s GPS a vedomostné otázky o GS, môžeš sa už teraz prihlásiť na národné kvalifikácie, na ktorých budú prvýkrát hodnotení osobitne muži a ženy. S veľkou šikovnosťou a trochou šťastia si zaistíš jedno z vytúžených miest v národnom tíme, a tým aj lístok do Albánska. Všetky ďalšie podrobnosti o kvalifikácii sa dozvieš na registračnej stránke.

Ohliadnutie sa za rokom 2020

Po stopách hobitov

Po stopách hobitov

Nový Zéland ponúka nielen pôsobivú filmovú kulisu na plátne, ale bol to aj ideálny terén pre International GS Trophy 2020. Tam, kde sa dažďové lesy stretávajú s ľadovcami a fjordy ležia pri nohách stredohoriam, si účastníci na každom metri vychutnali čistú enduro zábavu.

+ Čítaj viac

Neuveriteľné jazdy a jedinečná spoločnosť urobili z tohto zážitku skúsenosť, ktorá zmenila môj život.

 “

BJ Vosloo

Tím Južnej Afriky

Dokumentácia

Pohľad do zákulisia pretekov na Novom Zélande

Osem dní, 22 tímov, 2 500 kilometrov: To sú strohé fakty o International GS Trophy 2020 na Novom Zélande. Aký veľký organizačný a podporný tím bol za tým, koľko náhradných dielov išlo na druhý koniec sveta a koľko navigačných prístrojov bolo na ceste napájaných prúdom sa dozvieš v našej trojdielnej dokumentácii na Amazon Prime (dostupné v Nemecku, Veľkej Británii a USA).

Pozrieť teraz external-link-arrow-slim
spinner