Veľkomesto nepozná nečinnosť. Ani ju nikdy nepoznalo. Preto sa už vyše desaťročia intenzívne venujeme koncepciám budúcnosti, ktoré ťa dopravia nielen z bodu A do bodu B – ale dotknú sa tiež množstva aspektov tvojho života a mobility. Tak ako BMW CE 04: Tento elektricky poháňaný skúter sa plynule začlení do tvojho bežného dňa. Úplne #PluggedToLife.

+ Čítaj viac

Naším cieľom bolo myslieť predvídavo a nájsť riešenia, ktoré budú inšpirovať našich zákazníkov na celom svete.

 “

Dr. Markus Schramm

Head of BMW Motorrad

Už na prvý pohľad – výnimočný a iný

Už na prvý pohľad – výnimočný a iný

Plochý zásobník energie v podvozku a kompaktný pohon poskytli našim dizajnérom pri navrhovaní novú slobodu. Výsledok: nezameniteľný vzhľad. Bočne vyklápacia priehradka na nabíjanie alebo visuté sedadlo sú len niektoré z vychytávok. Vďaka BMW Motorrad Connectivity a aplikácii BMW Motorrad Connected sa mobilita a komunikácia spájajú jedinečným spôsobom. TFT displej vo veľkosti 10,25 palcov sa stane rozhraním medzi analógovým a digitálnym svetom. Od navigácie, cez dobu nabíjania, až po dojazd a zoznam hudby, všetko máš na očiach.

+ Čítaj viac

Dojazd 130 km – tam sa poľahky zmestí tvoj bežný deň

S BMW CE 04 si jednoducho na cestách inak. Zaži celodennú dynamiku jazdy a uži si čistú radosť: efektívne, úplne elektricky a bez emisií. S dojazdom 130 kilometrov podľa WMTC si môžeš naplánovať naozaj pestrý denný program. A v parke, vyvinutej špeciálne pre BMW CE 04, budeš ešte aj dobre vyzerať.

+ Čítaj viac

Ešte viac #pluggedtolife

  

+ Čítaj viac
spinner