S modelom BMW Motorrad Definition CE 04 sme dali našej vízii mestskej mobility tvár. A akú. Jeho progresívny dizajn neudáva len tón, ale aj vysiela: napríklad na tvoj smartfón. Dôsledné prepojenie jazdca, vozidla a životného prostredia zohráva pri Definiton CE 04 nosnú úlohu. Úplne v protiklade k emisiám – elektricky poháňaný model Definition CE 04 totiž neprodukuje vôbec žiadne emisie. Čistá vec, ktorá v mestskej džungli sľubuje nefiltrovanú radosť z jazdy.

+ Čítaj viac

Našou víziou bolo vytvoriť moderné, progresívne vozidlo, ktoré sa dokonale hodí k životu v meste.

 “

Edgar Heinrich

Head of BMW Motorrad Design

Naša definícia zajtrajška

Naša definícia zajtrajška

Ako sa chceme v budúcnosti dostať z bodu A do bodu B? Ako budeme dochádzať z domu do práce? Podľa našich predstáv: presne takto. BMW Motorrad Definition CE 04 ukazuje, ako harmonicky sa k sebe hodia inteligentná mobilita, dizajn budúcnosti a čistá radosť z jazdy.

+ Čítaj viac

Na mieru tvojim potrebám

Oblečenie k modelu Definition CE 04 je rovnako pokrokové ako samotné vozidlo. Parka je vybavená neviditeľnými chráničmi a vysokofunkčnou ochranou pred počasím. Prídavné svetelné pásy výrazne zvyšujú tvoju viditeľnosť a bezpečnosť. A vďaka funkcii induktívneho nabíjania máš vždy dostatok energie pre svoj digitálny deň.

+ Čítaj viac

Plugged to Life ti umožňuje kdekoľvek hladko viesť (nielen) tvoj digitálny život... tvoje oblečenie má teraz totiž ešte hladšie a pohodlnejšie švíky.

 “

Edgar Heinrich

Head of BMW Motorrad Design

Ďalšie informácie o Urban Mobility

spinner